IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
29. feb 2008

Jej... Taky tak uz pichas kapurkovu?? 😉 ... uz bude dobre v urcitom zmysle;)....ale najhorsie ta este len caka 😎 ...dnes rozdavam samu pozitivnu energi 😀 .. pa.. drzkaj sa..

mapa73
29. feb 2008

Taky, takže tebe sa to kráti. Úrodička je pekná. 🙂
Dúfam, že všetko pôjde ako po masle 🙂

tanitta
29. feb 2008

To najhorsie.... je v tom ze ten cas kedy sa caka na vysledok ide tak hrozne pomali a nervozita sa stupnuje na max....ale odmenou budu urcite // .. mam cuch na tehulky 😉 ...

brita
29. feb 2008

AHoj Tanittka -diky zy infosky. Mrzi ma, ze sa ti nepodarilo rozmrazit embryjko. ☹ Nejako som to moc nesledovala, som akosi mimo, tak sa chcem spytat, mas este mrazacikov? S nasim embryjkom je to kovbojka. Ako vies, v stredu som bola na odber a nakoniec bolo len jedno vajko a vraj slabucke. Vo stvrtok som sa dozvedela, ze v vtedy tu stredu bolo nezrele, ze ho teda este nechali v miske a ked som akurat volala, embryologicka povedala, ze ide kuknut, ako je na tom a odrazu hovori, ze vajko dozrelo. Tak ze ho ide napichnut - ICSI - ale ze mi nedava ziadne garancie - no ved ja nijake garancie ani necakam 😒 . Dnes rano som volala a dozvedela som sa, ze sa oplodnilo, ale ze vraj bol by zazrak, ak by z neho nieco bolo, ze aj to je zzazrak, ze sa oplodnilo. ☹ Tak zase mam volat zajtra rano, ci sa deli. A este mi pani embryologicka viackrat zopakovala, ze tomu nedava velku sancu, ze by to bol zazrak a ze nech sa moc netesim. Ved ja sa ani netesim, som uplne hotova, totalne psycho, ked mam volat, trasu sa mi ruky a oblieva pot. Je to hrozne trapenie, hlavne ked viem, ze je to konecna a ze nie je co stratit. 😒

mirinda10
29. feb 2008

takyna ahojky a kolko mas rokov ked sa smiem spytat, ked ta embriologicka zacala plasit o vek...... uz mas jedno babo a co tie co iba zacinaju ako ja a mam 38 rokov to uz povedia vrat se do hrobu alebo co?????

no k folikulam mne doki videl stale iba 8 a po odbere som mala 16nast prosim pekne, takze mozes mat aj ty prekvapenie a peknu urodu

ja som po neuspesnom IVF v utorok negativny vysledok, tak zacneme skoro KETovat mrcha prisla vcera silna ako das tak si to pekne v praci uzivam nadrogovana inak by som to tu nevydrzala ☹

vo stvrtok idem za dokim co povie ako dlho musim cakat tak dufam, ze najneskor april zaciname a druha mrcha pride ako stale na 28den inak je vyhlasim vojnu 🙂 🙂 🙂

takze uz sa radim ku KETacka inak v utorok po sprave som aj ja plakala ako male decko uz som si tak dobre nepoplakala ani nepamatam ale verim, ze stastie uz bude unavene a sadne aj na mna

bude uprsany vikend som ubolena z mrchy, takze budem relaxovat a citat knizku musim si oddychnut boli to tazke dni to cakanie na vysledok ( keby aspon dobry ale takto ☹ ) to je asi to najhorsie na tom celom

drzim cakatelkom palceky hlavne vydrazt

juja
29. feb 2008

Ahoj Britka to čakanie na výsledok je fak poriadne na nervy...aj ja keď som tam mala ráno volať, srdce mi bilo ako zvon a trvalo mi dobrú chvíľu pokým som sa dostala do normálu. Ja ti veľmi držím palce aby embryjko takto bojovalo aj naďalej a aby si sa dočkala toho zázraku...úspešného ET. Držkaj sa 😉

juja
29. feb 2008

Lenka - no čo to čítam 😕 😕 🙂 ...to tvoje embryško bude mať ale mäkulinkú perinku 😵 😵 ...no kráááása ....tfuj, tfuj, tfuj nech sa to poradí...tak a po ET pekne doma ležať aspoň 5 dní, jo?? Som rada, že aj tie ostatné výsledky sú v poriadku a teraz to predsa už musí byť všetko OK.

mysiatko
29. feb 2008

babenky bojim bojim ☹ ☹

mysiatko
29. feb 2008

ja uz chcem vysledok vediet

katy2
29. feb 2008

mysiatko, neboj.... nestresuj... vydrz este, urcite to dobre dopadne... Drzim palce..... 🙂

katy2
29. feb 2008

brita, strasne drzim palce, nech priroda ukaze svoju moc....zazraky sa deju....

mysiatko
29. feb 2008

uz vydrzim do pondelka ale uz sa to vlecie coraz dalej tym viac a ja som v coraz vacsom strese

lenka20
29. feb 2008

babiky vy ste take zlatucke, normalne mam slzy v ociach, dakujem za povzbudive slovka, som velmi rada, ze vas mam a ze mi tak drzite palce, ste naozajstne pokladiky a kedze panboh stedro obdaruva vsetkych ludi dobreho srdiecka tak ja VERIM ze vas vsetky odmeni a bohato a kazdej vam nadeli aspon po dve batozteky 😵 😵 😵
ste vazne strasne milucke 😵 😵 😵 😵 😵
no, fakt som sa bala a po vcerajsku este viac, stale som si vravela, ze dokelu, ked su tie vysledky pomerne dobre tak urcite na sone bude nejaky zadrhel a ono nic, MC gyver bol cely spokojny 😉
takynka ja neviem, kolko mas rokov ale vyzeras tak mladucko, si si ista, ze tvoja velka dcera je urcite tvoja 😀 😀
a teta embryologicka to isto vykukala len z papierov 😉 vajka vyzeraju super, takze v pondelok drzim velmi velmi palce nech ti punkcia dobre dopadne 😉
a mysiatku na testik - mozes tu tehuvlnu odstartovat mysiatko, kludne 😉 😵
brituska - tanicka ti to vysvetlila presne, ja som do heliku volala a pytala som sa a mc gyver povedal, ze tie vysetrenia nie su celkom kompatibilne, tak som radsej isla do prahy, predsalen to tam robia ovela dlhsie a robia aj kopec inych veci v tom vysetreni, napr.antikardiolipin a antifosfolipidove protilatky, ktore v heliku nerobia atd atd je toho vela, ak budes chciet mozem ti zoskenovat moje vysledky a hodit do mailiku...a jedno embrijko preto, lebo krajko si mysli, ze mam dost uzku panvu a som mala, takze by som dvojky nedonosila, apon nie ako prvorodicka, takze pokial je silne embrijko tak mi nedovoli dat dve a mne to celkom vyhovuje... prvykrat sme vkladali dve, ale len po dohovore s nim a videl, ze su slabucke tak to dovolil - asi im vtedy nedavali moc sancu... drzim palce tvojmu embrijku, nech zabojuje, cez vikend nakuknem ako sa to vyvija...
tanicka - dneska sme sa minuli ale nevadi...
paaaa zlaticka, este raz dakujem, dufam, ze vam budem moct vsetkym vasu podporu vratit 😵 😵

fedra
29. feb 2008

Babenky ... moc vam drzim palceky. Nech uz to dobojujete do uspesneho konca 😉

takyna
29. feb 2008

ahojte babenky, ďakujem vám za podporu, držím palce nám všetkým, mirinda o pár dní mám 35-rokov, embiologička bola zaskočená prečo nás už skôr neposlavi na IVF keď 10-rokov sa nám nedarilo, pretože by bol na to lepší vekový čas aj kôli preplácaniu a tak....,
môžem vám povedať, že keď nám začala embriologička rozprávať čo všetko sa môže s vajíčkami stať, a , že sa nemusia deliť, a nemusí sa dostať do nich spermia alebo až viaceré...atd. tak sa mi tlačili slzy do očí, ale potom som si povedala, čo sa má stať tak sa stane a už ma to chvalabohu prešlo. 😵 ˇ
Lenka tá dcéra je moja 😀 aj keď občas je poviem, nech mi na ulici povie sestra 😎 ale to len tak zo srandy
tanitka ďakujem , že mi veríš na to tehu, ja vám všetkým d r ž í m palce na t e h u výsledočky 🙂

tanitta
29. feb 2008

Britka...to je ale zapeklita situacia ☹ ... posielam malemu bobikovi vela energie...ja uz nemam nist....ziadnych mrazacikov....ono tiez neznamena ked je dobry pocet vajok ze je to uspech... opak.. napr. mi sme mali 11 a bach sok na druhy den oplodnili sa len 2...spg super... aj ked mame ok spg musime uz len cez icsi koli tym hnusnym protilatkam...aj ked boli embrijka ku ket nedoslo....ani teraz ani minule...
.. kedze sme vycerpali vsetko co sa dalo posuveme sa do noveho car....mozno sa uspeje stastie na nas prave po zmene...ktovie.. vsteko je to len na moci "najvyssieho"...
Taky....co ta teta nevidi alebo co ?? taka kocka a ze strara 😉 ...
Leni.... veru obchadzame.... nejak mi nevychadza cas... ale napis mi ci ti dali nejaku liecbu v prahe... prednison alebo nist?...paaaaa

takyna
29. feb 2008

tanitka, presne z tých protilátok mám aj ja obavy, lebo predsa 10-rokov u nás nechráneného pohlavného styku je podla mňa dosť ☹ , ale nejdem vyvodzovať žiadne uzávery , uvidíme v pondelok ako a čo bude 🙂

zulka29
autor
29. feb 2008

Kočky, na skok som priskočila, budem vám držať palčeky a keď sa vrátim o týždeň, čakám samé dobré správičky 😵
papa

tanitta
29. feb 2008

zulka...stastnu cestuuuuu a uzite si ;)...
Taky..noo niekedy je nevedomost sladka vec... 😵 ...no ale co ked uz mame te vydobytok VTR... 😀 ....

takyna
29. feb 2008

tanitka svetá pravda, ale čo už mi inteligentky 😀 😀 😀 😀

gabika24
29. feb 2008

ahojte, ja zasa na chvilu az teraz.
leni, to su super spravicky, 😀 - zeby sa uz konecne zacalo darit?
taky, to je tiez super - ja idem v nedelu na kontrolu a asi v utorok odber, takze o den neskor nez ty... ved uvidime...
mysiatko, drzkaj sa, niekto musi tehu vlnu nastartovat, aby sme my mohli naskocit 😵
zulka, uzi si to.
vsetkym pekny vikendik 😉

takyna
29. feb 2008

gali ahojky, to je super 🙂 držím palce

zulka29
autor
29. feb 2008

ďakujem 😉

tanitta
29. feb 2008

Gabi....pozdravuj mc gajvera v nedelu a ze sa pytame ci sa mu nestika 😅 ...drzkaj sa ...
Taky.... 😎 .... musim aj ja pohladat nejake inteligentne foto... ale vychadza mi len stale ta hlava 😀

takyna
29. feb 2008

tanit vydíš to to je signál 🙂 , veď daj nám pohlad na teba, lebo tieto ružovie bárbymi eee

mysiatko
29. feb 2008

no aj ked mame fotky tak nas skor rozoznam a som v obraze 🙂 😉 🙂 😉

tanitta
29. feb 2008

ja nie...lebo fotky sa dost menia stale... a to ma dost myli.. . napr. si nemozem zvykunut na foto nelynky? a mimusky?.. tie nevesty.... stale sa mi to myli to cervene pozadie.. jedna ako druha.. baby jedny 😉 ..

gabika24
29. feb 2008

pozdravim... 😀
inac som sa vcera dozvedela, ze je tehu jedna moja kolegyna a ta ked otehotnela a dozvedela sa to, tak o 3 tyzdne som bola aj ja tehu 😵 - zeby to bolo to spravne znamenie 😀 😀 😀 - tak ma to psychicky navnadilo, takze baby zacala jar (uz teraz)a ideme na to

mysiatko
29. feb 2008

no s tymi nevestami mas pravdu tanitka...navrhneme aby si zmenila niektora... 🙂 🙂 😉 🙂 😉 nevesticky

tanitta
29. feb 2008

baby moze byt??🙂.. som v prahe... aby to nedopadlo ako s vesimrovym bazenom... 😎