IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
11. feb 2008

super nazov 😀 😀 😀
inac, chcela som napisat len taky duch, nie ten taky duch - ale hlavne, ze ste pochopili 😉

lauritka
11. feb 2008

😉 gabulik ja viem ako to myslis..to iste som mala aj ja 😀 som si navravala, ze som si ju tam vymyslela...
musela som ju nastvavovat pod roznym uhlom aby som videla 😅

zuzla80
11. feb 2008

Babulky, ste zlaté, ale asi uverím až keď mi to potvrdia z krvi. Tá je najdôležitejšia 😉
Táni, keď pôjdeme vo štvrtok na utz, tak je možné, že ak by to bolo pozitívne, tak už niečo bude vidno aj na utz, alebo bude rozhodujúca len výška sliznice 😉

Lenik a ako sukienka páčila sa 🙂

lenka20
11. feb 2008

gabika ahoj 🙂 ano, KET plati, cakam uz len na madam, mala by prist v piatok a hura na to 😀
zuzlik - nakoniec sme boli u tety doktorky, tak myslim, ze tej sa asi pacili skor manzelove nohavice ako moja sukienka 😀 😅 taka mlada symposka to bola 🙂
zuzli - ja si myslim, ze by uz mohla byt vidiet aj bublinka, plodik este nie, ale bublinka alebo dutinka asi ano, aj ked len par mm, ved uvidis, nechaj sa prekvapit, kazdopadne pojdes na OSG este potom o 3-4 dni neskor a vtedy uz bude vidiet mimi 🙂 😵

lenka20
11. feb 2008

hiii, zabudla som pozdravit dracika 🙂 dracica, ahooooj 😀 😵 prskni na mna poriadny bacil, na nas vsetky 😵

dior
11. feb 2008

ahojte, Zuzla80-ja nikdy nezabudnem na prvý tienik na tehu teste-nevedela som to predýchať-pootvárané všetky okná...stále som ho kontrolovala či tam je a bol a pekne tmavol-gratulujem ti,buď v klude všetko ide podla plánu 😉
Leni ahoj-mám už fotku 😎 ,čakám na mrchu dnes som 31DC a neviem kde je 😕 ,ale od 19DC ma stále bolí bruško
Lauri-teba už prišla milostivá mršula?

lauritka
11. feb 2008

dior este nie.. 🙂 ja si meriam BT a bola aj ovulka ;) teraz som 10 DPO. pripada mi to , ako by mi jeden cyklus vynechal...

dior
11. feb 2008

a už sa ti to niekedy stalo?,lebo ja som mala vždy 28DC,ale od kedy navštevujem centrum-tak to mám rozhádzané

lauritka
11. feb 2008

dior nie..prvykrat 😕

dior
11. feb 2008

to je divné,asi je to kvôli tomu MA-musí sa upraviť cyklus-ešteže si meráš teplotu-ja by som už stresovala 😅 ,bola si na kontrolnom ulz?

tanitta
11. feb 2008

Zuzla... ja som nemala PK... bola som na krv na 13po et.. bolo vidno peknu sliznicu a este aj cosi... nieco so zltym telieskom ale neviem co to bolo... takze u teba je mozne ze uz cosi viac bude 😵 .. dalsi utz po krvi bol presne o tyzden

lauritka
11. feb 2008

ja som bola len tyzden po kyerete potom uz mi nekazali 🙂 do centra som len doniesla papiere z nemocky.

dior
11. feb 2008

a čo keď si tehu 😵

mysiatko
11. feb 2008

ahojte babule aj mne takto meskali kramiky a vynechal mi takmer jeden cely cyklus ale nakoniec som dostala 🙂

dior
11. feb 2008

mysiatko a bolo to po IVF?

mysiatko
11. feb 2008

ano dior po ivf

lauritka
11. feb 2008

dior uvidime 😉

dracik1
11. feb 2008

lenka, posielam tehu virusiky....
drzte aj mne palce, bola som na tych AFP testoch...tak dufam, ze mi lekarka nebude volat, ze su zle.....nechcem amnio... ☹

lauritka
11. feb 2008

dracik ale niekedy vychadzaju falsone pozitivne ....ten screening v prvom trimestri nestaci ??? 😕 mne hovorili, ze to co robila v olomouci je uz natrvalo.. a mozes sa na to spolahnut..

mysiatko
11. feb 2008

dracik lauritka a o com sa teraz vlastne bavite?nerozumiem co je to screening...vysvetlite prosim nevedomej 🙂 🙂

dior
11. feb 2008

lauri,veď uvidíme...
mysiatko, ja som prvú mršku po MA dostala načas-meškala len deń,teraz čakám druhú a tebe druhá ako prišla?
dráčik ajooooj,beriem si z tých virusov, neboj všetko je v poriadku a potom už budeš mať pokoj-veď ty si stvorená na tehotenstvo 😉

dracik1
11. feb 2008

lauri, ten screening mi robili ale iba to meranie NT a nosova kosticka, brala mi aj krv ale ze vraj sa to vyhodnocuje spolu s krvnymi testami v 16tt, lauri, lutujem, ze som nebola v tom olomouci......ale ked mne bolo tak strasne zle na zaciatku tehotenstva....a predstava cestovania vo mne vyvolavala dost strach.....
dior, snad ano, vnutorny pocit mi hovori, ze bude vsetko OK....tak mu musim verit

zuzla80
11. feb 2008

Dračik neboj, všetko bude v poriadku. Iné ani nepripúšťame a ďakujem za tehu bacily aj ja som si z nich už uchmatla 😀

Lenik aj my sme boli pri dokine 😉

Táni a ako bobulky 🙂 prdula štípe 😀

mysiatko
11. feb 2008

dior aj ta druha sa mi posunula o nejake 2 tyzdne, nie a nie prist,ani som sa necitila nejak predmrchovsky ale nakoniec z nicoho nic prisla 🙂 tak len cakaj ona pride

zulka29
autor
11. feb 2008

Dracik, držím palčeky, teba už vidím ako maminku zdravých detičiek ako tlačíš ten veľký kočár, a vieš aká som ja bosorka 😵 😀

dracik1
11. feb 2008

zuli, dik, ale ja ratam s nejakou dvojickovskou partackou na vylety......... 🙂

tanitta
11. feb 2008

Zuzla.. neviem z coho stipe;).. ci z toho ci z toho 😎 ... faktom ale je ze sa mi upravilo travenie a pochody suvisiace s vylucovanim 😀 ...ak dojde k et pridavam aj kecup....uz sa tesim 😠 ...

lenka20
11. feb 2008

dracik nebojkaj, dvojcatka budu urcite OK, inak tie AFP testy vraj pri dvojickach su uplne zbytocne, lebo strasne skresluju a aj tak ukazu len pravdepodobnost, nie skutocnost, takze sa na ne vobec nedrz a nemysli na to, je to len taky zbytocny strasiak. a na amnio nemusis ist ak nechces.
ahoj diorka, no teda, mrcha mrchata, dava si nacas. aj lauritkina.
tanicka aj mna zaujima tvoja prdelka 😀 😀 😀 stipe???? 😅

tanitta
11. feb 2008

Leni... definovala by som to asi tak ze viem ze ju mam 😀 ...a co vy?? chilii vili 😉 ...

zulka29
autor
11. feb 2008

Dracik, ale musíš byť trpezlivá 😀.... a potom pôjdeme spolu na výlet 😵