IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
21. máj 2008

tak to bude tehu ;) dik juja.

juja
21. máj 2008

Lauri blahoželám k dutinke, nabudúce bude biť už srdiečko o 106 😵

juja
21. máj 2008

Vyzerá to veru dobre, tak dúfam, že to bude tehu na 100%

lauritka
21. máj 2008

juja dufam 😵 jasne, ze lenka je tehu..minula mala len 15mm a bola 😀

zuzla80
21. máj 2008

Jujka ahojky, ako sa mi máš? Som ťa nevidela 100rokov 🙂
Lenik vyzerá to veeeeeeeeeľmi nádejne, držím palce, aby to krv potvrdila.
Ahoj Lauri

kvetka2
21. máj 2008

dobré ránko 🙂
ahoj jujka 😉 to je teda nádejný odkaz, lenka, veríme že popoludní bude krásny tehu výsledok 🙂 🙂 🙂
jujka a ty sa ako máš? ešte beháš po vyšetreniach?

kvetka2
21. máj 2008

ahoj zuzlík 🙂

zuzla80
21. máj 2008

Ahoj Kvetuška 🙂 Už sa ti to kráti čooo?

lauritka
21. máj 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT babulky pre vas 🤐

kvetka2
21. máj 2008

no kráti zuzlík. 30.5. idem na kontrolu do helíku, tak uvidíme 😉

juja
21. máj 2008

Zuzlík, Kvetka čauko kočky 😉 ...jmám sa stále rovnako, beháme po vyšetreniach a ku svojmu gyn. idem až 30.06. 😕 , takže mám kooopec času (podľa doktorov). Min týždeň sme boli na genetike - výsledok asi po 5 týždňoch, zajtra idem na krv ku svojmu gyn. na protilátky, krvnú skupinu a neviem čo ešte no a 24.06. na hematológiu do nemocky v MT na tie trombofílne mutácie. Momentálne čakám mrchu - už tretiu po aborte, takže relatívne by som mohla KETiť, ale počkám ešte mesiac, nech máme všetky výsledky a snáď v júli by sme mohli ísť na KET - máme 2 posledné embryjká dvoječkové, tak neviem....ak prežijú, tak ich asi šupnene naraz obe. Ozaj, min. týždeň mi volali z Helíku, že ako pokračujem v tehu , že som sa im neozvala a robia nejakú štatistiku, tak chcú vedieť ako sa mám...tak som im vysvetlila, že čo sa mi stalo, že som volala s Krajkovičom, keď som začala krvácať a aj môj gyn. im mal odfaxovať výsledky HCG, a ultrazvukového vyšetrenia, ktoré mi urobil, ale oni tam vraj nemajú vôbec nič, tak neviem.... 😠 zajtra idem na krv, tak sa na to popýtam, či im to poslali. Sa mi tak vidí, že tam majú v poslednej dobe nejako veľa práce... 😝 😎
Inak, Vás si čítam pravidelne každý deň, vytešujem sa s tehuľkami, ktoré pekne pomaličky pribúdajú (konečne!!!), všetkým Vám moooooooc držím palčiaky a myslím na Vás, aj keď nie som na skle 😉

kvetka2
21. máj 2008

jujka, dúfam, že ti výsledky dopadnú dobre, teraz to tu fakt vyzerá celkom nádejne, nech sa môžeš zapojiť do tej tehuvlny 🙂 a snehuliacikovia si počkajú na tvoje brusko 😉 v júli bude teplúčko, tak sa budú pekne rozmrazovať 😎

renusa
21. máj 2008

ahojte 😉
leni potom nás dlho nenapínaj a daj nám hneď vedieť to Tvoje tehulkovské hcg 😉 strašne držím palce až to dobre dopadne......ale ono to určite dobre dopadne 😵 😵 😵

ell7
21. máj 2008

Ahojte kočky,

Tie co ste tehu, mali ste take bolesti ako pred mrchou?

kukulik30
21. máj 2008

ahoj ell, ja som mala take bolesti ako na mrchu, ked som ostala tehu po KET, a trvalo to este niekolko dni po odbere krvi, stale som chodila na WC a kontrolpvala, lebo vzdy som mala pocit, ze uz budem krvacat 😉

sue13
21. máj 2008

Ahojte zienky, vy ste tu vsetky po IVF? 🙂
Mna to caka zajtra.... Mam velky strach. 😔
Ale aj sa tesime ze sa nam mozno uz coskoro splni nas sen 😅

kukulik30
21. máj 2008

sue, ahoj, zajtra ides na odber, alebo uz transfer? 🙂

tinucha
21. máj 2008

takže hcg je 360!!!🙂)) Lauri, to je náhodička, že? 🙂 🙂 🙂 V piatok idem na kontrolný odber, či hcg rastie tak ako má. Ale zatiaľ je to vraj veľmi dobré.🙂

ell7
21. máj 2008

kukulik presne tak nako hovoris, tiez furt beham na WC-ko.

Sue, neboj je to IVF je v pohode, nejhorsie je cakanie na vysledok 😝 , to su nervy.

kukulik30
21. máj 2008

ell, ano je to velmi neprijemne, strasne som sa vzdy bala, co bude na tom Wc- ku ☹ ale nakoniec to preslo a uz bolo fajn, az na ranne nevolnosti.....verim, ze aj u teba to takto pojde 😉 ...samozrejme bez rannych problemov 😝

mimochodom tinucha garatulujem, nic ine som ani po tych krasnych dialniciach an testikoch necakala 😉

fcielkafcielka
21. máj 2008

tinus - tak teraz uz oficialne gratulujem! 😉

lenka - to bola vysokanska sliznica, to je urcite tehu!!! 🙂

sue13
21. máj 2008

Ell dakujem. Ty cakas dvojicky? 😵 Vkladali Ti teda dve? Ako dlho ste rozmyslali nad tym kolko vlozit?

renusa
21. máj 2008

ell, viem, že to máš ťažké, ale musíš veriť....držím palce 😵

tinuch, gratulujem 😎 😎

fcielkafcielka
21. máj 2008

ell7 - ja viem, ako sa citis, ja som zas zacala spinit uz 4. den po ET a vsetci mi hovorili, ze mam byt v klude...co sa mi nie celkom podarilo, ale aspon snaha bola obrovska...a ty uz si o veeeelky krok dalej ako ja, ty mas hranicne hodnoty, tak ak sa miminko stale "rozhoduje", treba sa o ten "klud" aspon pokusit...ja Ti budem moc moc drzat palce!!!!! 😉

A aj gabika mala hranicne a caka dvojky!!!!! Ty budes urcite ten isty pripad! 😉 😉 A basta! 😉

dracik1
21. máj 2008

tinuska, co to citam??? velmi gratulujem k HCG, len nech rastie.....
jujka, kvetka ahoj
lenka ma dnes test, bozinku, nech to vyjde ale uz navzdy.....

ell7
21. máj 2008

Sue dvojicky by som brala, ale nech je aspon jedno. My sme boli od zaciatku rozhodnuty, ze vlozime dve.

Renusa, fcielka dakujem ste zlate, ved uz nejak vydrzim do piatku.

Tinucha, gratulujem 🙂

dracik1
21. máj 2008

baby, a co je s tanitkou? dufam, ze je vsetko OK po //
renuska, ahojky, teba som zabudla pozdravit....

sue13
21. máj 2008

Elll tak drzim palceky nech je vsetko v poriadku tak ako si zelas 🙂

gabika24
21. máj 2008

Tinucha gratulujem... 🙂 pekné hcg...
leni, držkaj sa...

takyna
21. máj 2008

Jéjda mňa konečne prihlásilo od rána na koníka 😠 , mňa tu proste nechcú ☹

Držím palce Leni , a čakáme výsledky, tehulovské od vás všetkých čo dnes máte krvičku 😀 😀 😀