IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzla80
27. feb 2008

Pekné ránko raketky 🙂
Tánička dnes na teba veeeeľmi myslím a držím palce, nech sa embryštek pekne rozmrazí. Určite nám daj vedieť ako si dopadla. Budeme netrpezlivo čakať.

katy2
27. feb 2008

Dobre ranko 🙂
ja stale cakam na ovu 😠 aj dnes BT bola dost nizka... asi sa telo este nespamatalo po stimulke a dilatacii 😔 Uz som 25DC... 😒
Tanitta, drzim palce 😵

lenka20
27. feb 2008

ahojky, katy - pocitaj s rozhadzanym cyklom, je to normalne, ved si len 2 mesiace po IVF, kym sa z tela vyplavia vsetky hormony to trva, ale da sa to do poriadku nebojkaj 😉 a mozno ovu ani nebude, len mrcha, aj to je mozne...
ahoj zuzlik 😵 ahoj laurit 😵
jujka ano, v piatok idem na kontrolu, som strasne zvedava ako to so mnou je, brusko uz ma nebolieva, teraz zase mam nervy ci sliznica rastie ako ma, bola by som spokojnejsia asi keby bolelo, uz mi sibe 😀 ved to poznas 😉

takyna
27. feb 2008

Ahojte ra-KETKY, neviete mi poradiť, pri odbere aká má byť v priemere sliznica? či to nie je podstatné? díky

lenka20
27. feb 2008

jeej, takyna, akurat som ti poslala IP 😵
sliznica pri odbere nezalezi, az pri transfere, co bude cca o 5 dni neskor pri predlzenej kultivacii - dovtedy dorastie zase o par mm 😵 a mala by byt co najvyssia, ak by bola prilis nizka tak sa ET nekona, ale to snad nehrozi, ja som mavala okolo 17mm, ale aj ovela menej mozes mat, hranicna sliznica je tusim 7mm....

takyna
27. feb 2008

Leni, aj ja som ti poslala IP 🙂 , sliznica je zatiaľ 11 mm, preto som sa pýtala, či je to nejak dôležité

Lenka o kolkej ideš? v piatok

tanitta
27. feb 2008

kuk 😉 ...
Taky... ja som mala pri ivf 9mm.. a vyslo to...
.. baby nervy pracuju....uf..

zuzla80
27. feb 2008

Jujka ahoj moja, som rada, že ťa tu vidím. No čo na to povedať ... asi to tak malo byť a verím, že na budúce to už vyjde 🙂 Mi hovor niečo o tej únave, ja som počas celého čakania na výsledok, vždy zaspala okolo ôsmej a ešte ma to stále drží. Neviem, či ešte z tých hormónov alebo že by jarná únava 🙂 A čo sa týka mojej mrchy, tak ja som mala prvé 3dni neskutočne bolesti, v takých intervaloch a dnes som 7DC a ešte stále krvácam, ale už trošku slabšie a raz zo mňa vyšlo také čudo, ako taká veľká zrazenina alebo čo.
Juji dúfam, že nebudeš musieť na dočistenie a že všetko dopadne dobre. Môj mužík sa na vás stále vypytuje, tak mu stále referujem, čo máte nové 🙂 My už mrazáčikov nemáme, takže my musíme absolvovať cyklus odznova 😒 Už sme sa objednali do Helíku na konzultáciu-koncom marca a dokiaľ príde schválená žiadosť, lieky .... tak dúfam, že to v máji stihneme. Vidím, že sme na máj viaceré adeptky na tehulkovanie, tak verím, že to tentokrát bude úspešnejšie 🙂

Baby ja veľmi rozmýšľam, že by som skočila za nejakou vešticou, ale stále som na pochybách, či ísť alebo nie. Čo ak mi povie niečo zlé a potom budem nad tým rozmýšľať.

Inak vás všetky pozdravujem 😉

lenka20
27. feb 2008

taky - to mas dost vysoku uz teraz, je to v pohode... cas vid IP...

takyna
27. feb 2008

Tanitka a ty ešte nie si v Helíku????

zuzla80
27. feb 2008

Táni a ako??? Embryjko sa rozmrazilo??? Ja som straaaašne zvedavá, a nielen ja 🙂

Taky ja som mala tiež 9mm a teraz pri KETe 10mm, ale tam som brala tie tabletky na rast sliznice. Takyna a ty už ideš na odber???

juja
27. feb 2008

Leník no tak to teda poznám...bruško bolí bojíš sa či to tak má byť....bruško nebolí rozmýšľaš čo sa deje keď nebolí...no fakt na palicu... 😉 ...ale ty neboj perinka Ti pekne rastie 🙂

takyna
27. feb 2008

áno zuzla idem v pondelok

zuzla80
27. feb 2008

Lenka ahoooj 🙂 Aká bola služobka? Ja som včera nestihala ani nakuknúť, lebo som mala kopec roboty. Ale dnes sa len budem tváriť že pracujem 😀

zuzla80
27. feb 2008

Takyna držím ti palce nech máš peknú úrodičku 😉 Aj ste počítali koľko vajok by mohlo byť?

Lenik neboj, veď tie pilulky sú od toho, aby vykúzlili zázračnú perinku 😉

takyna
27. feb 2008

ďakujem si milá 🙂 , folikúl asi po 4-na každej strane, alebo 5-neviem presne, je to dosť???

mysiatko
27. feb 2008

ahojte babenky prajem vam pekne ranko 🙂 🙂 🙂

mysiatko
27. feb 2008

lenocka si jasnovidka?odkial vies ze mam male nozicky...hehe ty ma poznas? 🙂

tanitta
27. feb 2008

Taky.. tych folikov mas aku aku....rat... 😉
Zuzla- Tky.. ja som v praci.. a pomali tu nervacim;)... a cakam...dam hned vediet ako budem volat...na com som... sama neviem...

zuzla80
27. feb 2008

Táni a kedy máš volať???

takyna
27. feb 2008

tanitka,len sa nenerváč, určite sa rozmrazia, a bude to ok, držím silno palce, 🙂 😵 🙂

dionova4
27. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂
Ale sa Vám tu navláčame 😀 A keď nám už aj Havka uteká ☹ , sme jak na rázcestí 😀

Lenka, ďakujem Ti za IP 🙂 Už som niekde písala, že sa cítim ako na opiátoch 😎
V piatok si to prežiješ znova a už na dlho. Už som im aj začala predstavovať život vôkol, možno sa lepšie nechajú presvedčiť, nech zostanú 😅

Tanittka, aj Tebe veľmi držím palce 😉
Keď dorazíš do Helíku,
po punkcii bude mať Britka, tak ju pozdrav, že na ňu myslíme 😉 Držte sa kočky 🙂

lenka20
27. feb 2008

mysiatko - no, podla tej fotky to viem predsa 😀 😀
zuzlicek sluzobka bola OK ale dlhaaa, domov som prisla az neskoro vecer, manzel hladny, este som varila veceru a potom som zalahla mrtva do postielky 😝 zuzlik - ja som bola u vestice raz ked sa mi zahmlil mozog 😀 a vyvestila mi dietatko na r.2001 - neviem, kde je, dufam, ze sa mu dari 😀 😀 ja vesteniu neverim, peniazky za vesticu si radsej odloz na kocik, v maji uz aby si zacala setrit 😉 😉
jujka - ja dufam, ze bude vsetko OK, snazim sa ,, pozitivne naladit ,, ale aj tak stale taky cervik protivny vrta vrrrr 😠
taky - vyzera to dobre a ked budu vsetky krasne dozrete to bude babatiek 😉
tanicka - mas k dispozicii vsetky moje palce aj ostatne prsty zatate 😵

kvetka2
27. feb 2008

ahojte raKETky 😉
lenka,chápem, že si nervózna, ale isto bude všetko ok, ved ty s perinkou nemávaš problémy 😉 ked si mala 17mm- to je super. Aj ja som bola raz u veštice, ale asi by som už nešla, aj ked ma fascinovalo, čo všetko vedela o minulosti a prítomnosti. Vraj mám mať 2 deticky- len nepovedala kedy 😝
jujka, mám sa už celkom fajn, tak si my dve asi dáme v máji v helíku spicha 🙂 som zvedavá kedy príde mrcha - mala by teoreticky v sobotu- no uvidíme, čo si na mna vymyslí 😎
tani ja držím palceky aj na nohách, isto bude všetko ok
dionova, ty už máš asi embrijka v brusku, však? nejako mi to uniklo... 😲
zuzlík, ja som krvácala po KET 7 dní a potom to rýchlo slablo a o 2 dni bol fajront 😅

tanitta
27. feb 2008

Babulky... takze vylet do heliku sa nekona 😔 ... emb to vzdalo....uz je to za mnou....vysadim lieky...pockam na MS... trosku si oddychnem medzitym sa pokusime nieco vymysliet.... chcem Vas poprosit.. ak niektorej z vas zostali a mozete ponuknut Puregon, Gonal, prip.Menopur v expirke... pls napiste mi do IP... vdaka...kocky...

zuzla80
27. feb 2008

Lenka, asi aj mne sa zhmlieva mozog 😀 Veď keď sem tam pozeram na niektoré tie veštice, čo sú na Nautiku, tak sa čudujem, ako im ľudia môžu volať. Ja si to ešte nechám prejsť hlavou 😉

Júúúj Táni, ja som taká nervózna. Ešte nemáš nič nové?

lauritka
27. feb 2008

tanitkka...ved sa mozno podari aj prirodzene..strasne ti drzim palce aby to vyslo aj tak.. je mi luto..ja som zabudla, ze ste mali len jedno. 😒 drz sa moja 🤐

zuzla80
27. feb 2008

Táni ☹ bude lepšie, neboj raz určite.

lenka20
27. feb 2008

tanicka 😢 😢 😢 nemam slov....je mi to tak luto.... potvorka malicka 😖 😖 tani - ja viem, ze ty sa len tak lahko nevzdas, budem drzat palce nadalej, lebo to coskoro budes potrebovat a uz to konecne vyjde, dalsia stimulka bude sice drahsia ale o to lepsi vysledok... budem na teba mysliet s liekmi ak ma caka dalsie IVF-ko a nieco mi zostane 😉 ach jo... ☹ ☹
dionovka - len sa im prihovaraj, slub im aj modre z neba len aby sa im zapacilo u teba 😉
takze aj britka uz ide na punkciu, britus - ozvi sa 😉

dionova4
27. feb 2008

Tanittka, och chúďatko, je mi to ľúto 😢 Bože , koľko si vytrpíme ☹
Držkaj sa, ťažko sa hľadajú slová....
Za lieky sa budeme snažiť pýtať kde to pôjde, ja som dokupovala Merional takže nemám ani kapku, ale keď niečo, určite napíšem 🙂