IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mysiatko
25. feb 2008

taky ked ja masko nepapam...ja si dam asi nejake cestovinky alebo zeleninku 🙂 🙂

takyna
25. feb 2008

mysiatko, tak nejaké cestovinky, rizoto zeleninové... 🙂

lenka20
25. feb 2008

mysiatko ja som dnes mala kapustne fliacky na sladko 😅
dionovka ahooooj 😵 😵 tak ako si dopadla, nejako mi to uslo, kolko mas vajok, ako sa oplodnili atd atd vsecko povedz tetke zvedavej 😵 ano, tanitka ti to presne napisala, teraz maju stranku taku provizornu, takze aj poradna nefunguje 😠 😠 dufam, ze tej markizacke sa dobre v noci spava 😠 mrcha jedna 😠
takyna a ty si ako v sobotu dopadla, kolko folickov si vypestovala 😉

takyna
25. feb 2008

Lenka ahojky, neviem presne kolko ich je, ale majú priemer 8 mm, zajtra idem na kontolu budem vedieť viac 😵

dionova4
25. feb 2008

Čau Lenka 🙂
Takyna nestíhala rátať vajka, ale hormóny má besné 😀

Nám sa podarilo vydolovať 7 vajok, 6 napichnúť a oplodniť a včera /3 deň/ zatiaľ všetky čakali na maminkyne bruško 🙂

Dúvam, že zajtra tomu bude tiež tak 🙂

takyna
25. feb 2008

hahaha, dionova 😠 beťárik si ty, keď ja si lahnem pred Krajka na ultz.tak zabúdam rátať... vieš MCGIVER 😀

zuzla80
25. feb 2008

Vieš čo Leni by som tu markizacku mrchu tiež nakopala. Asi si neuvedomuje, že všetci nezarábame také ťažké peniaze ako oni v Markíze a že každá ušetrená korunka navyše je dobrá. Ako keby tie farmaceutické spoločnosti málo zarábali, svine jedne. Prepáčte za výraz.

Dionova, vidím, že si superne naladená, tak nech ti to vydrží 😀 Jasná vec, že ani zajtra tomu inak nebude 😉

Takyna zajtra poriadne rátaj 😉

lenka20
25. feb 2008

to je super dionovka, ja uz som ta vypatrala aj v ,, cakarni ,, 😝 to je krasny pocet, hlavne nech sa pekne drzkaju, takze teoreticky zajtra uz by mohli byt niektore pripravene na transfer do bruska, bude to krasny zazitok, uvidis 😵 drzim vsetky palce nech o 14 dni ohlasis // 😵 😵
takyna - co to pocuvam 😀 😀 nech sa len hormony kludne blaznia, hlavne nech sa to paci embrijkam 😵 ked maju foliky 8mm tak to este tak raz tolko, ale mozno to uz teraz pojde rychlejsie, teraz mas ake davky gonalu 😕 tak mozno sa nakoniec fakt v heliku uvidime, lebo ak ides v utorok na kontrolu tak pocitam, ze si ta zavolaju aj v piatok a to tam budem aj ja 🙂

takyna
25. feb 2008

lenka beriem gonal 225mm, mám ešte na 2-dávky tj. do utorka, lenka budem rada, potom do mňa drgni v Helíku 😵 , veru hormóny robia divy 🙂

takyna
25. feb 2008

ináč začínate ma re-ketky dobiehať v stimulke 😀 , sa teším, dúfam, že nám to ok dopadne 😵

dionova4
25. feb 2008

Ďakujem Lenka a Zuzlik 🙂
Veľmi sa na ten pocit teším, aj keď som ho nikdy nezažila. 🙂 Ale Vy už viete o čom hovoríte. určite sa zastavím tu a zreferujem svoje pocity.
Už nech je zajtra .....
Dúfam, že ma nečaká znova nejaký veľký zlý šok ☹

takyna
25. feb 2008

dionova máš príjemný "optimizmus" , pozri sa na to z tej lepšiej stránky, slniečko svieti, oteplieva sa, začne jar ..., dobre to dopadne všetko neboj sa 🙂

tanitta
25. feb 2008

Dionova.. ivf je celovo sokova terapia.. ale sme nejake babizne;).....takze ... otriast sa...a pekne sa zacat pripravovat na stretnutie s mc gajverom;)...a ked nepouzije utz a kateter tak si z toho nist nerob;).. urite to spravi dobre a ty sa budes coskoro tesit z //.. paa .... 😉

kika312
25. feb 2008

Ahojte.Bola som dnes u lekara,lebo sa mi minulu lieky.Sestricka mi vzala uz aj krv,hoci o dva dni skor.Teraz som volala o vysledky a hladina je 35,dnes som 8.den po KET.Neviete ci je to dobre?Sestricka vravela,ze som tak trochu tehu.Hladina je slaba,lebo som prisla skor.

katy2
25. feb 2008

ahojte! 🙂
dion, gratulujem a strasne drzim palce 😵 😵 😵
ja stale cakam na ovu 😠 tento cyklus sa mi riadne predlzuje....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa
Bala som sa, ze KET nestihneme kvoli velkej noci, teraz bude dobre, ak bude vobec v marci... Som zvedava, aky dlhy cyklus bude......

katy2
25. feb 2008

kika, podla mna je to na vybornej ceste... To hcg urcite stupne.... Strasne ti drzim palce.... Kedy ides na kontrolnu krv? Este si len 9 dne po ET, preto je hcg nizke.... 😵 😵 😵

lenka20
25. feb 2008

ziadne soky sa nekonaju dionova, len pekne zostan tehulkovsky naladena 😉 inak takyna nam by to fakt mohlo vyjst aj na spolocny transfer 😕 😕 ked to tak pocitam, odber budes mat mozno niekedy buduci tyzden zaciatkom +PK takze mozno sa aj uvidime na postielkach 😵 este budes potrebovat asi viac gonalu alebo niecoho ineho, ale mozno nie, zalezi od vajok ako si za tychto par dni svihnu 😉
zuzlik, ja som tiez velmi napalena, fakt nikomu neprajem, aby musel IVF-kovat, najlepsie by bolo, keby vsetci tehotneli kedy sa im zachce, ale takymto ludom by som to priala aspon skusit, pretoze naco sa pustaju do veci, do ktorych sa vobec nerozumeju ...ale jedna svata pravda je, ze bozie mlyny melu pomaly ale iste a kazdemu sa raz vrati vsetko zle co narobil....

kika312
25. feb 2008

Ahoj Katy. Dlho som tu nebola,neviem co je s tebou?Tebe nevysiel ET,ze sa pripravujes na KET? Neviem ake ma byt hcg preto sa pytam .Niekde to tu bolo rozpisane.Hadam sa mi niekto ozve ,kto vie toho viac.Nechcela som sa sestricky do telefonu tolko vypytovat.Len mi povedala,ze trosku som tehotna ,hcg,ze je nizucke,ale uvidime v stvrtok ci stupa

takyna
25. feb 2008

lenka ja si tiež myslím, že postele budú naše 🙂 v jeden termín, a ešte ostatné stimulky postupne k nám doťahujú sa, som zvedavá na zajtrajšie výsledky, budem vedieť viacej, a to s tými božími mlynmi si presne vystihla to je tiež taká moja životná vetička 🙂

katy2
25. feb 2008

kika, mne sa ET nepodaril, nedotali sa do maternice pre zrasteny krcok. Bola som na rozsireni a teraz cakam, kedy budem moct zacat stimulovat na KET....

kika312
25. feb 2008

Katy blbne mi net tak asi ma odtial vyhodi,ale ozvem sa ti potom

tanitta
25. feb 2008

Kika... na 8 po ket .. ja si myslim akurat....35....mozes sa uz potichucky tesit 😉

zuzla80
25. feb 2008

Kika ja si tiež myslím, že je to na dobrej ceste 😉 Neboj vo štvrtok sa určite potvrdí že hcg stúplo. Držím ti palce, aby si nám vylepšíla štatistiku KETu.

Baby na to, že je dneska pondelok, máte veľmi dobrú náladu. Aspoň je tu super atmoška 😀 Aj ja chcem mať rande s vami v heliosackej posteli 😀

tanitta
25. feb 2008

Kika.. dla vypoctov by si teoreticky mohla mat vo stvrtok hcg 28O 😉 .. co si myslim ze je paradaaaa....
Zuzla.... a zavolame k tomu Nagyho nech nam zahra hned nam bude veselsie;)...

betianka
25. feb 2008

môžem sa voteť? u nás nikoho ešte, a sú tu aj naše babky 🙂

betianka
25. feb 2008

kika super, nechcem predbiehať, ale gratulujem ti k tomu trošku tehu a dúfam že sa ti to potvrdí vo štvrtok 🙂

zuzla80
25. feb 2008

Táni keď už je Krajko ten Mc Gajver, tak by to mohol zmánúť aj on, si predstav my v posteli a on pri nás s gitarou v ruke 😀 😀

Betianka jasné, že môžeš 😉 aj keď ja som pomaly na odchode.
Paaaaaaaa a dúfam, že aj zajtra budete dobre naladené 🙂

tanitta
25. feb 2008

Betianka.. temy nas nedelia.. stale nas spaja ten isty problem;)....

mysiatko
25. feb 2008

ahojte cicenky,tak uz som naspat z obediku, mala som vyprazany encianik s hranolcekami...mnamky zboznujem ho aj ked to nieje velmi zdravucke
🙂 🙂 🙂

tanitta
25. feb 2008

M&siatko.. z obedu?? ja sa chystam uz na veceru 😀 ... co chladnicka da.. resp. co si kto ulovi;)...