IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

bianka30
27. máj 2008

no od soboty . a ty si mala kolko ? kolko a ake mas vajka velke?

kuspitka
27. máj 2008

lenka ty pracujes?ja som doma na pnke ked budem tehu pojdem do prace.ty vlastne naco ides?

kuspitka
27. máj 2008

ja som si pichala 4dni a potom uz len dva dni 112,5 a potom si uz picham 75lebo mam ich velmi dobre mam 20 a mam od 11,5 az po 21,5

bianka30
27. máj 2008

kuspi super... to mas fajn. ja som ich vraj mala vela ale boli moc malinke , kolko krat si bola na kotrnole?

kuspitka
27. máj 2008

od gonala som bola len 3krat.

lenka20
27. máj 2008

takynecka dakujem, ved vies, budem nejake potrebovat 😉
kuspitka ja pracujem, lebo momentalne som cakatelka na KET 😵 ale pri stimulke na IVF som bola doma obidvakrat.....

kuspitka
27. máj 2008

teraz ides na KET?to uz kolko mas za sebov?

ellianka
27. máj 2008

jeeeeeeeeeeej TAKYYYYYYNČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zo srdca gratulujem, to je nádhernááááááááá správička aj keď podľa // som to tak viacmenej tušila 😀
usmievam sa tu jak muška puk a strašne sa teším spolu s tebou 🙂
asi som tu posledná ale dnes celý deň spím a spím ako omámená 😔

takyna
27. máj 2008

Elianka krásne ďakujem 😵 , idem si tiež lahnúť teraz som dorazila domov, a potom trošku vybehnem kuknúť na záhradku 🙂

tinucha
27. máj 2008

Taky, tak ja som teraz prišla k netu, takže ti zo srdiečka gratulujem a prajem, nech je to krásne a bezproblémové tehotenstvo. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tánička ahooooj, vitaj doma. Som veľmi rada, že vás už pustili. A dúfam, že nevoľnosti čo najskôr prejdú. 😉

takyna
27. máj 2008

Tinuš ďakujem , musela som si zmeniť fotku trošku s úsmevíkom 🙂

mimusa4
27. máj 2008

ahoj takyna, tak ako si na tom?

veracruz
27. máj 2008

taky, pekna fotecka, viem si predstavit, ze takto sa teraz cely den usmievas 😀

gabika24
27. máj 2008

taky, fakt pekná fotka 😉

lauritka
27. máj 2008

taky 😵 tak predsa aj taka sliznica staci..vedel co hovori 😉 tak len taraz klud a ziadne stresy, nech sa mimi pekne zabyva 😝 cmuccccccccccccccccccccccccccccckkkkkkkk 🤐

nelynka
27. máj 2008

ahojte..takyn z celeho srdiecka ti gratulujem, vedela som ze to dokazes...len nech sa pekne babulky zabyvaju a pknucko rastuuu 😀 😀

mirusch
27. máj 2008

Takynka, blahozelaaaaam ti celkom nahlas, lebo tentokrat to vyjde a bodka 😵 😵 😵 😀 Lebo ta chcem vidiet tehu, tak sa na to nachystaj 😀

Ako dopadla Elianka?

Ja vas teraz budem trosku zanedbavat, lebo idem v sobotu do SR a trosku nestiham, som prave po 2 dnovej migrene a ledva kukam. V kazdom pripade som zvladla vcera ist na krv, vraj mam hormony v norme ( haha, Femigard nas zlaty), ale na udrzanie aj tak beriem hormoniky a od dalsej MS picham. Vcera mi lekarka zacala nieco splietat do telefonu, ze si uz mozem pichnut, tak ma vydesila strasne...presvedcila som ju, ze idem este na dovolenku. Uf.

kukulik30
27. máj 2008

inak baby , zistila som , ze tu je dobra tema, pretoze tu sa siri obrovska tehu vlna 😀 asi tu zavitam castejsie 😀 😀 😀

tinucha
27. máj 2008

Mirusch, Ellianka je tiež tehuľka. 😀

mirusch
27. máj 2008

Kukulik, jasne, ze sem zavitaj 😀
Diky Tinucha, tak aj ju prehodim... 😵 Elianka, aj tebe srdecne blahozelanie 😵 😵 😵

maahuliena
27. máj 2008

Takynka, supeeeeeeeeeeeeeeeeer, tešííííííííím mooooooooooooooooooc 😵 😵 😵 😵

hura, nech žije medicína 😀 😵

kuspitka
27. máj 2008

Ahojte.ako sa mate?nejdne mi konit neviem preco.

mapa73
27. máj 2008

Taky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem, veľmi a zo srdca. veľmi som ti to priala. Veľmi, veľmi sa teším 🙂

mirusch
27. máj 2008

Ahoj Maahu, ako? bola si vtedy v nedelu v praci? zvladla si?

maahuliena
27. máj 2008

miri máš IP

nie, nebola som, aj ked som už bola úplne v pohode, chcela som byť ešte domka s manželom, ale v pondelok som už usilovne fachčila 😉

mirusch
27. máj 2008

Ty si nejaka zazracnica, ja som bola uplne hotova, to by som nezvladla.

maahuliena
27. máj 2008

ale zvládla, ja som išla aj "cez bolesť", prvú noc som samozrejeme doma praplakala, bo ma tlačil ten plyn na pravej strane- ale to bol des 😔 a deň na to mi už proste nič nebolo 😅 jaáj paráda 🙂 Dúfam, že ty sa máš dobručko, ved už čoskoro začínaš so stimulkou 🙂 🙂 🙂

no idem sa ja zase učiť 😲 už ma ide šlak trafiť s tlkých otázok, za týždeň skúška.. fu no idem ja píliť zase do papierov 😅

pekný večer, opatruj sa 😉

mirusch
27. máj 2008

Pa, idem aj ja. Len sa pekne uc, budes mudra 😀

dicinka1
27. máj 2008

ajojte...neviete ako to chodi na 2 ivfku...pocula som,ze je to komplikovanejsie...

takyna
27. máj 2008

Ahojte baby, ste super kočky, veľmi vám ešte raz všetkým ďakujem, teškám sa opatrne lebo predsa je to druhý pokus snáď posledný, držím všetkých vám palčoke ,,,,,,,tehu vláčik stále čaká 😉 😉 😉 😉 😉