IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
28. apr 2008

hm zase cele odznova, nejdem teraz ani robotu hladat, nech to cele prejde nanovo , uz som sa rozhodla, idem skusit zabojovat a idem sa dat na chudnutie a zacnem s tym hned, pojdem podvecer na korcule, dam si takych 30 km a dostanem hadam zo seba ten zial

lenka20
28. apr 2008

kikinka to je mi velmi luto.... ☹ 😢 😢 😢 😢 takze piateho mame zraz v heliose, o kolkej si objednana, my s takynkou tak budeme hned rano okolo siedmej.... tak sa rychlo pozbieraj kiki a druhe IVF bude superuspesne zakoncene tehulkovanim a radostou 😉 🙂 budem drzat palce 😉

katy2
28. apr 2008

kiki, teraz to boli, ale preboli to a pojdes dalej....

kikina666
28. apr 2008

taky no ved hej, ale dokedy to vydrzi moja pecienka, lebo ja okrem tych hormonov beriem este aj lieky na epilepsiu 2 rano a 2 vecer a citim dost zaludok

tinucha
28. apr 2008

Kiki, mrzí ma to. Ale držím palce do ďalšieho boja.
Žienky ste veľmi silné, klobúk dolu. Ale tak to má byť. Tieto naše neúspechy nás asi majú posilniť. Ale určite sa svojo dieťatka dočkáme. 😉 Držím vám palce. 😉 🙂

takyna
28. apr 2008

kikuš ja viem, že toho máš tiež dosť, ale ja tiež beriem na štítnu žľazu lieky na alergiu, a na astmu každý deň spreje , čo už narobíme, a nepozormýšlaš o pauzičke, pre psychickú pohodičku a tak...skús aj s mužíkom sa poradiť, či by ti nebolo trošku odychu treba, hm?

tanitta
28. apr 2008

Kiki......ach jaj... vidis.. teoreticky a ani prakticky to vobecc nefungovalo ☹ .. ale paci sa mi tvoj postoj k dalsiemu boju...zle mysleinky prec... a nacerpaj rychlo viac energie do dalsieho boja.. drzkaj sa a davaj pozor na seba...

kikina666
28. apr 2008

5.5. vypiseme ziadost a skusim ist do poistovne a trosku to ponahanat, aby som od juna/jula mohla zacat stimulovat

bianka30
28. apr 2008

aku mas poistovnu?

kikina666
28. apr 2008

taky ja sa do psychickej pohodicky nemam sancu dostat, lebo vsetci znami maju babetka a ja kde sa pohnem vsade je kocik, a navyse teraz som bez roboty, ak by som si nasla novu robotu mohla by som na celu stimulaciu zabudnut, tak to chcem ponahanat nech to mam cim skor za sebou

takyna
28. apr 2008

veď to je tvoja vec, to bolo len v dobrom myslené, držím ti palce 😵

kikina666
28. apr 2008

spolocnu, ale je tam v ziline taka strasne zlata a mila pani doktorksa, skocim ju poprosit mozno mi pomoze

veracruz
28. apr 2008

kika ☹ drzim teda palce a zelam uspesne 2.ivf...

mirusch
28. apr 2008

Kikinka, je mi to luto... 😔 ☹ Ale ma velmi tesi, ze bojujes. Vela stasticka.

kikina666
28. apr 2008

baby dakujem vsetkym za podporu, idem bojovat dalej, ak vsetko pojde ako po masle mohla by som zacat stimulovat v polovicke juna, drzkajte mi palce, aby vsetko islo dobre

katy2
28. apr 2008

kiki, vela sil ti prajem do dalsieho boja.... to je fajn, ze sa nevzdavas.... 🙂

kikina666
28. apr 2008

katy2 ty si sa tiez nevzdala

kikina666
28. apr 2008

lenka20 dakujem, my sme objednaní az o 18,00 vecer, tiez som to nechapala

takze baby, slzy nabok a idem si hodit zo 25 km na korculiach, papa neskor sa ozvem

lenka20
28. apr 2008

kikinka nedoraz sa tymi korculami, aj ked je to super moct sa niekde vybit 😉 bude dobre kiki, uvidis, vsetko to prejde a ked tie kamaratky maminy co tlacia teraz kociky budu skarede a vystavene a unavene z detskeho verskotu tak ty budes akurat v najlepsej forme a svoje vytuzene babatko si poriadne uzijes 😉 cela tato nasa ,, priprava,, ma nieco do seba, potom si to vsetko vychutname stonasobne 😉 😵
vlani spolocna vybavovala ziadosti do mesiaca, tak hadam aj teraz si svihnu 😉
skoda, ze si az na vecer objednana...budeme si musiet s takynkou vystacit same...

kikina666
28. apr 2008

no to hej, ale vy si vystacite, prave nastala zmena planu , manzel rozhodol, ze ide so mnou na bicykel tak pojdem na korcule az zajtra
🙂

kikina666
28. apr 2008

bolo by to idealne jun/jul a hned po transfere by sme isli na dovolenku k moru
to by mohlo vyjst

lenka20
28. apr 2008

kiki - tak nech to klapne tak ako si planujes 😉 😵

kikina666
28. apr 2008

no a ked sa mi podari dovtedy zhodit este par kil budem len rada, teraz mozem chudnut a potom sa uvidi

gabika24
28. apr 2008

kiki, zlatko, je mi to ľúto, lebo som tomu verila.
ale viem, že si bojovníčka, aj keď v sebe tú silu niekedy možno nevidíš, a zvládneš to.
druhé ivf bude úspešné... 😉

gabika24
28. apr 2008

ináč, babule, dnes som bola v poradni a na sone, bábätká sa majú fajn, celý čas sa v brušku vrteli... už majú cez tri cm. toto som tu napísala ako motiváciu pre vás, aby ste neprestali veriť, že aj po negatívnych správach raz príde tá pozitívna a vy budete mať v sebe poklad, ktorý tak chcete a potom samozrejme aj v náručí.
tak želám všetkým veľa síl a hlavne pozitívne tehu testy...

katy2
28. apr 2008

gabika, to su super spravicky 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
28. apr 2008

Gabi.... pockaj ako sa este len budu vrtet 😉 ... supeer... 😉

gabika24
28. apr 2008

aj tebe tanittka, aj tebe 😀

zuzla80
29. apr 2008

Ahojte raketky, to tu ešte od rána nikto nebol 😕
Gabika musí to byť super zážitok, v dobrom závidim, už aby sme to všetky zažili.
Táni a aj ty už v piatok uvidíš svojich bobíkov 🙂 Určite sa na nich tešíš však? Tak ti prajem ten najkrajší zážitok.
Kiki určite to nevzdávaj a možno sa v júni/júli stretneme, tiež možno vtedy začneme stimulku 😉

Inak babky, ja ešte stále nemám schválenú žiadosť. Vypisovali sme ju pred mesiacom v Helíku a minulý týždeň som volala a ešte nebola schválená. Nejako to tej všeobecnej trvá dlho 😒 No nič veď počkáme, aj keď mi taký malý škriatok menom "nedočkavosť" nedá pokoj, a stále rozmýšľam, že čo keby sme začali už teraz v máji.

Ale inak vás pozdravujem všetky do jednej 🙂

tanitta
29. apr 2008

Ahojky.. babulky;)....
mne to dnes pripada ako keby bol piatok.. ale to by som uz nebola doma 😅 ....
Zuzla...hej tesim 😵 ...cim blizie bude piatok tym to bude horsie a horsie...budu to nervy uz to vidim 😎 ....
este som mala aj debilny sen dotoho dnes... 😠 .... pa zatial