IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
28. apr 2008

Krásne ránečko 😉
To slniečko naozaj robí zázraky 😎 a hlavne nabíja energiou 😉
Kiki, Steva, držím palec, aby ste mali dnes len samé pozitívne správničky 😵

lenka20
28. apr 2008

ahoj zulinka 😵 😵 co porabas, kedy das nejaku peknu novu fotecku 😉
dneska nejako blbne konik, dufam, ze sa polepsi 😉
cau eliiiiii 😵 uz sa na tebe nejako prejavuju kuzelne tabletky 😀

ander
28. apr 2008

Ahojte baby 🙂 Prajem krasny dniček. Chcem sa opytat ako dlho ste čakali na druhe IVF, prve nam nevyšlo a nemali sme ani žiadnych mrazačikov.

ellianka
28. apr 2008

ahoj leni 😵
okrem kŕčov a plačlivej nálady som celkom v pohode 😉 😀
som zvedavá, keď sa dávka znásobí...musím asi nakúpiť viac papierových vreckoviek 😀

tanitta
28. apr 2008

Ahojky rapotacky;)
Kiki.. Stevca...drzkam vsetko co mam 😉
Leni... aj u nas bolo nadherne 😎 ... cele poobedie som prespala na zahrade v hojdacke 😅 ...kralici sa maju fajn sveta im je zit 😉 .... rano mi daju zabrat na wc ale potom je uz fajn 😉
Ander.. zalezi od piostovne kedy ti schvalia dalsiu ziadost...ale oficialny odstup zo zdravotneho hladiska medzi nevydarenymi ivf je pockat 3mesiace...pa

kikina666
28. apr 2008

steva si si robila test, preco si to vzdala ?

kikina666
28. apr 2008

tak ahojte, uz som spat , gatova povedala ze mam peknu sliznicu 12 mm a ze poobede zavola tak som zvedava co sa bude diat som strasne netrpezliva a neviem ako to vydrzim do vecera, som si rano merala aj BT a drzi sa mi stale 36,8 - 36,9 rano a 37,1 - 37,4 vecer uz par dni, idem si lahnut a trosku pospat aby mi to rychlejsie uslo, drzte mi palce a aj snehuliacikovi, aby zabojoval 🙂

takyna
28. apr 2008

Ahojte kočky, držím palce našich očakávateľkám tehu výsledočky 🙂

lenka20
28. apr 2008

elicek ked zdvojnasobis davku tak uz zacnes aj papat utros a ten to to vyrovna, uz to bude lepsie 😵
tanicka tak uz ta prehanaju kralicci na zachodik, aj si uz grckala, ci len ta obracaju 😀 😀 😀 potvorky, ale nech len grckas, to patri k tomu 😀 😀 😀 uzi si to tanicka 😀 😀 😀 kedy ides na sono 😕
ander - dobre ti tanicka napisala, pauza 3 mesiace, ale uz po dvoch mozes ist spisat dalsiu ziadost a akurat mesiac este ubehne kym ti to schvalia, takze mozes pocitat s dalsim kolom uz v juli 😎
kiki - to je fajn, pekna sliznicka, tak teraz uz len krvicka nech je vysoko pozitivna 🙂 😉 inak - vecerna teplotka je nic... iba ak by si si ju merala po min.6hodinovom lezani... riadit sa da len rannou a aj to nie vzdy - mozno ma teraz meracky BT zahlusia, ale ja som k BT skepticka 😉 😀 tak nech ti to rychlo ubehne kiki, aj stevke 😵
takynka ahoooj, som citala, ze si mala perny vikend, naladicky atd. - ale mas peknu novu fotecku, pracovnuuuu 😎 neboj, uz len troska a bude ti lepsie 😉 ja som mala cez vikend vinovu terapiu 😉 😉

takyna
28. apr 2008

ja od dnes zdvojujem dávku estrogénu, predychávam v robote pocity na zvracanie 😒 , už aby bol sviatok, tanit kedy ideš na 1-ULZ?, Lenka a tebe to ako vychádza ísť do Helíka?

kikina666
28. apr 2008

baby kuknite ... moj bratranec : http://beta.markiza.sk/video/tv-archiv/lets-dan...
🙂

takyna
28. apr 2008

Lenka utroš berieš po 1-ULZ nie? a to je 14-deň

tanitta
28. apr 2008

Leni, Taky.. na utz este neviem... dnes sa mi maju ozvat...nastastie sa len vrtia kralici 😅 .... len nech zuruju stale aspon viem ze ich mam a po minulej skusenosti... 😖 ...
Kiki... zatial to vizera dobre 😎

kikina666
28. apr 2008

no zatial ano, uvidime poobede, idem si trosku zdriemnut, lebo som celu noc spala zle, som bola viac hore ako som spala ...

lenka20
28. apr 2008

ano taky, mas pravdu, som to poplietla, utros az po kontrole, resp. od 14.dna...tak este tyzden vydrz 😉 ja idem na kontrolu 5.5. - ved aj ty tusim, tak sa zase stretneme v heliku. a dufam, ze trasfer najneskor siedmeho 😉 ved uvidime....ale v piatok som v BB 😉 a dufam, ze ma moja milovana bystrica nesklame a bude krasne pocasie a ja kupim konecne tie satyyyyyyy 😝
veru tanicka, nech sa len pekne prejavuju drobci - vidis, uz sme si celkom zvykli, ze su dvaja, hovorime v mnoznom cisle 😀 😀 😀

dyta
28. apr 2008

kikinka, držím palce... dnes voláš??

kikina666
28. apr 2008

dr.gatova povedala ze mi zavola tak budem cakat a ked nezavola tak zavolam ja

takyna
28. apr 2008

a o kolkej Leni budeš v Helíku? ja musím makať čím skôr lebo šéf bude zase brblotať

tanitta
28. apr 2008

Takze .. utz v piatoooook 🙂 ....uz to zacina ...
Leni...no veru 😀 .. dako sme to automaticky vynasobili dvomi resp. ja😅

takyna
28. apr 2008

volala si tanit? tak ti budem držať palčoke, nech sú tam dvaja bobkovci 🙂

takyna
28. apr 2008

Eli a kde máš kŕče? v podbrušku?

tanitta
28. apr 2008

Taky.. oni mi volali...vdaka.... inak snivalo sa mi velrybe a malej rybe .... 😎

takyna
28. apr 2008

chichi tanit ty máš sny, 😀 , ja som mala ťažkú erotiku po dlhom čase 😉

dyta
28. apr 2008

takynka, ahoj, pisala si, že zväčšuješ dávku, čo berieš?... ja ut týždeň papám 3x1 estrofem.. a nič nezvyšujem 😕

tanitta
28. apr 2008

wooow a to je co 😀

takyna
28. apr 2008

dytka ja beriem 2-1 estrogén/ethinylestradiol/
tanitka sama som bola prekvapená, akú mám bujnú fantáziu 😉

kikina666
28. apr 2008

tanitta a kedy ides na dalsie utz a pre fotecku bobkovcov ?

dyta
28. apr 2008

a ako sa cítiš?.. nemáš nejaké zvláštne pocity v podbrušku??... lebo ja mám 😒

takyna
28. apr 2008

dytka áno mám aj ja, hlavne aj po námahe, aj jem stále veľa, potom mi je na zvracanie, a tá migréna neustupuje, proste odstreliť 😵

takyna
28. apr 2008

dytka tak pomaly ideš už aj na ULZ? kedy ti to vychádza? a ideš vkladať kolkých eskimáčikov?