IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
14. feb 2008

nely a... ???

zulka29
autor
14. feb 2008

Nelynka? 😕

nelynka
14. feb 2008

zatial nemau vysledky, mam zavolat okolo 11tej 😒

zulka29
autor
14. feb 2008

Lauri, netestovala som, som zbabelec! 😝

nelynka
14. feb 2008

ci boha ma natahuju jak oco stare trenky 😖

takyna
14. feb 2008

ahojte kočky, dnes ste nejaké smutné, ja som teraz z Heliosu dorazila, som bez mrchy, musím tam ísť znovu, buď zajtra, najneskor v pondelok, bude tam nejaký hormonálny zádrhej 😔

lauritka
14. feb 2008

geez.. to ta tak natahuju 😠 zulka 😝 ja sa nebojim, ale aj tak je mi to houby platne 😒

zulka29
autor
14. feb 2008

nelynka a prečo si si istá že to nevyšlo moja potom?

nelynka
14. feb 2008

ahoj takyn, tak snad to dobre dopadne..
zulik, pretoze BT mi od vcera klesa, krcok je mekky a vcera som trosicka zacala spinit a testiky su negativne vsetky..sice mi aj sestricka povedala ze to je skoro ale ze z krvy by to uz mohlo byt vidno, ked to bude negativne tak sa jej este opytam ci to nie je skoro a ked tak dojst este v pondelok na krv ale podla mna je to hlupost, ingulka bola tiez o dost skorej ako mala a uz jej to krv ukazala..
ale aspon budem este do konca mesiaca doma..chvalabohu ze sa nemusim ist zozierat do prace..

takyna
14. feb 2008

nely to ma fakt mrzí, ale máš ešte mrazáčikov, a potom budeme čakatelky spolu 🙂

dior
14. feb 2008

ja vám želám aby ste boli všetky tehu 😵

nelynka
14. feb 2008

takyn mam, 5bojovnikov, tak uvidime...ale az po svadbe, ked nasetrime..no neviem ako to urobim, lebo mi 30.3.konci zmluva a uz nechcem predlzovat ale neoplati sa mi nastupit do novej prace lebo zase by som sla hned na PN

gabika24
14. feb 2008

no tak babulky, troska stastia sem..............
kde su tie pozitivne spravicky?
nely, uvidis, snad nic nie je stratene.
lauritka - dufam, pracuje ti len psychika poriadne (ani sa ti necudujem) a brusko ta boli z nej- alebo si myslela to tak, ze zacianas chilly znova papat az ked budete chciet druhe? 😀 - musis verit, ze si tehu... co uz nevies, co znamena "mam ducha?" - aj ja som ho mala a dnes mame z neho doma krasneho anjelika 😵

ja cakam menzes (asi dnes-zajtra) a potom sup do Heliku na kontrolu a stimulujeme na ET - dufam, ze uspesne. a aj ja papap nejaku stiplavu cilly omacku (ste ma tym navnadili 😀 )

vela stastia babulky - vsetkym 😀

nelynka
14. feb 2008

ahoj gabi, tak ti drzkam palceky nech vam to vyjde a malinka bude mat doma surodenca onedlhooo 😀

gabika24
14. feb 2008

diky, ty daj vediet, co ti povedia. drzkaj sa

zulka29
autor
14. feb 2008

Nelynka, ved uvidis o 11tej... 😝 ...

Mňa čaká ešte jedna zmrazená trojka, a na ďalšie KET začnem brať lieky už v marci 😉 ....po lyžovačke... 😎

Diorka, Gabika, dakujeme za podporu 😉

nelynka
14. feb 2008

gabi dam , neboj..

zulik, ja v marci nemozem, pretoze mam pred svadbou a to uz ani financie ani cas..takze az v aprili, hned po svadbe..

zulka29
autor
14. feb 2008

Nely, a koľko vás stojí KET v Prahe?

Lauri a prečo nezbehneš na krv? hmmm? 😕

nelynka
14. feb 2008

viem ze KET vyjde nejak 5200kc a neviem ako lieky este na to...

nelynka
14. feb 2008

je to vpohode ale momentalne tie peniazky nie su aj keby sme chceli..

lauritka
14. feb 2008

zulka naco...ved prve co by sa spytali ci bol pozitivny test a este ani nemeska 🙂

lauritka
14. feb 2008

gabika si zlata.

nelynka
14. feb 2008

zulik lauritka ma pravdu..moj gyndos, ja som mala slabulinku ciarocku na teste a mi odmietol odobrat krv, ze to je strata casu...lebo mi meskala len 1den

lenka20
14. feb 2008

babule co blbnete, lauritka ma nestvi, musiiiiiiis byt tehula tak nestresuj 😉
nelynka niekedy zivot prekvapi, natahuju ta poriadne, este par minut vydrrrrrz, strasne drzim palceky 😉
jej, gabika je tu - ahoj 😉
takyna a co je nove v heliku 😕 dufam, ze sa dostanem ku krajkovi 😝

takyna
14. feb 2008

Ahoj leni, v Helíku to išlo rýchlo ako vždy, o 8/10 keď sme s mužom odchádzali ostali ešte dve baby na ultrazvuk a nik iný, Krajko mám stááášne happy náladu, išlie mi robiť sono a ja som si zabudla vyzliecť gaťky tak sa na mňa aj s koordinátorkou smialy ako keby som bola z Velmaku, ináč pohodička, idem tam chodiť ako na klavír, ak mrcha nepríde 🙂 .......a nepomohol ani včerajší keksík s mužíčkom

nelynka
14. feb 2008

lenik, sak drzim, ale uz mam toho naozaj dost..som sa zlakla aj vcera ze az v utorok budem musiet ist, ale sestricke som to vcera vysvetlila poriadne (ta co som s nou volala ma asi nepochopila) a povedala ze to len na kontrolu ma musi objednat a na krv pridem kedy chcem, tak som jej povedala ci mozem prist uz zajtra(dnes) a ona ze mi vezmu krv hned ked som tam aby som zase nemusela chodit..
jak trenky...

juja
14. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂

Tak, ja sa poslušne hlásim.... krvička je odovzdaná....aj bruško mi Krajko odfotil - tááááákúúúú malililililinkatú 2mm bublinku mi tam našiel ....ja som asi fakt tehotná či čo 😀 😀 😵 😵 ...ale ešte sa nemám tešiť povedal doktor, lebo ešte nie je nič isté .... do 12tt 😒 , ale ja verím...... aj keď veľmi opatrne 😎
Stretla som aj Zuzlíka ....jej Krajko ešte fotečku nedal, ale to neva, lebo povedal, že po 14 od KET je veľmi malá pravdepodobnosť, že niečo uvidí, že treba počkať na krv a na ďalšom ultrazvuku cca 20 deň od KET by malo byť už vidieť plodový vačok... 😉 Ja verím, že sa stretneme opäť o týždeň na krvičke a sone 🙂
Lenke by mala poobede poslať sms o výsledku, tak budeme čakať.

Zulka ty budeš o koľkej vedieť výsledok? Ja verím, že si tehu!

Lauri a nemala by si mať v temto čase menzes? Možno preto špiníš.....

Kočky ďakujem, že nám tu tak držíte palce ste fakt moooc zlaté, ďakujem 🙂

takyna
14. feb 2008

chcem sa vás spýtať, kedy vám prišla mrcha cez stimulku, tannitka mi písala , že niektoré kočky dostali až na 36D?

nelynka
14. feb 2008

takyn ja to este nevim 😀

ozaj teraz ma napadlo, ja som si to spinenie vlastne privolala, pametas takyn ako som ti vcera napisala keby som aspon spinit zacala ze by som vedela ze tie svinuchy male sa uchytili? a par minut na to som uz mala krv na toaletaku..hehehe...carodejnica 😀 😀

nelynka
14. feb 2008

jujka tak ja ti gratulujem ako prva a drzim palceky nech sa ti to uz len krvickou potvrdi a brusko pekne rastie 😀