IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
30. jan 2008

huraaaa, tanitka, vitaj v klube zazracnych 😉 😵
ano, bobule mi prisli az ku domu, takze som usetrila stovku 😉 su to naozaj kapsle naplnene chilli praskom, ked si k tomu cuchnes chce sa ti kychat, neviem si predstavit, co to spravi v bruchu, ale asi preto sa to musi jest s jedlom.
bola som vcera na tom aerobicu a zijem a celkom dobre mi to padlo, takze budem chodit pravidelne - aspon ten mesiac.

lauritka
30. jan 2008

😀 n ahojki tanitta...leni ja si myslim, ze je lepsie zacat len jednou tabletkou denne 🙂 kym si telo zvykne..a potom od stimulky dve nie?? 😕

tanitta
30. jan 2008

Asi hej... tie kapsule su asi riadna sila...takze ja zacnem co najskor snad zajtra to pride uz... som 23DC a do 1DC budem po jednej a od 1DC pojdem na dve... jeminenko asi sa hodim na PN 😀 ... uz len z toho pisania ma vsetko stipe 😅

lauritka
30. jan 2008

tanitt na ktory den ti dosla mrcha po revisi ??

tanitta
30. jan 2008

kyret bol 20.11. a 8.1. MS ..cca 6tyzdnov...?

lauritka
30. jan 2008

😝 jezisss tak to sa este nacakam 🙄

zuzla80
30. jan 2008

Ahoooojte,
Baby ja som od rána v takom napätí. Už len nejakých 7hod a Zulka 5,5hod. 😕
Si predstavte, že nám rano prebehla cez cestu mačka a k tomu čierna 😠 : To si nevedela vybrať iný deň. Sviňucha jedna. Aj keď ja na také veci neverím, ale prečo práve dnes. No nič, idem myslieť pozitívne 🙂

tanitta
30. jan 2008

Zuzla.... co ta po macke.. ona to urcite tak nemysela 😉 .. len chcela prejst na druhu stranu 😵 ....neverim na tieto "fyzicke" nahody...ci ako by som to nazvala.... ja verim v sny...
inak... ked sme pritom... napr. mne sa den predtym ako som sa dozvedela ze je to missed.. tak sa mi snivalo ze stojim a drzim v ruke rybu bez hlavy 😕 ...tak uz som vedela ze je zle...

lauritka
30. jan 2008

tanitta jj..sme na tom rovnako..ja tomu verim tiez..teda snom. ☹

tanitta
30. jan 2008

Lauri.. skus este dobry "keksik" 😉 ... mozno zaberie...

lauritka
30. jan 2008

😖 uz bol vcera a nicccccc 🙄 a najhorise je, ze ani podla BT sa neviem orientovat, lebo to bol anovulacny cyklus..takze tapam ..a z toho mam nervy.

tanitta
30. jan 2008

Lauri... asi nic sa neda urychlit...predsa bol to riadny zasah do organizmu... musis byt uz len trpezliva ...ak nic po 6t tak sup agolutin...

lauritka
30. jan 2008

takze mam cakat este tyzden taniit ? do toho 42 DC ? a potom na vyvolavacvku? 😒

tanitta
30. jan 2008

Lauri... etse pockaj aj 2tyzdne ale potom uz chod...me kazal dr po 6t ak nedostanem mam prist... davala som si rezervu na 7t 😵 .. nastastie prisla v tom termine...ale myslim si ze nebude treba ist...ze dorazi aj sama...

zulka29
autor
30. jan 2008

Ahojte 😅

Zuzla, ja sa tak bojííím...a bojím sa aj toho ako sa budem báť po ET ak bude, mám žalúdok na vode 😖 ...

Lauritka, musíš byť trpezlivá, ked si vydržala čakať tak dlho, teraz je to oproti tomu len chvíľa 🙂 . Dnes som čítalav Zdraví o tom tvojom masážnom kresle 😉

zulka29
autor
30. jan 2008

Zuzla, s tou čiernou mačkaou fakt na porazenie... 😠 Zmeníme poveru na "čierna mačka prináša šťastie", oki??? 😉 😵

lauritka
30. jan 2008

tanitta tak teda pockam..a je ked teraz sa mi ten cas nejako velmi vlecie 😔 zulka ano ???? 😀 no ja chodim poctivo ;) inac sa mi zlepsilo vyprazdnovanie hihihih....dvakrat az trikrat za den .a chrbtica po masazi ani nehovorim,,citim sa tak lahko 🙂 dufam, ze budu existovat este dlho .

lenka20
30. jan 2008

lauritka to cervene vinko si uz skusila - u mna zabera tak do 1-2 dni 😉 snaz sa uzit si co najviac dni bez mrchy 😵 ono to nie je az take na zahodenie 😵 a ona pride mrska uvidis.
zuzlicek - jejdy, tak to budes mat stastie, vies, ze anglicania hovoria, ze cierna macka nosi stastie, dokonca aj maju take pohladnice, ked ti praju stastie tak ti poslu pohladnicu s ciernou mackou 😵 to len my to tu mame naopak, lebo sme taky negativisticky ustrachany narod 😅
ja na povery tiez neverim, ale ked uz mi prebehne ta ciarna macka cez cestu tak by v tom musel byt cert aby to nebolo stastie 😀 😵
na sny neviem, ci verim, parkrat som mala take sny, co sa splnili - prisli sa so mnou lucit ludia, ktori par dni na to zomreli a obaja sme vedeli, ze idu na druhy svet, ale boli sme veseli a dala som pozdravovat celu rodinu a znamych, ze ked tam pridu nech ich pozdravia atd. - to boli divne sny, stalo sa mi to 2x.
a zakazdym pocas IVF sa mi snivalo ze krvacam a naozaj som krvacala a tesne pred potratom sa mi snivalo, ze zase krvacam a prisla som o mimi, ale akosi mi v tom sne vobec nebolo smutno, lebo som vedela, ze to tak ma byt, ze je to OK. v reali som taka pokojna zdaleka nebola, ale v tom sne ano. takze na niektore sny verim.

zuzla80
30. jan 2008

Súhlasím, čierna mačka=obrovské šťastie 🙂 Baby ale mne sa sníva skoro každý deň, už sa zo mňa manžel smeje keď mu rozprávam tie príbehy, čo sa mi snívajú. Ja by som musela mať asi vlastnú vykladačku snov 🙂

Zulka mi hovor niečo, keď som sa ráno zobudila, tak prvá myšlienka bola ako to všetko dnes dopadne. Až sa mi srdce rozbúchalo. Bože to sú nervy. Musím to asi zahnať prácou 😉

zulka29
autor
30. jan 2008

nikto tu dnes nie je? 😕

pointka
30. jan 2008

inak ja som mala doma ciernu macku a mala som pocit, ze mam viac stastia 🙂

zuzla80
30. jan 2008

Ja tu sem tam nakúkam 😉 Zulka už sa nám to kráti, ach jaj

No tak ja teda verím, že čierne mačky prinášajú šťastie 🙂 😝

kvetka2
30. jan 2008

ahojte zulka+zuzla 🙂 ja sem tiež len nakúkam, musím makať 😉
ale myslím na Vás a už sa teším, ako sa ozvete že je všetko ok 🙂 vaši chrobáčikovia sa už teraz isto motajú niekde v skúmavke a vykúkajú, kto to na nich cez ten mikroskop stále nazerá 😀

lenka20
30. jan 2008

ajojte, ja som tu, ale tak striedavo, treba aj makat, ale poobede tu budem intenzivne nazerat co je nove, dievcence, mate teraz strasny stres ale coskoro vas uz utesia vase zmrzlinky 😉 vydrzteeeeeeeee 😵 a hlavne hned napiste, lebo aj ja chcem uz byt pokojna a to este ani nie su moje snehuliaky, co uz budem robit potom 😕 😝

pipka
30. jan 2008

zulinka tak ako? O druhej volas, ci uz ti volali? 😕

zulka29
autor
30. jan 2008

Ajojte tak 3 z 3 prezili 😀 su to bojovnici, zajtra 7, 45 mame ET. Kvetka, Zuzla, drzim vam palceky! 😉

pipka
30. jan 2008

Zulik a date vsetky tri ako my? 😕 😉

zuzla80
30. jan 2008

Zulinka to je supeeeeer. Juuuuuj sa veľmi tešííííííííííííííím. Dáte vložiť všetky tri?
Ja to mám ešte za 2hod.

zulka29
autor
30. jan 2008

Jasne ak sa im do zajtra bude darit, vsetky 3 pojdu do teplucka 🙂

zuzla80
30. jan 2008

No dúfam, že ja to o 2hod budem mať 2 z 2 😀 Držte palce. Mi srdce bije jak o dušu 😅