IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
25. apr 2008

no tak do poobedia musíme vydržať. podstatné je, že tam tie diaľnice sú 😀

tanitta
25. apr 2008

skusim si poziciat fotak.. a potom nieco poriesim ok? 😉 ... pa... inak ta druha je uz uplne ako kontrolna 😅

gabika24
25. apr 2008

ok, tanittka.
idem sa rozhýbať, musím ísť variť. 😅 a nechce sa mi. ale zvládam to ... 😵

lenka20
25. apr 2008

tanicka je tehulka, tanicka je tehulka, jeeeeej, ja sa strasne strasne ale fest tesiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tanicka takze uz teraz je celkom jedno ci krv bude dnes alebo v pondelok, dialnice sa zvacsuju, takze je to jasne 😉
katy stale dufam a myslim si, ze aj u teba budu dialnicky 😉 vydrrrrrrz 😵 😀 ine ti nezostava, vsak 😉
lauritka ahojky, takze aj ty sa chystas testovat, a mas tusaka uz alebo zatial este cakas 😉 😕 😉 hmmm 😕
tanicka ano segra sa v maji vydava a ja este nemam nic kupene, neviem ani ci budu rezne, inak ani u nas sa to momentalne svadbami nehemzi, akosi sa ludia neberu ci co, my sme stara skola 😉 😀 my uz budeme mat tento rok 9.vyrocie 😝
takynka dakujem, stary prior poznam, aj oproti bagetke je mi to jasne, ale neviem, kde je union - to je dakde pri vezi v ulicke alebo niekde inde 😕 na hustaku 😕 neviem si to vybavit...ale druheho budem v BB v meste a budem mat dost casu tak pobeham cele centrum a hadam cosi najdem...

lauritka
25. apr 2008

lenka este mam cas..tusaka nemam ale verim , lebo sa mi snivalo o bocianoch 😝
katy podla mna si tehu, len sa babulka uhniezdila neskor a zacina produkovat hcg len druhy den. 😉 a este ani nekrvacas, co je dobre.
tanitta pri tebe mam tusak, ze to bude pekne vysoke HCG..priprav sa na dvojky 😀

katy2
25. apr 2008

lauri, ahoj 🙂
a ukaze to v krvnom teste? 😕 ty si mala ake hcg?

takyna
25. apr 2008

ahojte kočke moje zlaté
Lenka UNIOs? neviem či UNION, to je tá stará partiová obuv, vedľa lekárne učite vieš kde to je smerom cestou na Prior

lauritka
25. apr 2008

katy ved ja som mala upne slabunku ciarku a mala som hcg 32. ale potom islho hore za dva dni..a uz ma objednaval len na uzv 😉 vidis tu ciarku volnym okom?

katy2
25. apr 2008

vidim volnym okom ale len vo svetle 😔

lauritka
25. apr 2008

pockaj idem pridat fotku na chvilu aby si videla moje testy.

katy2
25. apr 2008

ale moj sa fotit neda

lauritka
25. apr 2008

katy ten 4-ty zdola na 14 den po ET bola hodnota 32..v ten den den som bola na krv.

katy2
25. apr 2008

mas IP

ellianka
25. apr 2008

taky 😉 ako sa cítiš?
ja som dnes ako znovuzrodená, plná energie 😀 rýchlo klopem na drevo aby som to neuriekla 😉
aj krvácať už prestávam

lenka20
25. apr 2008

elianka aj ja uz prestavam a slniecko mi dava tolko energie, ze mam na rozdavanie, velmi sa tesim, ze neprsiii 😵 😵
takynka tak teraz uz viem kde to je... dakujeeem 😉
katy budes tehu 😵 😵 😵

takyna
25. apr 2008

eli mrchavá nálada, ale piatok tak celkom ok a ty? 🙂

tanitta
25. apr 2008

Taky.. ty sa mas ako?...pocitujes nejake zvalstne "premeny"? 😉
Eli...to slnieco je liek.. 😉

takyna
25. apr 2008

tanitka , zle mi býva na žalúdok, ale jem napriek všetkému 😀 , a podbruško tiež, ale dá sa to vydržať, migréna a tak...poznáte to , a vy vydím, že sa schyluje k tehu výsledokm rozbalila sa tu vlana tehotenských testovačie, ach jo aj nás to čaká za chvílku 😀

tanitta
25. apr 2008

Taky... je to uz len za "par" ked aj ty budek kupovat dialnicnu 😀 ... cmuk.. idem konecne daco robit... paa kocky

takyna
25. apr 2008

cmuk aj tebe 🙂 , relaxuj 😉 a ak budeš náhodou vedieť dnes výsledoček z krvičky napíš 😵

ellianka
25. apr 2008

leni 🙂 presne tak 😵 aj v mojom prípade platí, že slnko je najlepším lekárom 😎 😉 a už sa teším na víkend...plánujeme ho celý stráviť niekde von, tak dúfam, že ani kvapka nespadne 😠
tanit, práve som si prečítala, to bude telepatia 😀
taky 😉 ja zas vôbec nemám chuť na jedlo ale som neustále smädná 🙂 a dnes ma konečne nebolí hlava...asi si aj ona uvedomuje koniec týždňa 😉

takyna
25. apr 2008

Lenka namáš začo 🙂 , len aby si si niečo pekné vybrala, a potom príjemnú zábavičku 🙂

eli, možno to mám tú migrénu aj s chrbtice, dnes idem aj na pohreb a tak 😒 , ale večer máme oslavu narodeninám tak sa snáď odreagujem 😵

mapa73
25. apr 2008

Ahojte 🙂

Katz držím palčeky 🙂
Tani gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Taky, elianlka prajem krásne ketovanie na konci s // 🙂

lauri atebe tiež veľmi držkám palčeky 🙂 tentokrát sa to určite podarí a vydrží to až do konca deviatého mesiaca 🙂 žiadne pochybnosti 🙂

ellianka
25. apr 2008

taky, to by chcelo dobrú a kvalitnú masáž...škoda, že nebývaš bližšie...poznám super maséra so zázračnými ručičkami v PB 😀 a pozerám, že to máš dnes poriadne citovo nabité...tak hlavne pohoda 😵
mapka ahoj 🙂 ďakujem za palčeky

zulka29
autor
25. apr 2008

Katy, tak predsa tietik?, výborne, držím palčeky, nech sa to potvrdí 😉

kvetka2
25. apr 2008

ahojte!!! všetkým raketkám aj tehulklám prajem krásny slniečkový deň 🙂
tanicka gratulujem zo srdiečka k dialnici, pozdravujem malinké babatinko (alebo aj dve babatinka) do bruska 🙂 . Dávaj si na seba pozor.
katy, verím, že ti krvička potvrdí tienik a aj ty pojdeš kupovať dialničnú nálepku 😉
lenka čítala som, že ideš ketiť v prirodzenom cykle. Mne orlando tiež v stredu odpísal- takže to skúsim aj ja 😉 ale tento cyklus ešte nie- lebo som liečila mykózu a ešte to nemám 100% ok a 14DC mám už 29.4.. Tak vydržím mesiac a potom idem na to. Ty budeš môj predoj, ktorý krásne otehulkuje a ja hned po tebe 😉 - mám to premyslené ohromne, však?
zulka, ako sa máš?

takyna
25. apr 2008

Eli ďakujem, ahojte mapka, zulka, kvetka 🙂

takyna
25. apr 2008

Kočky moje, idem na ten pohreb, budem myslieť na pozitívne správičky od vás, prajem krásny ničím nepokazený zvyšok dňa páčko 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

ellianka
25. apr 2008

taky 😵 🙂 paaaaaaaaaaaaaaaaa
a príjemný večer 😉

mapa73
25. apr 2008

Taky pa 🙂