IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
22. feb 2008

Dracik , ajoj, pridem 😵 ...mam skusku a potom dondem 😎 . Ty kedy prides?

ajuska212
22. feb 2008

lenka dakujem velmi pekne za odpoved ano po kontrole zajtra budem mudrejsia ale vajecniky ma dnes bolia ako cez ovulku☹ale dakujem za odpoved🙂

dracik1
22. feb 2008

zuli, asi o 17.45......lebo este musim ist dnes do skrinarne vybrat sklo na vstavanu skrinu, lebo ten moj sa nevedel rano ked bol u nas ujo zameriavac rozhodnut, ze aka farba sa nam hodi..... 😲

dracik1
22. feb 2008

zuli, ale nebudem dlho, lebo ani dnes mi nie je nejak extra dobre...predvcerom som sa skoro cely den kamaratila v WC misou a v robote s umyvadlom 😠 a dnes mam este k tomu plnu pusu aftov, stipu jak slak 😠

savia
22. feb 2008

Tak babulky,
negativne ☹ ☹

fedra
22. feb 2008

boze ... opat negativne.
To ma tak mrzi ☹

steva
22. feb 2008

savia je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹

dracik1
22. feb 2008

savia ☹ ☹ ☹

zuzla80
22. feb 2008

Ohhhh Savinka moja, je mi to neskutočne ľúto, ani si nevieš predstaviť ako ☹ Úplne si viem predstaviť ako ti je.
Držkám ti palce do ďalšieho boja. Raz sa to už musí podariť.

lenka20
22. feb 2008

savia - to je mi velmi luto 😢 😢 😢 nemam slov, je mi velmi smutno, ze to zas nevyslo... dufam, ze ta to neodradilo, este mas dalsich snehuliacikov, vsak 😕 budem ti drzat palce do dalsieho pokusu - ako pise zuzla - raz to vyjst musi a my neodideme z tych CAR bez miminiek, vsak raketky 😵 savinka - pooddychuj a sup znova na to, nesmieme to vzdavat..

katy2
22. feb 2008

ahojte!
savia 😔 je mi to luto, ale tu su asi slova zbytocne.... 😔 drzim palce do dalsieho boja.....
filipa, gratulujem, niekedy priroda necha na seba cakat a potom sa umudri.... 😵

tanitta
22. feb 2008

Savia... ☹ ... skoda.. mrzi ma ze je to takto.. ked je tehuvlna tak su vsetky// a ked sa nedari tak sa zase nedari vsetkym...vizera to ze nas obchadza... 😔 ... to je system 😠

katy2
22. feb 2008

tanitta, raz sa to prelomit musi.... musime verit, ze budeme vsetky tehulky a stastne maminky s krasnymi babenkymi.... tak strasne si to zasluzi kazda z nas.... 😔

beke
22. feb 2008

Ahojte baby, môžem sa pridať k vám?
Ja sa tiež chystám ísť v apríli alebo máji na KET. Mám už za sebou jedno IVF, ktoré nám vyšlo hneď na prvý šup a mám doma dvojročného syna ktorému chceme dať súrodenca. 🙂

tanitta
22. feb 2008

Katy....hej snazime sa.. .. vsetky verit...len niekedy je to naozaj dost tazke...vravi sa trpezlivost ruze prinasa.. ale dokedy??? 😅 .. ty uz cakas na MS a uz zacinas? kolky si DC?...paaa

takyna
22. feb 2008

savi, je mi to lúto, ale neumierame, ideš do ďalšieho na konci ktorého bude vytúžené dieťatko, držím s celého srdca palce 😵

savia
22. feb 2008

Ahojte,
strasne Vam dakujem za podporu, ale teraz som v situacii, ze nemam chut ani na dalsie KET, lebo uz dopredu viem, ze sa nepodari. Fakt, mne asi nie je sudene vidiet // ☹ Co uz.....

katy2
22. feb 2008

beke, vitaj medzi nami 🙂
tanitta, vyzera, ze teraz prebieha ovu, som 20DC, takze este asi 13-14 dni a pride ms a mozeme zacat....
pri tych nasich peripetiach je aj pre mna tazke pozitivne rozmyslat, ale snazim sa....

katy2
22. feb 2008

savia 😔 nehovor tak... viem, ze ti je teraz tazko ale to preboli a ide sa dalej, k uspesnemu cielu... mate este mrazacikov?

takyna
22. feb 2008

savia, mysli na heslo, "NIKDY NEHOVOR NIKDY" TO JE 100% PRAVDA, vyšlo to iným vyjde to aj tebe, určite 😵 ja v to verím

steva
22. feb 2008

ahoj Katy2.vyzera to tak,ze budeme v splne KETit uspesne spolu.aj mne to tak priblizne vychadza ako tebe. Savia,podari sa,nevzdavaj to.

zulka29
autor
22. feb 2008

Savi ☹ ach jaj, ja už nemám slov 😖
drž sa Savi, bude dobre, ja už som nažhavená na ďalší pokus, mňa sa v GF nezbavia len tak 😉

zulka29
autor
22. feb 2008

Dracik, nevadi že nebudeš dlho, aspoň ťa uvidím ako si narástla 😉

takyna
22. feb 2008

zuly ty si to super napísala, páči sa mi tvoja pozitívna energia 🙂

takyna
22. feb 2008

Ahoj dracik, ako sa ciiš? ja pokračujem v tom pichaní, zajtra 2-kontrola pri gonale uvidíme, už aby sa išlo na punkciu 😎

savia
22. feb 2008

Mam este 5 mrazacikov, ale ziadnu silu v sebe. Hadam mi pomoze slniecko a jar...

gabika24
22. feb 2008

savi, je mi to luto 😢
raketky robte nieco, nech to zakazdym nemusim pisat na kazdu spravicku, ze mi to je luto. chce to uz nejaku tehulku - ktora ide prva? no nech to spusti a mozem ju spolu s vami nasledovat. 😀

savia, nevzdavaj to, hlavne ak mas este mrazaciky, to je ok. ved aj nam vysiel ket, az ked sme dali posledne mrazaciky a tiez som si predtym myslela, ze sa snad uz ani nedockame.

ahoj beke, aj my mame doma malu dcerku - ma 2roky a 3 mesiace a chceme jej dat surodenca. v oktobri nam IVF nevyslo, tak snad teraz. 😉

katy2
22. feb 2008

steva, ty kedy cakas ms? takze ketime spolu v marci? dufam, ze uspesne....

takyna
22. feb 2008

zima je dobrá len na zimné športy, jar prináša dobrú náladu a optimizmus, bude ešte dobre uvidíte, vraj rok 2008 je velmi vhodným rokom a hlavne vraj plodným

dracik1
22. feb 2008

savia, to je super, ze mate 5 mrazacikov...asi teraz fakt nie je vhodny cas ako pisali baby, co je strasna skoda ☹ .....ale pride jar, slnieco nam doda energiu a pojde to aj same...... 🙂

taky, celkom OK, bruso rastie kazdym dnom - mam ho vacsie ako kamoska v 8 mesiaci 🙂 ale stale mi byva zle 😖 ...
zuli, dufam, ze pipi, pre nas pripravla nieco dobre 😀