IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
7. mar 2008

ja uz by som tak strasne rada sla no to KET.... este ani ET mi nebol dopriaty.... 😔

dior
7. mar 2008

GABIKA-držííííííííííííím ti silno palce-podarí sa to uvidíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

dracik1
7. mar 2008

ahojte babule....co s lenkou neviete?

dior
7. mar 2008

dráíčiky ahojte 🙂 , Lenka by mala mať od včera v brušku bábo 😉 ,tak určite je unavená -veď je 1deň gravidná,tak odpočíva 😀 😀 😀 , všetko ok?

pointka
7. mar 2008

ahojte. tak KET sa nekona, endometrium kleslo...

takyna
7. mar 2008

ahojte kočky 🙂

katy2
7. mar 2008

pointka, a cim to je? 😕 😔 co je pricinou? a co teraz navrhuju? to mi je luto 😔 😔 😔

pointka
7. mar 2008

je to tym, najpravdepodobnejsie, ked som mala pred 3 rokmi MA, urobili mi zle kyretaz, asi zoskrabli viac maternice, nez mali....
no zmenila mi lieky na divinu a uvidime v aprili ako bude reagovat na ne. este spominala hysteroskopiu, ze vtedy sa zvykne maternica nastartovat.
9 mrazacikov a ja sa transferu nedockam ☹

katy2
7. mar 2008

to mi je fakt luto, to je smola.... ja mam 10 mrazacikov a transfer nikde, zatial... strasne ti drzim palce, nech to nejako poriesia, aby si sa dockala babetiek do bruska.... to je hrozna nespravodlivost.... ako si to telo s nami robi co chce 😔 😔 😔 prajem vela sily do dalsieho boja....

lauritka
7. mar 2008

ahojki..no pointka uz aj mne zacina lepit, ako ma to vycistili, ked este stale nemam mrchu po kyrete, lebo sliznica nedorasta...
mna porazi. 🙄

katy2
7. mar 2008

lauri, ja verim, ze teraz ti uz ms dojde.... len je otazne ake endometrium bude 😕 ale mas este dva mesiace na nastartovanie.... 😉

dior
7. mar 2008

lauri,práve som na teba myslela že či si už dostala 😕 😕 😕 ,snáď ti už práde,ja som mala opačný problém-krvácala som až príliš ,teraz čakám už 3MS 😕

takyna,katy ahojček 🙂

pointka 😢 😒 😔 -mrzí ma to

takyna
7. mar 2008

ahoj diorka ako moja?

dior
7. mar 2008

výborne-aj sa to bojím napísať 😅 , už len 2týždne a prídu výsledy 😀 a ty???

takyna
7. mar 2008

dnes bez nálady, apoň zatiaľ.... ☹

lauritka
7. mar 2008

ahojki dior..ved prave toho sa obavam katy, ze mi nedorastie :/ co mam z toho , ze uz som mala druhu ovulaciu od kyretu, ked by sa to aj tak nemalo kde uchytit... keby nahodou.... nejaka som pesimisticky naladena dnes 🙄 sorry

dior
7. mar 2008

😵 😵 😵 -na náladu odo mňa 😉

dracik1
7. mar 2008

babulky,posielam slnieco 🙂
taky , preco si bez nalady...lauri, bola si u dokiho ? ked nemas kramy
pointka, to ma mrzi...je to na slaktrafenie, ked mas 9 mrazacikov a nist 😠

dior
7. mar 2008

lauri,som ti hovorila že som bola na imune?

takyna
7. mar 2008

ďakujem vám babule, za optimizmus, neviem dracik nejako dlho čakám a nič sa nedeje ☹ a ja som akčný typ...

dracik1
7. mar 2008

dior a co ti zistili?

dior
7. mar 2008

ešte čakám...

dracik1
7. mar 2008

taky, vsak ti maju teraz niekedy vkladat embrijka, nie?

lauritka
7. mar 2008

dracik bola som -nedorastla mi este sliznica -tak preto..ale ovulaciu mam normalne... uz druhu 🙄 .

dior nie?? a ako si dopadla ? bola si tiez v Prahe ?

dracik1
7. mar 2008

aha, tak dufam, ze nezistia nic zavazne, boli ste v prahe ako lenka?

katy2
7. mar 2008

ale ked ti dojde teraz ms, to je dobre znamenie, ze ti zacina narastat a obnovovat sa.... a este cakas na jednu ms, tak by sa to mohlo dostat do normalu.... ale na druhej strane, clovek nikdy nevie, co sa deje vo vnutri, a ako zareaguje nase telo.... 😔 ja som uz tiez sedela na koze pripravena na ET, manzel cakal vonku, ako si nas odnesie domov aj s babenkom a nakoniec sme odchadzali s placom a bez babenka... 😔 a teraz, co ja viem, ci za ten cas krcok zasa nezarastol? a to sa zasa dozviem az pri KET 😔 😔 😔 ja to neprezijem, ked mi zasa pri transfere povie, ze sa to neda....
asi si musime pred tehu riadne odtrpiet a vyzrat vsetky mozne druhy smoly a komplikacii.... ani ja nesrsim optimizmom.... 😠

takyna
7. mar 2008

dracik, podla zajtrajšieho výsledku, ak neprestali rásť, čo je 50 na 50 lebo aj teta embrijologička povedala, že určite prestnú rásť keď sú tam tie protilátky, proste dodala optimizmu, tak ET by mal byť cez víkend.

dior
7. mar 2008

výsledky budú za 2týždne-už som zvedavá,možno mám tie protilátky proti embryu? keď mimi rástlo,ale ja som krvácala 😕 no veď uvidím,ak by to tak bolo tak mi dajú nejaké lieky(prednison 😕 či ako..)

dracik1
7. mar 2008

lauri,mozno jej chudatku len trosku dlhsie trva regeneracia......ved to su len 2 mesiace....

dior
7. mar 2008

áno ,Lenka už má výsledky -ona ma tak trošku nahovorila a som rada