IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
4. apr 2008

katy2 dnes 10.DEN, v utorok mam ist do heliku na konzultaciu s embryologom a na utz

katy2
4. apr 2008

ja 9DC, tak ti drzim palce!!!! asi fakt budeme KETikovat priblizne spolu. Ja oddnes uz beriem estrofem 3x1 a od utorka pridavam 2x2 utrogestan

kikina666
4. apr 2008

katy2 ja beriem ethinylestradiol 2x1 a podla pokynov co mi dali v heliku by mi mali KET robit cca. 19.-20, den cyklu a to vychadza na 13.-14.april, ak bude vsetko OK

kikina666
4. apr 2008

katy2 musime verit, vyjde nam to, kolko si ides vkladat snehuliacikov ?

katy2
4. apr 2008

mne KET vyjde na 16DC. V kazdom centre to je inak.... ale v kazdom pripade sa nam to blizi 😉

kikina666
4. apr 2008

katy2 no to hej, uz sa neviem dockat KETu a potom pekne budeme oddychovat a koniec aprila to isti, obidvom na to vyjde 🙂 dosiel rad aj na nas 🙂

katy2
4. apr 2008

u nas rozmrazuju po dvoch, teda mi vlozia asi 2 snehuliacikov.... vo stvrtok este zavolam sestricke, ako to s nimi vyzera....

kikina666
4. apr 2008

v heliku mrazia po jednom ale ideme tiez dat vlozit 2, vlastne mame uz len dve dvojkove, tak sa to musi podarit 🙂

katy2
4. apr 2008

tak si drzme palce!
ja uz idem, dosiel manzelik 🙂 maj sa zatial pekne 🙂

kikina666
4. apr 2008

papa a pekny vikend, 🙂

betianka
4. apr 2008

baby výjde obom , držím vám obom palce 🙂 🙂

veracruz
4. apr 2008

paci sa mi, ako sa tu stehotnieva 😀 drzim vsetky palceky!

kikina666
4. apr 2008

pekny vikend, vecer sa mozno este kuknem

zulka29
autor
4. apr 2008

Havka, blahoželám a veľmi sa teším 🙂
Jar sa ukazuje ako veľmu úspešná 😵

tina1
4. apr 2008

Ahojte baby, v utorok idem na KET a chcem sa opýtať Vás skúsených, či ste po transfere boli nejaký čas doma, alebo ste išli do práce.

kikina666
4. apr 2008

ahoj tina1 staci ak budes jeden dva dni oddychovat, ale vacsina sa da vypisat na PN, aby sa niecim nerozrusovali a oddychuju, ja sa tiez chystam na ketko o tyzden a pol a tiez sa idem dat vypisat na PN

tina1
4. apr 2008

Dik, držím Ti palce, nech to vyjde.

bianka30
4. apr 2008

ahojte, je tu niektora z vas ktora sa este len rozhoduje o tom ze ide na IVF alebo ma termin kedy zacina.?

dakujem

kikina666
4. apr 2008

ja sa teraz chystam na KET, mam 10.den cyklu

kikina666
4. apr 2008

tina1 aj ja ti drzim palce, a rozhodne daj vediet vysledok, zatial to raketkam vychadza tak dufam, ze budeme dalsie kolo, pekny vikend a drz sa na ketea kzdopadne sa daj na PN, aspon si oddychnes

kikina666
4. apr 2008

bianka30 ahoj, chcela si sa nieco povypytovat ...

bianka30
4. apr 2008

chcem sa spytat na tak vela veci... mala by som ist na IVF, teraz som po prvom neuspesnom IUI, a mam velky strach.
popravde ani neviem coho sa tak bojim ale vnutorne sa toho veeeelmi bojim. mame dohodnute stretnutie v GF 29. aprila, a mame sa dohodnut na postupe, najvacsi strach mam z liekov a OHSS. neviem sa toho zbavit, o odbere vajok ani len nehovorim... manzel je velmi zlaty a cele to nechal na mna vraj sa mam ja rozhodnut a ja neviem co mam robit. na jednej stane chcem neskutocne dieta a veeeelmi sa na to tesim na druhej strane sa bojiiiiiim a tak velmi ze mu to neviem ani povedat...
a potom som z toho cela smutna...

kikina666
4. apr 2008

tak od zaciatku, nemas sa coho bat, ja som tiez bola doplasena, ale presne ti opisem co ta caka,a vobec to nebolo nejake narocne, trva to cele mesiac a pol, z toho sa beru lieky v kombinacii s injekciami do brucha, tych som sa bala strasne, ale nakoniec som bola milo prekvapena ze to vobec nebolelo, pichali sa priamo ku pupku, raz do dna a kazde 2 dni sa chodi na krv a ultrazvuk, kde ti podla velkosti sliznice na utz a hormonu v krvi povedia dalsiu davku, ktoru si mas pichnut dalsi den a popri tom beries lieky cez usta a vkladas do posvy, samotneho odberu sa nemusis bat, viac byrokracie ako odberu, uspia ta na 5 minut a za dve hodiny ides domov, bolelo to chvilu asi tak ako ked ides dostat menzes ... nie je to nic bolestive, z celeho najvacsi problem som mala s psychikou

kikina666
4. apr 2008

ak si bola na IUI tak vsetko je to presne to iste, akurat pred tym pichas injekcie, nic ta boliet nebude, a co sa tyka liekov, a ucinku na organizmus, ja beriem este lieky na epilepsiu a nemala som nejake problemy s pecenovymi testami vsetko som mala vnorme

bianka30
4. apr 2008

dakujem ti velmi pekne, ja sa mam dohodnut s lekarom a nejako to budem musiet zvladnut,nic ine mi nezostava... tak ti budem drzat palce...

kikina666
4. apr 2008

aj ja tebe drz sa, a nemaj strach nie je to nic co by sa nedalo vydrzat, je to sice narocny mesiac a pol ale vysledok stoji za to ... pekny vikend 🙂

bianka30
4. apr 2008

zlatko dakujem , musim s tym uz nieco zacat robit, lebo nech sa na mna nikto nehneva ale uz ma nebavi pocuvat, ze vsetci okolo mna su bud tehotne, alebo sa mi to podari na prvy krat alebo maju male deti .

bianka30
4. apr 2008

prepacte vsetky ale mam neskutocnu depku ....

kikina666
4. apr 2008

nikto sa nehneva, keby si vedela ake mavam ja stavy psychickej depky, tak by si neverila, v mojom pripade su to zachvaty nalady, ja som bola tehotna ale potratila som v 5.- 6. tyzdni a odvtedy je to 2 a pol roka a nedari sa nam a uz sme si presli vsetkym moznym, a tiez v partii kde sa otocim vsetci maju deti a vsade kde sa pohnem su kociky, depka nad depku a ked ti kazdy pcha na ruky dieta, ze nech sa prilepi, vedela by som ti rozpravat o depkach a tie chlacholive a sucitne reci ze ved sa niekedy podari ...... na to uz nervy nemam, mas icq alebo skype ?

kikina666
4. apr 2008

bianka co sa tyka tej depky, tu to funguje tak, ze jedna drzi druhu a naopak, aj to ked mozem niekomu napisat a vyplakat sa pomaha a je to balzam, tiez tu mam par butlavych vrb, ktore mi vzdy poydvihnu naladu