IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
18. apr 2008

Kiki... nemam to ani ja lahke kiki ....ver mi 😉 ....2ket a4ivf... 😅 ....

kvetka2
18. apr 2008

kiki, tanittka má pravdu- aj jeden môže byť bojovník- lepší ako 3. Ja som si dala vložiť na KET 2 - a nič 😒 a napr. Jujka vycikali dve //. Na toto neplatia žiadne pravidlá- to som si všimla aj ja- čo pozorujem aké všelijaké máme osudy... nebojkaj 🙂

renusa
18. apr 2008

tanitka...aj Tebe krásny víkend tehulkovský 😎

takyna
18. apr 2008

bože kika, ja som mala tiež dvoch vložených, a nič, a vela báb malo dva a nič, a zase aj jedno a bolo to pozitívne

ellianka
18. apr 2008

zulka, to nie je možné 😨
😔 😔 😔

takyna
18. apr 2008

veru kika, sme tu všetky na jednej lodi, a každá sme si už niečo vytrpela a tiež aj poplakala ☹

kikina666
18. apr 2008

no len ja zroivna k tym stastnym nepatrim ...ja som taky stastny tipek ... na posrateho aj hajzel spadne ... toto je vystizne na mna

takyna
18. apr 2008

kika , to by sme si mohli takto všetky vravieť 😠

ellianka
18. apr 2008

a napriek všetkému taky 😉 sa nevzdávame 😀

zuzla80
18. apr 2008

Táni pekný slnenčo-tehulkovský víkendik.
Kiki vieš koľko je tehuliek aj s jedným vloženým embryjkom? Veď napr. Lenka otehotnela 2krát s jedným embryjkom, dôležité je že sa pekne drobček rozmrazil a ešte ti ho k tomu prilepili, tak heš heš čierne myšlienky.

Ahoj Kvetuška ako sa máš?

dracik1
18. apr 2008

zulinka ☹
baby nevzdavajte sa prosim......elianka spravne pises....

ellianka
18. apr 2008

kiki my tiež máme jedného 😉 a ak sa pekne rozmrazí a uchytí...verím, že zabojuje 😵
tak ako aj ten tvoj drobček 😵

renusa
18. apr 2008

kikina, 😠 takéto reči si nechaj až na 28.4....ale verím, že zmeníš názor 😎

ellianka
18. apr 2008

dráčik 😉 však nás má čo poháňať, keď tu máme také silné tehu vzory 🙂 😵 🙂

kikina666
18. apr 2008

no ten tyzden nejako vydrzim, ale ... co bude potom to neviem

gabika24
18. apr 2008

zulka,
ešte máš tuším tri mrazáčiky, že? ja som tiež otehotnela s malou, keď mi dali posledné tri...
hlava hore, o par mesiacov už budeš mama... - to ťa neutešujem, to len konštatujem...

kiki, neblázni, aj z jedného sa dá otehotnieť...

babule držte sa.... 😉

takyna
18. apr 2008

áno eli, nevzdávame a ani sa nevzdáme 😠 😠 😠

ellianka
18. apr 2008

kiki 😉 aj ten ďalší vydržíš, tak isto ako všetky nasledujúce 🙂
veď ten drobček v tebe potrebuje silnú mamičku, aby s ním dokázala zvládnuť všetky situácie...je tam v tebe a tak strašne sa usiluje deliť, rásť a hlavne zahryznúť 😀 nevzdávaj sa dopredu, život prináša množstvo prekvapení...a ty už možno to svoje máš 😵 😵 😵

ellianka
18. apr 2008

taký to je správna reč 😀 😀 😀
hotová raKETková armáda bojovníc 😉

zulka29
autor
18. apr 2008

už nemáme mrazáčiky, to boli posledné.... 2x po 3 vložené a nič...nechápem ☹ do prcic...zase celý ten cirkus od znova...

idem babulky ja, držte sa, pa....

takyna
18. apr 2008

zulka poodychuj si , ale veľmi sa tým nezaťažuj , že prečo to nebolo pozitívne, skús nabrať novú energiu, choď do prírody , do kina, nejako skús relaxovať, ja viem , že sa mi to píše lepšie, ale aj ja som si to prešla 🙄 a viem, že ináč sa to nedá rozdýchať

mapa73
18. apr 2008

ahojte
pointka ☹ ☹ ☹
zulka ☹ ☹ ☹

kvetka2
18. apr 2008

ahoj zuzlik 🙂
teraz sa mám celkom dobre, končí mi mrcha mrchatá pomaly a teším sa na víkend.30.4. idem do helíku na pohovor pred KET a niekedy okolo 12.5 by som teoreticky mala začať papať "kúzelné" - tak uvidíme. Ešte chcem predtým absolvovať zubára a tetanovku 🙂 aby som bola pripravená úplne. Už sa začínam celkom tešiť, mám 2 snehuliačikov. Tak stále dúfam, že už začne aj ketiacka tehuvlna- -isto iste príde 🙂
som čítala, že sa pomaly chystáš na stimulku- niekedy v júni? uvidíme,ako dopadnem ja s KET. Som optimista, ale...jeden nikdy nevie, ked ja som ešte nikdy nebol tehu, tak neviem. Ak to nááááhodou neklapne, tak potom asi koncom leta skúsim znova ivf. hmmmm

ellianka
18. apr 2008

zuli 😵 😵 😵

zuzla80
18. apr 2008

Kveti už sa ti to teda tiež kráti, ale neboj klapne to 😉 Keď nie teraz tak raz určite uvidíš. Kvetka aj u mňa bolo tiež tehu až po 2nevydarených ivfkách a 3neúspešných ketov, neboj raz sa určite dočkáme. No ja už 3týždeň čakám, že mi z Helíku zavolajú, že máme schvalenú žiadosť, ale zatiaľ nič, tak uvidíme. Inak aj ja musím poriešiť aj zubára aj tetanovku. Tú tetanovku riešim už dobrých pár mesiacov a neviem, či ísť na to pred ivfkom alebo to nechať na neskôr. Nemáš info, či to nemá nejaký negatívny vplyv na telo? No a na to rezanie kosti nad zubom som sa psychicky pripravila, ale lekár, čo to má robiť je niekde v BA, tak mám prísť až po 1.5. a dohodnúť sa kedy mi ten zákrok urobí a potom hor sa na ivfko, už sa teším.

Už tiež odchádzam a prajem vám všetky pekný slnenčný víkend.
A
Leni nieže prídete s novým autom, dovolíme ti prísť len o jedného viacej 😉

zuzla80
18. apr 2008

Ahoooj Mapka aj ty čakáš na schválenie žiadosti však? Neskúšala si zisťovať nejaké info ako to so žiadosťou vyzerá?

kvetka2
18. apr 2008

zuzlik, pozerám že máme podobné problémy- zuby a tetanovku 😉 ja som 3 týždne pred začiatkom stimulky išla na tetanovku, ale predtým som sa pýtala v helíku a teta koordinátorka mi povedala, že to spolu vôbec nesúvisí, ech sa pekne zaočkujem 🙂 . Akurát- tak ako každé očkovanie ťa to na ďalšie 2-3 týždne oslabí imunitne- tak je lepšie to urobiť v predstihu, aby sa telo spamätalo. Ja som bola na kpmplet preočkovanie -teda až 3x- 1 očkovanie, potom po 6 týždňoch a po 6 mesiacoch ( to je teraz). inak, mna naposledy 3 dni pekne bolela ruka- som ju ani nemohla zdvihnúť - ale prežila som 😉 oproti stimulke úplna pohoda

takyna
18. apr 2008

Ináč všetkým prajem príjemný víkend plný odychuju a relaxu 🙂 😵 🙂

katy2
18. apr 2008

Ahojte!
Dnes som nestihala prist skor a co to citam 😔 😔 😔 😔 😔
Zulka 😔 😔 😔 je mi to velmi luto 😔 😔 prajem vela sil..... 😢 😢
pointka 😔

ellianka
18. apr 2008

krásny víkend plný pohody a hlavne dobrej nálady 😎 😵 😎