IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

juja
29. jan 2008

Zuzla - vám ako trom "gráciám" 😀 😀 keď idete v jeden deň, viešš?
Teda ty si ale iná špiónka... 😉 Zajtra ešte pracuješ, alebo už si berieš dovču? Kedy budeš volať do Helíku? Ja mám zajtra školenie, tak ráno kuknem čo je nové a potom až poobede, tak nezabudni hodiť info o zmrzlinkách 😉
Budem držať moooc palce 😵

Lenka - ja si nechty neobhrýzam, fuuuj....no dovoľ... 😀 😀 . Som pomerne ukľudnená - to bude tým, že sa cítim pod psa a už začínam kýchať 😖
Takže mám radšej papať tie tobolky? Nebude ma potom štípať prdel 😵 😀 ??? Ja som strašne citlivučká 😀

Mám otázočku čo sa týka KET. Tých 4000 Sk/embryo sa platí len za rozmrazenie, alebo aj za transfer? Teda myslím tým, že ak mi rozmrazia 2 embryjká a z toho transfer bude len 1, tak budem platiť 8000 SK?? (Aby som tam zbytočne netrapošila 😉 )

lenka20
29. jan 2008

no ked ta bude jujka stipat, tak poprosis niekoho, nech ti ju pofuka - bud niekoho mileho, alebo ked budes chciet poslat niekoho ta, tak mas dobru zamienku 😵 😀
oooo, to ja si nechty veru hryziem ked som nerva - to ma manzel tak vola - alebo ked citam knihu tak si neviem pomoct 🙂
ja si myslim jujka, ze je to vkladanie rozmrazenych embryi - tzn.ze by to malo byt vsetko v tom. aspon dufam, teda, tiez nechcem traparit, ze budem mat malo prachov. ale ved mna poinformujete vy a jujka teba poinformuje zuzlik a kvetka, tak neboj 😉
zuzli - ano, mame tu krasne okolie, ale inak je to tu o nicom, co sme mali pekne sme znicili, ten sklenik v centre je fakt super 😠 kazda budova ina, mne sa teda MT ako mesto nepaci. ale ja byvam nastastie pod horami, takze mi to az tak nepride.
zuzlik - cakame na zajtrajsie spravy, aj od kvetky a od zulky 😉

zuzla80
29. jan 2008

😀 😀 😀 prdelky, ja sa z vás pototo 😀
Inak ja sa pridáva do skupinky - kusateliek nechtov a to nemusím byť ani nervná 😀

Jujka ja pracujem aj zajtra aj v piatok, iba vo štvrtok chcem dovču. Ale zase si nemyslíte, že som nejaký workoholik to zase nie. Zajtra mám iba volať okolo 15.15 to by som doma okusala nielen nechty 😀 . Takže v pohode stačí ak nakukneš poobede 😀 To už budeme so Zulkou vedieť ako to s našimi mrzlinkami je. Snáď aj budem vedieť kedy bude transfer vo štvrtok. Ale samozrejme, že vás poinformujem 😉 Na vás a zabudnúť

Baby ja si myslím, že 4000Sk je za celé KET t.j. je jedno či ti vložia 1 alebo 2 cena je podľa mňa tá istá 😉 . Aspoň tak to bolo v SPLNe.

Leni u nás v Košicoch je centrum tiež pekné, historické, ale dookola sami hyper, pumper a autobazár 😉

katy2
29. jan 2008

Ahojte, KETacky 🙂

pipka
29. jan 2008

ajoj katy ako si pokrocila s tou dilataciou, kedy ti to budu robit? 😕

zuzla80
29. jan 2008

Ahoj Katy 😀 Ako pokračujete? Už máš niečo konkrétne?

katy2
29. jan 2008

vsetko vo februari... dilataciu hned ku koncu ms a nasledne KET, ked pride den D

zuzla80
29. jan 2008

Veď to je už čo chvíľa 😉 . A dilataciu krčka ti bude robiť Hredzi alebo v nemocnici?

pipka
29. jan 2008

katy a nemusis mat jeden cyklus pauzu medzi dilataciou a KET?

katy2
29. jan 2008

zuzla v nemocnici...
pipka, praveze vobec nemusi byt pauza... to je len ten uzasny pristup nasho lekara, ktoremu je to uplne jedno.... 😠
ked som za nim poslala svokra - bol docentom na medicine a dr.bol jeho ziak, tak povedal, ze to moze byt v pohode naraz... Neporazilo by ta? 😠 😠 😠

pipka
29. jan 2008

no tak to teda nechapem... 😖 len aby ste zbytocne nieco neunahlili 😒

katy2
29. jan 2008

pipka, ked chces pozri sem, co mi odpovedali v heliose.... pod menom katarina, mam tam dve otazky:
http://www.sanatoriumhelios.sk/faq.html
teraz som si 100% ista, ze to nie je problem robit naraz... 😉

pipka
29. jan 2008

ahaaa, tak potom sa snad nie je coho bat 😉 tak drzim palce 😵

katy2
29. jan 2008

pipka, v inych centrach v podobnych pripadoch davaju hned anestezu , dilatuju krcek a robia ET... U nas to nie je takto mozne, preto musim cakat....

zuzla80
29. jan 2008

Katy poviem ti, ten doki, no nemám slov. Po tom všetkom čo ste museli pretrpieť, ti mohol urobiť dilataciu krčka aj on a následne ET. Veď si mala aj predoperačné, tak v čom bol problém. Nebodaj s tým nemá skúsenosti? Tak potom aký to je gynekológ.
Držim tak strašne silno palce, aby vám to vyšlo.

pipka
29. jan 2008

katy na porazenie...a kolko mate vlastne snehuliacikov vlastnych? Ci len darcovske mate?

mysiatko
29. jan 2008

ahoooojte babenky,včera konečne prišla mrcha,nikdy som tak nečakala nato kým príde.Zajtra idem do centra a sestricka vravela ze mi uz aj predpisu lieky na KETko....tesim sa velmi 🙂

katy2
29. jan 2008

zuzla, nemohol mi urobit dilataciu, lebo nase centrum ma len externych anesteziologov a ti chodia len na punkciu. V case, ked som bola na ET tam anesteziolog nebol...
pipka, mame 7 mrazacikov celych nasich 😵 a 3 polonaše 😉

susienka
29. jan 2008

katy2 nerozumiem akze 3 polonase?

mirusch
29. jan 2008

Sušienka, to znamená že jej vajíčka oplodnili s darcovskými spermijkami 😉

susienka
29. jan 2008

hmmm aha uz rozumiem

lenka20
30. jan 2008

ahojte umelinky, no, dnes som nerva aj za vas vsetky co cakate na zmrzlinky, dufam, ze poobede ma ukludnite krasnymi spravami, veeeelmi drzim palceky 😵
katy - no, konecne nieco pozitivne, takze vo februari ides na to, potom to uz chyti rychly spad, aj zabudnes na problemy. takze teraz nech chytro pride mrska 😉
mysiatko gratulujem k mrche, a uz aj zacnes s pripravou na KET alebo az o mesiac s dalsou mrchou 😕 ja som si myslela, ze lieky sa beru od prveho dna MS, aspon v heliose je to tak.
zuzli - ja viem, KE su nadherne, velmi sa mi pacia, ale bola som tam len asi 3x - je to daleko a moc nemam dovod tam chodit, ale teraz v maji budeme na dovolenke v tatrach tak tam urcite vybehneme.

lauritka
30. jan 2008

ahojki..a zuzla este nevie info o mrazacikoch ?? vcera mala volat ked sa nemylim 😕 ???
juja ten jadeit dostat normalne v obchode , kde predavaju mineraly, sperky a drahe kamene 🙂

lenka20
30. jan 2008

lauritka ahoj 🙂 zuzla bude volat dnes poobede, ako aj zulka a kvetka.

lenka20
30. jan 2008

minule som tak rozmyslala baby je nas tu tolko vela IVF-kariek, myslite, ze by sme si nejako pomohli, keby sme spisali nejaku peticiu, aby nam poistovne zacali preplacat viac IVF cyklov 😕 mate niektora o takychto zalezitostiach nejake vedomosti 😕 ako by sme na to mali ist 😕
ozaj - fedrus, ako si dopadla, vsetko OK, HSG prebehlo v pohode 😕 dufam, ze ano 🙂

kvetka2
30. jan 2008

Dobré ránko ketiacky - raketiacky! 🙂
Ahoj Lenka!
Dneska máme my 3 rakety velký rozmrazovací den.A zajtra raketka Jujka 😉 Moc rada by som videla, ako prebieha rozmrazovanie. Zuzla , zulka dneska čakám len samé dobré rozmrazovacie správicky, držím palceky 🙂

kvetka2
30. jan 2008

ja mám volať až zajtra ráno o 7:30 ako dopadlo rozmrazovanie

lauritka
30. jan 2008

ahoj kvetka...chcela som pridat otazku na tu stranku Helios ale neberie mi to..... katy ,alebo lenka neviete to skusit vy?? chcela som sa spytat na ten estradiol alebo estrofem, preco sa berie aj po potvrdeni tehu.- 😕

lenka20
30. jan 2008

lauritka mozno katy ti poradi, ked sa jej to uz raz podarilo, ja som sa nikdy nepokusala, takze netusim.
ahoj kvetka 🙂 tak tvoje snehuliaciky budu asi rozmrazovat az poobede alebo vecer. ale nevadi, hadam to do zajtra nejako vydrzis 🙂 😉

tanitta
30. jan 2008

Ahojky...raketky-ketky...takze drzim palce malim bojovnikom😉
tak uz zarezavame? 😉 ...
Leni.. tebe prisli vcera tie bobule?....
mam novinku...ak sa za par dni nieco "nezvrhne"... zacinam papat kuzelne;)... pa