IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

chruminka
30. jan 2008

ja ani neviem co to je 😨 ,ale snazime sa uz asi tak rok a teraz to uz zaciname riesit aj cez lejkarov tak vo february budem uz aj ja mudrejsia....

zulka29
autor
30. jan 2008

My v tejto teme sme tu uz co sa snazime dlho a chodime do centier asistovanej reprodukcie, ak ťa bude zaujimať ako to chodí s umelým oplodnením, tu na modrom konikovi sa toho dozvieš veľmi veľa...
V tejto téme sme napríklad baby, čo už máme za sebou neúspešné umelé oplodnenie = IVF...ale nevzdávame sa ani jedna 😎 😀

chruminka
30. jan 2008

to je dobre ze sa nevzdavate.... 🙂 ,my tozaciname riesit pekne pomalicky, priatel ide zajtra na krv,a potom do jedneho centra v BA Iscare na spermiogram ci ako sa to vola a ja sa zatial chystam len ku svojej lekarke a uvidim co mi povie.......co dalej

zulka29
autor
30. jan 2008

chruminka, tak veľa šťastia a skoré tehulkovanie, riešiť to treba každopádne, niekedy treba k zázraku dopomôcť keď sa niekde túla 😀 😀

chruminka
30. jan 2008

som zvedava a trochu sa aj bojim,.....vzdy som myslela,ze to ide raz dve,ale.....

dior
30. jan 2008

Zulka29 si tu ešte???

chruminka
30. jan 2008

tak ja idem domov papa a drzim palceky.... 😉

zulka29
autor
30. jan 2008

ano Dior 😉
aj ked by som mala ist uz nieco pripravit k veceri pre mojho hladosa... 😎

dior
30. jan 2008

tak choď,lebo chlap keď je hladný 😅
ja ti chcem zajtra zaželať aby sa tam zmrzlinky pekne zabývali 😵 ,musíš tomu veriť-podarí sa to uvidíš,ja ti to prajem

lenka20
30. jan 2008

ahojte, nedalo mi to a utrhla som sa k netu, drzim vam vsetkym kocky palce, nech su snehuliaci statocni a nech sa zajtra zahryznu a poriadne, rano sa ozvite, zuzlik, cakam sms 😉 paaa moje, sladke sny a zajtra kraaasny den s mimcami v brusku

dior
30. jan 2008

Lenka ahoj, ako si si zacvičila?

lenka20
30. jan 2008

no supeeer, aj dnes som chcela ist ale manzel ma ubrzdil, ze nech to neprehanam, tak pojdem az zajtra. mam taku mini svalovicu, ale to je OK, t sa podda. pisala som ti do starej IVF temy - kuk 😉

zulka29
autor
30. jan 2008

Dakujem Diorka, už naozaj idem
papa

ajuska212
30. jan 2008

zulka drzim aj ja palce na zajtra tfuj tfuj tfuj🙂

lenka20
30. jan 2008

aj ja uz padam, paaaaa

steva
30. jan 2008

ahojte.drzim zajtra vsetkym co maju KET palce 😵 😵 😵

lauritka
30. jan 2008

helooo...tak uz mam tie bobule doma 😉 teda pardon skor kapsule..ta babenka je rychla 😅 len v pondelok to poslala a je to tu. ale rozmyslam, ze zacnem az od 1 DC....teraz este beriem vitaminy na imunitu, tak sa nechcem ladovat hore dole. 😝
nasim cerstvym KET-ackam drzim palceky, nech sa malicke citia v brusku ak v perinke 🙂

susienka
30. jan 2008

lauritka ake beries vitaminy na imunitu???

pointka
30. jan 2008

lauritka a chilli nie? 🙂

lauritka
30. jan 2008

ano teraz budem papt aj chilly ale zacenm az od 1DC...ked pride mrcha : 🙂

pointka
30. jan 2008

no ja som si z tej firmy, co robi ten kajensky pepr objednala za 2700 vitaminy 🙂

lauritka
30. jan 2008

😀 pointka su to super vyrobky...a mne sa paci to, ze su v sklenenych flaskach. aj info o vyrobkoch ma zaujalo, ze su to ciste bio produkty. inas spirella je velmi dobra...co si objednala ?? 🙂

pointka
30. jan 2008

fiha, no ten kajensky, Bkomplex, pre tehulky, kelp na stitnu zlazu, take nejake cinske nieco 🙂 a este dalsie, len nemam tu ten mail, v praci ho mam a neviem si spomenut na nazov tej stranky 🙂
Paci sa mi, ze su bio a tie sklenene flasky tiez. Proste mam k nim doveru a je mi jedno, ze tolko stoja.

pointka
30. jan 2008

takze nasla som:
Prenatal, Dong Quai - Angelica sinensis, Kajenské korenie, Kelp, Pupalkový olej 500 mg, tusim to je vsetko 🙂

lauritka
30. jan 2008

🙂 super pointka. treba sa pekne dat dokopy a pripravit telo na tehulkvonie 😉

pointka
30. jan 2008

to ja uz asi pol roka uzivam prenatal, kys.listovu, magnezium, B6 + B12, pupalkovy olej, probiotika, davam sa do poriadku a musim povedat, citim sa velmi dobre.

jerryjanka
30. jan 2008

kočky nepatrim sem ale povedzte čo je KET poznam len IVF 😅

pointka
30. jan 2008

Kryoembryotransfer - cize ak po IVF ti ostanu embrya zamrazia ich a potom ti ich inokedy transferuju

gabika24
30. jan 2008

babule KET-acky drzte sa, budem na vas mysliet, aj ked sem momentalne nestiham casto "kukat". a nezabudnite zvysit statistiky uspesnosti KET, aby sme sa k vam potom mohli viacere pridat, co sa tyka KET a IVF.
dobru nocku 🙂 a veeeeeeeeeeeeeeeela stastia 😀