IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
6. apr 2008

Taky, teraz ti to určite vyjde. Havke tiež nevyšlo IVF a vyšlo jej Ketko 🙂 Je to super. A ty si už bola tak blízko.... Ja verím, že teraz ti to určite vyjde 🙂 🙂

mapa73
6. apr 2008

kikina, som zdr.sestra

takyna
6. apr 2008

janka veľa piť treba a nebude hyperstimulák 🙂
mapka díkes 🙂 a ty ako ideš pokračovať?

kikina666
6. apr 2008

taky a ty kedy ides na ketko ?

kikina666
6. apr 2008

to je super a injekcie si si pichala sama ? a na akom oddeleni robis ?

takyna
6. apr 2008

kika som sa nerozhodla ešte, či apríl či máj

kikina666
6. apr 2008

jana24 to by si ho uz mala, pi vela vody ako radila taky a bude to dobre, kedy ides na ET ?
a kolko embryjok ides dat vlozit ?

mapa73
6. apr 2008

Taky, čakám na schválenie žiadosti, niekedy koncom apríla a potom pôjdem do helíku a čím skôr, ak budú mať voľno by som začala so stimulkou. Nech stihnem nasadnúť na tú tehuvlnu 🙂 Ak budú mať voľno v Helíku a nič sa neskomplikuje, tak rátam, že máj je taký prijateľný. 🙂

kikina666
6. apr 2008

no asi by si mala cim skor kym sa to teraz tak dari, mozno je to tym aprilom, kazdopadne drzim palce 🙂

kikina666
6. apr 2008

takyna uz mi je trosku lepsie, som sa vyzalovala, este raz dik za pochopenie a odrazenie od dna, uz to bude len a len lepsie a dufam, ze aj s nejakym drobcekom v brusku 🙂

mapa73
6. apr 2008

Kikina, injekcie som si pichala sama, ale nešlo to tak ľahko, ako by to vyzeralo. Tiež som dlho stála s ihlou nad bruchom, kým som sa odhodlala. 😀
Pracujem na záchranke v KNM.

kikina666
6. apr 2008

aj tak ta obdivujem, ja by som si to sama nepichla, ked som bola na odbere bola tam kocka ktora si to pichala sama, mne to pichala kamaratka tiez sestricka,

mapa73
6. apr 2008

Taky, takže sa možno stretneme 🙂

takyna
6. apr 2008

mapka tak zhruba asi ako ja začneš 🙂

kikina666
6. apr 2008

mapa73, takyna drzim vam palce aby ste cim skor zacali 🙂

mapa73
6. apr 2008

Myslím, že keď sa v helíku stretneme, tak ťa určite spoznám. Tá fotka je dosť z blízka 🙂

takyna
6. apr 2008

kika ver mi bude to dobré si v poriadku , máš všetky predpoklady k úspešnému tehulovstvu, niektoré žienky majú oveľa večšie zdravotné problémy a nevzdávajú to tak lahko 😉

jana24
6. apr 2008

Kikina na transfer idem v stredu. Neviem kolko budeme vkladat, ale ja by som prijala keby vlozili 2 embrijka, je tam trochu vescia sanca, a ked sa uchytia obe tak to niako zvladneme.
Pijem dost vypijem denne tak 3-4 litre.

kikina666
6. apr 2008

no dufam, este raz dik a od teraz uz len same pozitiva ... nedam sa len tak lahko uz rozhodit 🙂 teda aspon dufam

kikina666
6. apr 2008

a kolko mate embryjok? a akej kvality ?

sa to tu akosi rozbieha aj katy2 ide tento tyzden v piatok, ty v stredu, ja ten dalsi tyzden v pondelok, tak hadam to dobojujeme do stastneho konca, drzim palce 🙂

mapa73
6. apr 2008

Kika, dík 🙂
Verím, že aj tebe to dopadne dobre. Už sa ti to blíži, budem na teba myslieť a držať ti palce. 🙂
Janka aj tebe 🙂
Taky aj tebe 🙂
A aj sebe 🙂

takyna
6. apr 2008

mapka treba do mňa kopnúť, chichi 🙂
mám pár kíl naviac, to bola fotečka na začiatku stimulky, a tie vlasy júj moja choroba, možno bude iná farba 😀
janka tak to piješ akurát 🙂 , nech ti pekne vložia 2-embrijočká a nech je to úspešný koniec 😵
kika díky, hlavne mysli pozitívne aby si mi potom napísala, že KETko bolo úspešné , budem sa tešiť a držať ti palce 😵

mapa73
6. apr 2008

taky, oči ťa prezradia 🙂

jana24
6. apr 2008

mali sme 13 zrelych embrii, z toho sa 12 oplodnilo, museli napichavat, 6 hned dali zamrazit a 6 nechali na PK, neviem akej kvality, to mi povedia asi az v utorok, ked mi budu volat o kolkej mam ist na transfer.

kikina666
6. apr 2008

taky kolko si pribrala po ivf ? ja mam taky dojem ze som ako balon

kikina666
6. apr 2008

jana24 tak drzim palce, nech ich je co najviac 🙂 a hned aj vitazne

mapa73
6. apr 2008

ja som tiež ako balón ☹

V práci sa ledva vtesnám do gatí. Idú nám šiť nové, tak neviem aké číslo si objednať. Asi väčšie... Ale či o jedno číslo alebo o dve? Mám dilemu

kikina666
6. apr 2008

no radsej o tri, kde das brusko s babetkom ?

jana24
6. apr 2008

babenky drzim palce vsetkym ktore idete na KET, aby ste uz cochvila mali ten maly krasny batoztek v naruci.
K tomu pribraniu, ja som pribrala minimalne tych 5 kg, ale preistotu sa nevazim ak by to malo byt viac, aby som sa nezlakla. Ale to ma trapi najmenej, najlepsie by bolo keby som priberala este viac ale z ineho dovodu, nie zo stimulacie........

mapa73
6. apr 2008

Ak to dobre dopadne, tak už do terénu chodiť nebudem. Budem buď doma, alebo budem robiť papierovačky. Takže asi sa poobhliadnem po nejakých voľných teplákoch 😀