IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzla80
6. feb 2008

Kvetka moja ☹ 😢 ja mi to veeeeľmi ľúto. Ani neviem, čo na to povedať, ibaže bojovať ďalej a určite to len tak ľahko nevzdať. Nepamätám sa, či ešte máte mrazáčikov, alebo budete musieť od znova absolvovať ďalší cyklus. Ale Kvetka ide jar, všetko bude kvitnúť a to je to najlepšie obdobie na oplodňovanie, tak hlavu hore. Máš za sebou len 1IVF, tak to určite len tak ľahko nevzdaj. Veď štatisticky je 2IVF vraj najúspešnejšie. Tak hlavu hore a bojovať ďalej, aj keď viem, že to bolí 😉

Jujka, že zaplatíš 😀 😀 to bol dobrý vtip 😀 😀 Ja žiadne úplatky neberiem 😀 Lenka, ti už určite odpustila a keď príde v piatok, tak si to určite všetko prečíta 😉

Dráčik tak veríme, že KETy sú úspešne 😀 Vždy to povzbudí 😉

tanitta
6. feb 2008

Kvetka.. no to snad nie ☹ .. ale preco tak skoro?? to znamena ze tie emb sa absolutne ani nestihli spamatat ze su v brusku 😔 ....
.. u mna to vizera ze od zajtra zacinam s kuzelnymi... 😵 ...
Lauri...ja bud tebou by som sla do car este pre tou dalsou ocakavanou ms lebo pirulky beries od 1dc...je mozne ze by sa ti to potom zase o dalsi emsiac posunulo 😕 ...a by si ich stihla papat ked ti kazali az po tej dalsej dojst...

nelynka
6. feb 2008

je dobre ked sa mi BT drz stale nad 37 stupnou? stale trosku nbechapem tie grafy.. 😅

stovka
6. feb 2008

Ahojte, prepacte, ze vam sem vtrhnem, ale potrebujem poradit..

som po 1. neuspesnom IVF, cakam na krvacanie.. Chcem sa spytat - je dobre ist na KET hned v nasledujucom cykle po stimulacii, alebo pockat a ist na KET az dalsi cyklus? Dr. nechal rozhodnutie na mna... 😝

dakujem

lauritka
6. feb 2008

tanitta kazali prist na 3DC jak zacne druha mrska 😕 na uzv

lauritka
6. feb 2008

nelynka ak sa tam bude drzat az do testovanie, tak si tehu 😉 ono ta hodnota sama o sebe nie je dolezita...ale ide o to, aby neklesala teplota. ak si tehu tak sa drzi hore.

nelynka
6. feb 2008

tak mne skace medzi 37.0 a 37.2 zatial 😀 odkedy som doma z ET 😝

pointka
6. feb 2008

stovka, tazko povedat, mne dr. nechcela robit KET po 1.mrche, aale ja som mala ohss, tak cakam na 2.
Ale myslim, ze ak si OK, aj tvoje vajecniky, ja si myslim, ze by si mohla ist na 1.

mapa73
6. feb 2008

stovka, ja si myslím,žeby si mohla ísť hneď. Niektoré dievčatá dokonca písali, že im to lekár odporučil, lebo v tele sú ešte zvyšky hormónov a telo by malo byť lepšie pripravené na tehuľkovanie. držím palce.

stovka
6. feb 2008

pointka, dakujem za odpoved..
som v poriadku, ohss u mna nehrozi, ja sa len obavam a premyslam, ci je KET hned po stimulacii ma zmysel, teda ci mam sancu ostat tehotna, aby som si nevycitala, ze som mala pockat..

toto forum som nasla len dnes, nestihla som to este cele preskumat, ale viete o niekom komu sa podarilo tehotenstvo po KET hned nasledujuci cyklus po stimulacii?

stovka
6. feb 2008

mapa73, keby aspon ten moj lekar sa k tomu vyjadril, ale on aby sa mu nic nevycitalo nechava rozhodnutie na pacientkach... 😠

pointka
6. feb 2008

ako je to cudne, ze sa lekar takto vyjadril.
ja si osobne myslim, ze v tom nehra rolu, kedy na KET, aby si ostala tehotna. Mozno naozaj teraz po stimulacii mas telo este prehormonizovane a bolo by to lepsie.

stovka
6. feb 2008

no a dalsia dilema - mam 3 mrazacikov, ako to tu niekto milo nazval, kolko (za predpokladu, ze su vsetky ok, a ze sa vsetky dobre rozmrazia) vlozit? 1, 2, alebo 3?

pointka
6. feb 2008

tuto dilemu som riesila aj ja s dr a jednoznacne neodporuca 3, ze som mlada bola jej odpoved.

stovka
6. feb 2008

dik pointka..
mam strasne menst. bolesti a krvacanie nikde, kedy ste zacali krvacat po vysadeni liekov? Brala som estrimax a duphaston..

pointka
6. feb 2008

mne po IVF bez ET dosiel menz o tyzden skor nez mal a prve tri dni som brutalne krvacala a dalsie dva len take spinenie. ale bolesti somnemala nejak.
Ak sa ti rozmrazia vsetky tri, ja by som si jedno usanovala.

zuzla80
6. feb 2008

Stovka, snažila som ti hodiť odpoveď, ale 2xmi ju nezobralo a nevedela som sa vôbec dostať na MK.
Chcela som ti len povedať, že napr. v Heliose, kam chodím, zvyknú poradiť embryologičky koľko ti odporúčajú vložiť. Pri KETe je tak menšia šanca, že sa všetky embryjka uchytia.

zuzla80
6. feb 2008

Savia a ty náhodou zajtra nejdeš na KET 😕 😨 Tak ti silno držím palce na zajtrajší transfer, nech sa embryjka pekne rozmrazia. Dúfam, že sa nám ozveš ako si dopadla 😉

kvetka2
6. feb 2008

zuzla, tanitka dakujem
Ja mám ešte našťastie 2 mrazáčikov-taká maličká útech, aj ked som teraz trosku skeptická 😒 je strašné divné, že krvácanie prišlo tak skoro- e hned cervené žiadne spinenie. Druhá mrcha po stimulke mi tiež prišla asi 2 dni skor, ale myslela som, že je to tými hormónmi a zacalo som hned stimulovať na KET. Mne to teraz pripadá tak, ako keby som bola fakt prehormónovaná a cyklus mi zošalel. Lebo ja mávam normálne 28 dnové cykly. Ale to sú len moje dohady. Dr. mi hovoril, že nemám na to myslieť a rozoberať to, prečo to tak bolo. Ale to sa nedá- ved to poznáte na svojej koži aj samé. Aspon, že si mám komu vyliať srdiecko 😉
chcem si dať pauzu - možno 2 mesiace, nech sa mi upraví cyklus- lebo ma upozornoval ma že mi asi bude blbnúť cyklus 😅 . A hlavne, som zvedavá na krajkov názor, ked pojdem za ním na pokec za pár týždnov.

tanitta
6. feb 2008

Kvetka... no inak krajko je fakt niekedy bohovi to ozaj 😵 .. stale budte v pohode.. myslite pozitivne.. a hlavne nemyslite na to... 😅 ,,,no myslim si ze dr aj tak nic konkretne ako pricinu neurci......ale fakt je ze si potebujes dat pause....stale mas nadej z dalsieho ketka.... 😉 .... drzkaj sa.. teraz nacerpaj eneriu do dalsieho kola.. paaa
.. ja som nabehla na 2bobulky denneee...pa

katy2
6. feb 2008

ahojte! 🙂
ja idem zajtra na tu nestastnu dilataciu krcka.... musime urobit cesticku pre mrazacikov.... A potom uz len cakat na dalsiu ms a hor´sa na KET

tanitta
6. feb 2008

Katy...thuj thuj thuj.. a vykrocit pravou ked pojdes;)...to by bol v tom cert aby to po tomto vsetkom uz nevyslo.. pa 😉

maahuliena
6. feb 2008

katy, drž sa, zajtra veľa šťastia 😔

katy2
6. feb 2008

tanita, vdaka 🙂

pipka
6. feb 2008

ajojte, tak nasa dnesna kontrola dopadla chvalabohu dobre, tak vnasam pozitivnu energiu aj pre vas 😉
male ma uz skoro 6 cm, kopkalo a kyvkalo o106 😵 testy zatial v poriadku, o dva tyzdne nas cakaju dalsie v poradni, tak uvidime... 😉

katy2
6. feb 2008

pipka, gratulujem 😵 😵 tesim sa s tebou... a babatko je krasnucke... 😵

pipka
6. feb 2008

katy dakujem a ty si ako dopadla s tou dilataciou? 😕

ell7
6. feb 2008

pipka nááááááááááááááádherné a tesim sa ze ste v poriadku

pipka
6. feb 2008

ell dakujeeeem 🙂

lauritka
6. feb 2008

katy drz sa zajtra 😵