IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
14. feb 2008

zulinka, akoze, ja som bola presvedcena, ze to bude na 100% pozitivne ☹

pipka
14. feb 2008

zulik, asi vzdy zabojuju az ked davas to posledne, co mas, ako u nas 😉 takze dalsi pokus to isti 😵

lenka20
14. feb 2008

zulicek, teraz citam, ze mate este 3 chlapakov embryskov, to je predsa super, aspon 1 z nich sa isto chyti, tieto 3 co ste teraz vkladali by zrejme boli odisli uz pocas PK keby ste daku mali a tie co zostali su tie spravne kvalitne embrijka 😉

zulka29
autor
14. feb 2008

Baby, ja som verila až do toho tehu testu, potom už nie...a podľa príznakov by som kľudne tvrdila, že som tehu aj teraz...a to sa už mrcha hlási... 😖
nabudúce sa už aj na príznaky fakt vyprdnem....

savia
14. feb 2008

Zulik, veľmi ma to mrzí, o to viac, že aj ja mám 3 snehuliakov a už sa začínam báť. 😒
Mimochodom, aké boli tvoje "príznaky" ?

pipka
14. feb 2008

jujka inak blahozeláááám 😉

lenka20
14. feb 2008

zulik - ja mam problemy s priznakmi skoro kazdy cyklus - moj PMS rovna sa tehu-priznaky 😉 o to vacsie sklamanie, lebo sa vzdy dam mrche napalit 😀 dufam, ze sa rychlucko otrasies a naberies zase nove sily 😉

zulka29
autor
14. feb 2008

Teraz ideme v marci lyžovať a keď sa vrátime začnem brať lieky- cca 16.3...dúfam, že mi to v centra povolia a nebudem musieť čakať dlhšie...musím sa tam po MS objednať a poviem nech ma aj pozrie či nemám dáky zápal alebo čo po tom mimomaternicovom 😠
som smutná, ale idem dalej, jasne... 😉

a nemyslite si že som taká silná, lebo už fňukááám 😠

pipka
14. feb 2008

nefnujej veverko... 😅 😉

dracik1
14. feb 2008

zuli, len si pofnukaj, pipiska cmuk......
neboj sa, perfektne si zalyzujes.....oddychnej, zregenerujes.......a potom hups do toho.... 🙂 a co , 16.3. je tu tak rychlo, ze sa ani nenazdas 🙂

juja
14. feb 2008

Zulka ☹ ☹ do prčic ....ja by som dala krk, že aspoň jedna fazuľka z 3 sa chytí 😢
Moja poplač si, trošku sa Ti uľaví .....zalyžuješ si - zrelaxuješ a vyvetráš hlavu a znova pôjdeš do toho....a vtedy sa to už predsa musí podariť !!!! ...držkaj sa, veľa šťastia želám ...

libeth
14. feb 2008

zulka - to ma velmi mrzi, ze to takto dopadlo. Fakt som tomu verila. ale tak do tretice, ano? Musis tomu verit dalej, to je zaklad a potom uz je to len na tom drobcekovi. 😔 Oddychni a nacerpaj nove sily na lyziach. Tak velmi ti to prajem 😵

pipka
14. feb 2008

zulik, ved 16.3. je len tyzden po mojom 3D, fuuu, to bude hned 😉

pipka
14. feb 2008

draculik cmuk 🤐 😵

zulka29
autor
14. feb 2008

Baby, dakujem vam všetkym za podoru...lepšie hned negat ako pozit a potom ....zle veci....

Jujka, Zuzla, teším sa že aspoň vám to vyšlo, opatrujte sa 😉

mesiacik
14. feb 2008

Caute kocky,
prosim Vas neviete mi poradit?
Som pred ivf, a cytologiou mi zistili pozapalove zmeny Mozem ist do protokolu?
Dakujem

pipka
14. feb 2008

mesiacik a co ti povedal doki? Myslim, ze taketo veci je najlepsie konzultovat s odbornikom 😉

dior
14. feb 2008

zulka29 😔 😔 😔

lenka20
14. feb 2008

zuli - ziadna z nas nie je taka hrdinka aby sme si ani nepoplakali, ja som si aj vcera vecer v postielke a to uz preslo tooolko casu 😒 ale mas pred sebou dalsie KET, lyzovacku atd., budes OK a ked sa do tretice zadari tak to bude oslava 😉 🙂 baby, ja idem v maji do BA segre na svadbu, ale viac rozmyslam nad tym ako by som to urobila aby sme stihli dat stretko my rakety aj s tehulami z BA 🙂 😵 vidim to blede ale spekulujem, spekulujem, kombinujem - este uvidim 😉
mesiacik - pozapalove alebo zapalove zmeny - ak nie je cytologia OK tak sa najprv preliec, IVF ti neujde, pojdes do protokolu o mesiac neskor, zapal by mohol ovplyvnit IVF tak radsej to neriskuj. kazdopadne skonzultuj s CAR - ved oni ked im povies vysledky cyto tak ti budu vediet povedat co robit. ak je to len nejaka banalita tak ta mozno preliecia hned na zaciatku stimulky - mozno.

mesiacik
14. feb 2008

pipka,
este som to nekonzultovala s lekarom, buduci tyzden tam idem.
Ja som len myslela, ci niektora nema s tymto skusenosti. 😉

kvetka2
14. feb 2008

zulka ☹ ach jaj,mrzí ma to. Ale ešte máš 3 bambulky zamrazené. A po nejakom čase sa tu možno stretneme spolu na stimulke pred KET a už to vyjde 🙂 musííííííííííííííííííííííííííííííí
tehulky pipka + dráčik musíte tu viac prskať tých bacilov 😉 nech sa poriadne nakazíme aj my

tanitta
14. feb 2008

Zulka...no co napisat.. vsetko tu uz kocky spomenuli ☹ ...uzite si hory, nacerpajte energiu.. ideme dalej 😉 .. pa

pipka
14. feb 2008

kvetka...hapciiiiiii.... 😨 😀 😀

kvetka2
14. feb 2008

pipka, presne tak som si to predstavovala 😀 poslušná tehulka 🙂 🙂 🙂

lenka20
14. feb 2008

pipi ty si zlaticko 😵 😵
babule ja cochvila idem domkov a zuzla este nepisala, tak neviem, asi vam to rano napise sama 😉 bude to fajn spravicka na dobre rano myslim 🙂
nelynka stale nic nove 😕 😕
paaaa

juja
14. feb 2008

Baby ja som fakt tehotná!!!!! 😵 😵 Volala som do Helíku - kontrola o týždeň. Výsledok je vraj 100% pozitívny ale presnú hodnotu mi nepovedala.
Ja sa bojím....

kvetka2
14. feb 2008

jujka valentínska tehulka 🙂 🙂 neboj, ved toto si chcela, budeš sa krásne zagulaťovať 😉 len si hladkaj brusko a babatku sa bude u teba páčiť 😎

juja
14. feb 2008

Kočky tak ja tlmočím, že ZUZLÍK mala výsledok HCG hraničný, takže musí testovať ešte raz.

Zuzlík bude to dobré, nebojkaj 😉 Držím moooooooooooooc palce!!!!!!!! 🙂

Kvetka - ďakujem 😵 budem sa snažiť dotiahnúť to do úspešného konca....

betianka
14. feb 2008

juja tak konečne pozitívna správička, strašne ti gratulujem teším sa že ti to vyšlo, nech to má hladký priebeh, keď si toto už dosiahla 🙂 🙂 🙂
gratulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém

iva79
14. feb 2008

Jujka, gratulujeeeeeeeeeeeem.
Ani nevies aku radost si mi urobila. Ked mi to oznamili, tiez hovorili o 100 % vysledku a presne hodnoty nehovorili.
Juji neboj, vsetko to bude dobre. Ked som Krajkovicovi povedala, ze mam strach o mimi, tak mi povedal, ze no inac to uz nebude. Strach ma bude sprevadzat az do konca. Teraz si davaj na seba velky pozor, teplo sa obliekaj, aby si neochorela a nekupaj sa a nesprchuj v horucej vode, to by mohlo uskodit. Teraz budes chodit do Heliku az pokym nebude akcia srdiecka. Asi uz len nejake dve navstevy Ta tam cakaju.
Juji este raz, mam z teba velkuuuu radost. 🙂 🙂 🙂

Zulka, je mi to straaaasne luto. ☹ 😢 Rok 2008 je ale stastny rok, ja verim, ze sa to skoro podari. Aj Jujke som to tvrdila a vidis je tehu.