IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

fedra
11. jún 2008

katy ..... drzim palceky .... silno,silno

ellianka
11. jún 2008

katy, silno držím palce, aby to teraz krásne vyšlo 😵

zabkaevka
11. jún 2008

ahooooojte kočky. som späť po dlhšej odmlke. Išli sme s mangelom do 2.IVF, prišla odpvoeď z poisťovne, od minulého týždňa stimulkujem s Gonalom a zajtra mám termín na "odber". Dnes mám brať už len lieky, takže konenčne mi stehná odpočinú po 8 dňovom dopingovom kole 🙂 Ale dalo sa to vydržať, a čo neurobím pre pozitívny výsledok 🙂
Takže snáď v pondelok, utorok, budem mať aj prenos.
Miruch, ak vedieť ešte štatistiku, môžem si ma zaznačiť, že som v štádiu 2.IVF 🙂
Nemám prehľad, kto a ako, či sa niekomu podarilo splniť sen, po ktorom túžime viaceré, ale ak sútaké naj naj novinky, dajte vedieť. Inak sa bude snažiť prečítať, všetko čo sa dialo za posledné dva mesiace. Všetkým nám prajem veľa slniečka, nielen vonku ale aj v srdiečkach. Musíme pozitívne myslieť 🙂

lenka20
11. jún 2008

zabka prestahovali sme sa do ,, bezime IVF maraton ,, 😵 - drzim palce nech je to uz tvoje posledne ivf-ko - to prave uspesne 😵

rosienka
11. jún 2008

kukulik - citim sa celkom dobre, az moc, aj by som sa chcela citit akoze "zle", aby to bolo jednoznacne... 😀

kvetka - hej, vsimla som si a ani ja nic necitim.. 😖 ...snad je to len dobre znamenie 😉 dufam, ze nam to obom vyjde. kolko ti vkladali embrijok?

dyta
12. jún 2008

Ďakujem za vírusíky 🙂 🙂 🙂 dúfam, ze tentokrat to konečne vyjde 😵

danielka17
23. jún 2008

🙂

kikina666
14. júl 2008

fedra gratulujem

dyta nevzdavaj sa, ja mam uz za sebou 2xIUI, 1x IVF, 1x ET, 1xKET a vysledok 2x potrat ... a zostali mi po babetkach 3 fotky zo sona, ale snazim sa bojovat, aj ked som uplne na dne ... vydrz a budes stastna, ja som mesiac po tom ako mi vybrali babetko z bruska a na izbe som bola z 3 babami, ktore si dali robit potrat ... citila som sa strasne, ale uz sa tesim ako budeme moct na jesen skusat znova .... drz sa a pomysli si na mna, ked ti bude najhorsie ... su ludia, ktori maju za sebou ovela horsiu skusenost

baby drzim Vam vsetkym palce

pipka
17. júl 2008

ajojte raKETky, dlho som tu nebola, prerabali sme bytik, chystali pre hanlku, potom dovolenka...tak nestiham 😅
ale gratulujem vsetkym novym tehulkam, co tu pribudli a ostatnym siiilno drzim palceky 😉

pipka
14. jan 2009

rozhodla som sa ozivit staru temicku...chodi sem este niekto? 😕 😵

kikina666
15. jan 2009

ahojte baby ... zostal mi Fostimon 22 injekcii, ak mate niektora zaujem kontaktuje ma do IP, dakujem

k