IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

betianka
15. apr 2008

čaute babulky
chcem vás pred prácou pozdraviť, čítkám stále, ale lenivá som napísať už, možno ešte hormóny so mnou mávajú, a nie som moc ok, ale to raz prejde.
Havka držkaj sa ďalší pokus nám predsa musí výjsť, aj keď treba trošku počkať, a psychicky sa usporiadať a dať do kopy.
Katy aj ostatné babenky gratukujem k embrýštekom, očakávam tehu výsledočky, a žiadne iné!! 🙂
Lenka a kde ideš na genetiku?? do Martina?? -budem držkať palčeky
Zulik, prosím ťa vydržkaj to je to náročné, ale sama vieš, že to zvládneš, a tešiť sa môžeme, až potom, keď to vydržkáš, tak sa nevzdávaj, budem na teba myslieť, aby to bolo na 100% pozitívne. Stratené nie je nič, tak ešte na tie 4 dníčky hlávku hore, bude to dobré - si predsa na rade, tak ti pošlem len smejkov, lebo tehu vírusíky ešte nemám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tanitta
15. apr 2008

Ahojky kukucky...
Zulkaaa...ty sa uz nezblaznis 😉 ....je to fakt ale o nervy...a vlastne ked som sa teraz pytala na dasli postup aky bude v pripade neuspechu tak dr. sa so mnou na tuto temu absolutne odmietal bavit ze nech to vobech neriesim teraz je teraz...snazila som sa vytiahnut z neho aspon nejake info o dalsom postupe ale marne 😅 ...ze to potom budeme riesit...teraz mam verit.. no bohovsky ozaj ze?? 😀 ....ale mysliet "pozitivne".. ja tu vetu popravde nemusim 😎 ...

katy2
15. apr 2008

Ahojte! 🙂
tanitka, opatruj drobcov a setri sa.... 😵
hava, to mi je luto 😔 to su tazke okamihy, ale hlavu hore a vela sil do dalsieho boja na ceste za vytuzenym babenkom... Nesmieme sa vzdavat... Raz sa to urcite podari.... 😉

kikina666
15. apr 2008

ahojte tak nasi eskimacikovia sa uz rozmrazuju, dufam, ze sa im dari dobre, o 10,00 mam volat, uz som z toho cela nervozna ☹

katy2
15. apr 2008

jeej, kika, tak si sa dockala... strasne ti drzim palce!!!! 😵 🙂

steva
15. apr 2008

ahoj kikina.drzim ti silno palce.aj ja dnes idem pre svojich mrazacikov a tak dufam ze sa rozmrazia.

katy2
15. apr 2008

babenky, vsetky tri sa stretneme v tehulkach spolu 😵 😵 😵

zulka29
autor
15. apr 2008

Tannitka 🙂 vetu myslieť pozitívne neznášam ani ja, toľko som sa jej napočúvala až som zistila, že moje vajcovody sú také nepriechodné, že ani najpozitívnejšie myslenie by ich nerozlepi 😠

Leni, už som včera aj ja zapadla do postele, tak to s tými autami sa fakt už blíži d diagnóze 😀 😀 😎

Kiki, držím palce, rozmrazia sa, neboj 😉

Betianka, ďakujem 🙂

dyta
15. apr 2008

ahojte 😀 😀 , dobré ránko!!
kikinka - strááášne držím palce 😉 potom napíš, že ako to prebiehalo... mna to čaká tiež 🙂
zuzík - bude dobre, ešte že je tu vždy nádej 😉

lenka20
15. apr 2008

kiki - drzim palceky krpcekom nech su ok a dnes uz aj u teba v brusku 😵 😵
betinka - dakujem, ano, idem do MT na genetiku, dali dost dobry termin, takze nejdem spekulovat....vcera vecer som prebrazdila net a poviem vam - radsej nevediet.....
zulka - no ja sa k diagnoze priznavam 😀 😀 😀 , je mi jasne, ze s normalom to nema nic spolocne, ale je to take platanie, nieco nam chyba, tak si robime radost autickami.....myslim, ze ked bude mimi tak to prestane 😅
tanicka - ma pravdu ten tvoj doky, naco sa zaoberat tym, co uz potrebovat nebudes, teraz budes tehu a basta 😵 😵 😵

tanitta
15. apr 2008

Kikii...drobci to zvladnu...verim im;)..
Leni... 28ho??... no veru nalepsie je necitat ale co si oci zalepime? 😵
Zulka... som sa aj schuti zasmiala ..... 😉 ... zda sa mi ze tu zachvilu budeme sami pacienti 😀 ...

takyna
15. apr 2008

Ahojte kočky
takže POZITÍVNE Myslenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , mierna provokácia, kedže sa tu tá veta všeobecne nenávidí, ani ja ju nemám rada, ale snažím sa preprogramovať MOZOG týmto smerom 😀 😀 😀 😀 😀 ,
ak sa mi to nepodarí , tak už sa len spolahnem na tú flašku čo suším doma v kredenci

Kikuša držím ti palce , aby si všetko zvádla na výrobnú aj s babulkami 🙂

takyna
15. apr 2008

Lenka prosím ťa, dá sa genetika upraviť, nejakými liečením tabletkami, imunológia sa dá za akú rýchlu dobu spraviť??????? díky

ellianka
15. apr 2008

ahoj žienky 🙂
kiki držím paste, aby to dnes vyšlo super a večer už boli obaja bobáčikovia usalašení pekne v perinke 😉
leni 😀 😀 😀 tak s tými autami si ma fakt dostala, úžasné

"myslieť pozitívne", keďže ja väčšinou myslím práve opačne, túto vetu zvyčajne používam, keď chcem presvedčiť manžela, že všetko je v poriadku ale on ma vždy odhalí 😅
jasné, nemá význam nasilu zatláčať myšlienky, ktoré sa hrnú...potom sa to aj tak niekde prejaví a potom hrozí, že sa zblázni...tak len pekne kričme, hnevajme sa, plačme, smejme sa 🙂 a myslime tak ako chceme

taky 😎 aj ja suším taký dobrý zázračný lektvar v komore

takyna
15. apr 2008

ahoj eli, 😉 som nepopila 2-mesiace, a stále som chorá 😠 , mala by som sa vzchopiť 😵
Lenka nie ste sami s mužom autičkári 😀 , mi sme ich vymenili už 8 😒

ellianka
15. apr 2008

taky, tak to bude asi tým, že si nepopila 🙂 tak pekne na zdravie 😵
môj dedko na všetky neduhy používal tekutý liek (samozrejme v primeranom množstve 🙂) a dožil sa 95 rokov 😵 bez vážnejšieho zdravotného problému
jej vyzerá to tak, ako by som vás vnadila na pitie 😀 😀 😀 a pritom sa sama ládujem bylinkovými čajmi 🙂

lenka20
15. apr 2008

ahojte, ale sme sa tu zasa zisli 😀
tanicka - 29-ho, o 2 tyzdne, mozno sa bude dat za poplatok vybavit aj prednostne spracovanie, ktovie 😕 😕 opytam sa ked tam budem, neznasam cakat na vysledky 😠 😠
takynka praveze sa genetika neda liecit, nic s tym nenarobis, jednoducho ked je raz nieco s chromozomami tak sa to uz nezmeni.....potom prichadza do uvahy len darcovstvo - vajicok ak je chyba u zeny, spermii ak je chyba u muza alebo celeho embrijka.... ale u teba je to nepravdepodobne, kedze uz jednu dcerku doma mate, tak sa tym ani nezapodievaj....a pokial sa tvoji chrustici nevyvijali dobre a potratila si kvoli tomu, tak to je uz zase o inom, to sa stava aj uplne zdravym ludom, to je zas otazka embryologie, nie genetiky....
imunologiu myslis v prahe 😕 😕 to je na minimalne 2 mesiace, mesiac cakas na termin a mesiac na vysledky....ja som bola dnes rano v heliku na odbere a skoro nik tam nebol, normalny nezvyk, uplne prazdna cakaren, boli sme tam len asi 3 zeny 😕 😕 😕
eli - ti nasi nas uz maju precitane 😉 😵
dytus a ty mas na kedy naplanovany ket 😕 😕

takyna
15. apr 2008

Lenka tak potom sa nejdem tou genetikou ani zapodievať, a imuno mi nemôžu urobiť v BB?, moja alergologička je aj imunologička, som už celá s toho mimo, necháme to asi na osud 😒

tanitta
15. apr 2008

Taky... v obyc. imuno-alerogolog. amb. to asi tazko... su na to specialne labaky...klasicka repordukcna imuno je len v KE a v Prahe, imuno cisto zamerana na potraty v Plzni..... a este je nieco aj v Brne...a daco teda v heliku ale aj to tak vseobecne...

kikina666
15. apr 2008

ahojte babenky, dakujem vsetkym moc za podporu, zachvilu idem volat do heliosu ebryologicke ci sa rozmrazili, no dnes mi tento den nezacal zrovna slavne, hned rano som rozliala caj v obyvacke, potom som bola na urade prace a zabudli na mna tak som tam stravila hodinu a pol cakanim a pred chvilou mi oznamili z firmy, kde som bola na konkurze ze im nevyhovujem. Tak dufam, ze konkurz na maminu dnes vyjde lepsie

steva ideme v tom spolu drzim palce o kolkej ides ?

bianka30
15. apr 2008

kiki... no pekne.. ale to je preto lebo osud chce aby si vyhrala konkurz na maminuu... drzim palce... daj vediet kedy ides...

katy2
15. apr 2008

kikina, drzim palce.... 😵
steva ide o 10,30 🙂

kikina666
15. apr 2008

no tak som tam volala 1 uplne nic a to druhe pomaly ale take dvojkove, ale nehovorila to dvakrat s nadsenim ... ☹ tak neviem, o druhej idem na ketko

katy2
15. apr 2008

kiki, musis verit!!!! drzim palce!!!! 😉

kikina666
15. apr 2008

no dnes nemam zrovna najvydarenejsi den

bianka30
15. apr 2008

kiki,,, o to bude krajsie ked to vyjde... drzim palce

katy2
15. apr 2008

kiki, vzchop sa!!!! ak tam pojdes v pesimistickej nalade, nebude to zrovna nejlepsie prostredie pre mimco...... MUSIS VERIT!!!!!

kikina666
15. apr 2008

som z toho smutna, dali sme jednotkove minule a nechytilo sa ☹

lauritka
15. apr 2008

kiki a preco nerozmrazili viac ?? ci uz nemas ?

bianka30
15. apr 2008

tak na to nemysli.... pokial nevies vysledok o 14 dni, tak tomu ver... bud taka zlata.... lebo dostanes na prdel....!!!!!!!! 😀 😀 😀