IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
16. apr 2008

kikina, veľmi ti držkám palčeky 🙂 . Dúfam, že tehu vlna bude pokračovať!

kikina666
16. apr 2008

bianka hej k som zabudla rychlo pisem, ospravedlnujem sa 😔

kikina666
16. apr 2008

to tvoje kindervajco sa zapacilo aj manzelovi, to ta velmi dobre napadlo 🙂

kikina666
16. apr 2008

mapa73 dakujem moc, no hadam ho tam doktorka dobre nalepila 🙂

katy2
16. apr 2008

jej, ale vas tu pribudlo...
mapa, brusko som si pohladkala 😵

mapa73
16. apr 2008

kika, pekne sa tehuľkovsky nalaď a 28.4 bude vysoké HCG 🙂
Katy dík 🙂

dracik1
16. apr 2008

ahojte babule, posielam cakatelkam strasne vela tehuvirusov, zuli, katy, tanitka, kika.....dufam, ze som na nikoho nezabudla.... 🙂
mapka, katy caute....katy tak ako sa dari fazulkam v bruisku? rozmrazili sa VAm hned a bez strat tie vase?

katy2
16. apr 2008

dracik, dakujem 🙂
rozmrazovali tri a jedno sa prestalo vyvijat, tak vlozili dve, vraj vybornej kvality... ale vzdy je to len hop alebo trop...

mapa73
16. apr 2008

Dracik ahoj, ako sa máš?

dracik1
16. apr 2008

mapka, som uz doma na PNke...zatial mi ten cas ubieha rychlo...ale stale mi tvrdne brucho 😢 tak sa snazim co najiac lezat...., zacala som chodit do rizikovej poradne , kontrolu mam zatial kazdy tyzden....nastastie sa neotvaram....strasne by som si dala kavicku , ale dnes som uz jednu mala a tak mam dilemu 😀
..nakupene nemame este nic....takze pomalicky by som to mala zacat riesit 😀
mapka, ked VAm schvalia ziadost idete hned na to, nie?
katy a kedy budes mat test? ja verim , ze to vyjde...urcite ti to predpovedala aj nasa carodejnica Zulka 🙂

zulka29
autor
16. apr 2008

Ajoj Dracik 😉 vydrž, zachvíľu už máš drobcov doma 😎

katy2
16. apr 2008

dracik, hlavne sa setri.... uz ste za polovicou 😉
na krv idem 25.4. ale to je este daleko 😒

dracik1
16. apr 2008

zulinka, ahoj, musim vydrzat, to je teraz mouje hlavne kredo....minimalne do 35tt....baby, inak keby ste ma videli....fuj, dnes som cely den v pyzame, necesala som sa...aspon zuby som si umyla 😀 , to je moralka co?....ale nie je to tak kazdy den....inak mam strasnu cht ist nieco kupovat .....
katy, koniec aprila je zachvilu...ja ani neviem, kde som nazbierala tych 27tt, zuli testujes tento piatok? dobre mi hovorila pipi?

zulka29
autor
16. apr 2008

Dracik, dobre ti Pipi vravela, v piatok ... 😕 a môžeš si to dovoliť chodiť v pižame, ale nezabudni sa očasať pred príchodom drahého 😉

lenka20
16. apr 2008

dracik ahooooj moja 😵 😵 😵 pyzamova kultura ma nahodou nieco do seba 😀 😀 das sa do poriadku potom, aby si sa chalanom pacila 😉
pa kocky ja uz utekam, takynka skus krajkovi na mobil neskor - okolo piatej - urcite zdvihne 😉 a nesmut 😉

gabika24
16. apr 2008

ahojte.
tak ako taky, dovolala si sa? začínaš papať, či ešte nie?
pekný večer... 🙂

lauritka
17. apr 2008

dobre ranko 🙂 JUJA Pluscenoko bol vynikajuci..aj Sabovcik a proste vsetci boli strasne zlati 🙂 Mne sa pacili aj tie komicke cisla 😀 Steel Arena vrela, bola bomba atmosfera. Uz uvazujem o lord of the dance 😝

juja
17. apr 2008

Dobré ránko Lauritka 🙂 Bol to nezabudnuteľný zážitok ...ešte včera večer pred spaním v posteli so si to priemetala v hlave...určite budem na to dlho spomínať. Všetci boli famózni 😵 ...lord of the dance ma moc neberie..

lauritka
17. apr 2008

🙂 ja uz si pockam najblizsie na holiday on ice 😀 dufam, ze pridu zase s nejakou velolepou show.
ked som bola mala ,tak chodili to Kosic casto.. potom to nejak po revulcvii utichlo 🙄
mama tam poznala este par ludi a tak sme chodili dozadu do zakulisia ;) to bol zazitok vidiet ich priamo v satni... obdivovala som tie zeny, akek boli krasne namalovane..aj chlapi samozrejme 😅 oni sa musia silno licit aby ich tvare bolo dobre vidno. na to nikdy nezabudnem 😵

lenka20
17. apr 2008

ahojte ranostajky 😉
lauritka uz sa ti to krati 🙂 🙂
ja stale nemam mrchu - laurit - zacinam sa po tebe opakovat 😠 dufam, ze sa nic v brusku zleho nedeje 😠
zulinka ahoj, tak ako, vsak ziadna madam neprisla 😉
taky - dovolala si sa nakoniec 😕

takyna
17. apr 2008

Ahojte kočky, juji kolko stál lístok????, lauritka kedy je lord of the dance????
Lenka nemám mrchu 😖 , volať nebudem nechám to na prírodu

lauritka
17. apr 2008

baby tak co je s tymi mrchami ? 🙂 nejak nas nechsu..ja som poriadnu nevidela uz od oktobra 😀

takyna v maji je tu .. asi v strede maja .

katy2
17. apr 2008

Dobre ranko! 🙂

juja
17. apr 2008

Lauritka ja my sme chodili na Holiday on ice - bývala aj v Žiline nemuseli sme do BA 😀 Pamätám si z jednej revue aj Nepelu, keď bol v Žiline, ale to som bola malá - pamätám si len krásne kostými, takú zvláštnu púdrovú vôňu a ohňostroj 😀 ...a Nepelu, keď mi ho mamina ukázala, tak sa mi moc nepáčil bol veľmi nalíčený, napudrovaný vyzeral neprirodzene 😝 ...ale máš pravdu po revolúcii už nič také nebolo 😖

Takynka ako kde, ale my so setrou sme sedeli v 2 rade za 2600,-Sk(vedľa striedačky 😀 ) a môj manžel bol od prestávky na tribúne zadarmo 😀 . Taky fakt nebudeš volať, mala by si možno by ťa doktor aj kukol...možno Ti dá nejaké liečiky ako dal mne môj doktror, že aby sme mrche trošku pomohli...skús

Lenka ajooj 🙂

juja
17. apr 2008

Katy tak ako sa dnes cítiš?...deje sa niečo 😕 ? ....budeš testovať? 😉

Ja som bola včera na kontrolu u môjho gyn. a keďže nemám ešte všetky výsledky mám prísť znovu na krv a kontrolu mám 30.06.2008, takže dovtedy sa nič nedeje 😝 😖 .Som bola rozčúlená, vôbec neprišla krvná skupina a protilátky (ja mám asi 0 neg a manžel je A poz, tak by to mohlo robiť šarapatu) ani toxoplazmóza, vraj labák ich neupozorní, keď sa im rozbije skúmavka a oni márne čakajú výsledky - no ohromne! 😠 Dal mi odporúčanie na genetiku do ZA, mám sa najskôr objednať na pohovor a potom uvidíme.....Veľmi genetiku ešte nechcel riešiť, že to bol len prvý abort, ale povedla som mu, že či to je málo, či mám čakať na ďalší, tak hneď vypisoval papier...
Lenka prosím Ťa na hematológii Ti robili aké vyšetrenie? Pošle ma aj moja obvodná? A čo sa týka tých protilátok, ktoré robia v Helíku, musí ma odporučiť Krajko, alebo sa môžem objednať aj sama?

katy2
17. apr 2008

juja, ahoj 🙂
nepokusaj 😝
inak neviem, ci to s tym nejako suvisi, ale celu noc som nespala, co som mala hrozne krce.... hrozne ma naduvalo, miestami som sa ani nadychnut poriadne nemohla..... a nic take som nejedla 😒 😕

juja
17. apr 2008

Katy aj Zulku tuším nadúvalo 😉 ...a aj mňa riadne "zavzdušňovalo" 😀 ...a nemohla som ležať na boku len na chrbte 😉... tehulka Gabika tu včera prskala tehu vírusy, tak si aj ty nachytaj ....držím palčeky na // 😵

zulka29
autor
17. apr 2008

Ahojte Raketky, Leni, neprišla zatiaľ, ale až zajtra má termín....ale cítim ako keby mala prísť, krčok sa mi zdá mäkký, no uvidíme zajtra ...ufffff....už sa teším že sa dozviem na čom som, nech to dopadne akokoľvek, len nech sa viem, toto čakanie ma zabíja 😝

Katy, už aj ty začínaš stresíkovať? 😅

ellianka
17. apr 2008

krásne ránko 😉
aj ja sa pripájam k čakateľkám na mršku a hoci mám už dva dni pocity, že už už príde...stále ma poriadne napína 😠
taky 😒 mala som podobný problém a pre istotu som volala, dali lieky a pomohlo...

katy2
17. apr 2008

juja, no nechame to na test a uvidime... 😉