IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
7. mar 2008

baby, neviem, ci ste vcera pozerali spravy....jednej americanke vloziili 1 embrijko a narodili sa jej trojcata.......to embrijko sa rozdelilo na 2 a este ta jedna polka sa rozdelila na dalsie 2...sanca, ze sa take nieco stane je 1:200 milionom...a bambulaci su uplne zdravi 🙂

kvetka2
7. mar 2008

dracik, to je dobre, že máš takú pracovnú dobu. takže to už máš zapár 😉 a o chvílku budes s brusko doma oddychovať a potom prídu babatka 😉 to je sila, ešte si pamätám ako si krásne stresovala a bola si stresovacím vzorom pre všetky snažilky 🙂 a o chvílku budeš krásna mamina 🙂
o tej americanke mi hovoril včera manžel, normálne bol zelený, ked si pomyslel, že by sme mohli mať z jedného vajka tri kusy 😀

renusa
7. mar 2008

baby, včera som sa dozvedela, že je jedna kolegynka tehotná...celý minulý mesiac mi tu nariekala, že sa jej to asi nikdy nepodarí, že už uvažovala aj o adopcii, že sa už ani nesnažia, lebo sa intenzívne snažili dva mesiace po svadbe......(svadbu mala vlani v novembri 😨 )........
ale u nás vo firme to funguje tak, že keď otehotnie jedna, je isté, že o chvíľu bude ďalšia tehuľka...vždy idú vo dvojici 😉 ......a ja vždy dúfam, že budem aspoň tá druhá, keď už nie prvá...ale ono to nejako nefunguje 😠 ....tak som zvedavá, ktorá bude ďalšia.....už sa jedna hlásila, že si berie dovolenku, lebo sa bojí vírusu 😀 😀

tie správy som tiež nepozerala, ale hneď ako som prišla domov, tak som sa to dozvedela 😎 môj drahý mi to hneď zvestoval, že čo sa môže stať 😎 že tomu neverí, že z jedného tri 😎

fedra
7. mar 2008

dracik, ja som to tiez pozerala a drobcekovia boli neskutocne nadherni ako si tam sedeli v tych sedackach ... ach jaj

pointka
7. mar 2008

diky dievcata za podporu, uz som nabrala nove sily, uz som si vybrala divinu v lekarni a som odhodlana bojovat 🙂
uz ma placlivost presla.
lauri, inak mam velmi slabu mrchu poslednu dobu a len necele 3 dni.
dokina mi kazala prestat brat vsetky vitaminy a caje, ci nahodou nekontraindikuju estrofem.

tanitta
7. mar 2008

Ahojte etacky/ketacky 😉 ...
prisla som na kuk...
Dracik...strasne rychlo to ubieha...ten cas.. ty sa uz chystas pomaly na matersku a len nedavno si hlasila//;)... pohladkaj dracikov za mna 😉 ...
Lauritka.. ty este stale nist ?madam ms este strajkuje?... 😠 ...
Pointka...jejha....no nist ☹ ... mozno divina urobi divy...ale aspon sa dr. snazi hladat aj ine moznosti...a to je dobre..mne tiez estrofem nezaberal naposledy pri kete....v ics. ...
... babulky nahodou neostal vam cetrotide?.. cca 3-4ks... informativne....vdakaaa

kvetka2
7. mar 2008

raketky, dnes popoludní je tu nejako ticho 🙂
prajem vám všetkým krásny víkend, poriadne si oddýchnite a teším sa na dobré správy na budúci týžden papapa 🙂

mirusch
7. mar 2008

Som si vás prišla prečítkať, také smutné veci ste tu písali... aj som si poslzila. Od včera iba slzím, nejakú mám tiež depku, čo sú výbuchy na Slnku, či čo??? 😠 😕
Pointka, tak to ma mrzí, ale bojuj len pekne ďalej o mesiac ideš na to!
Ja tu mám kamarátku z Mexika, čo sme sa naraz rozhodli, že otehotnieme a ona bola tehu na druhý pokus. Už má takmer 2 r. syna. A v októbri sa rozhodla, že zase chce letné dieťa a šup, v novembri tehu. Sú mi toto veci. Ale jej doprajem, ona je zodpovedná a dobrá mamina.
Musím sa ísť odreagovať dnes do Ikei, lebo inak by ma tu doma aj porazilo ... 😒
Ale inak sme zdraví, takže treba byť vďačný aj za to. Práve som rozmýšľala, keď do mňa dnes lekár napichal 12 ihiel - zase to bolelo!!! 😠 , že o mesiac ich v sebe budem mať tak 120, tak to potom stimulka už bude eňoňuňo 😀 , no problemo.

pipka
7. mar 2008

ajojte raKETky, tak citam, co nove.... 😒 booze drzte sa mi vsetky 😉

my sme absolvovali nas prvy 3D, no maly zazrak 😵 ale na druhy den nas pan doktor schladil, ze AFP testy vysli pozitivne, tak idem na amnio, no snad sa to nepotvrdi, hadam je to naozaj len kvoli tomu, ze to druhe dvojciatko je este stale dnu a v krvi sa to este ukazuje.tak drzte palce, nech to dobre dopadne. 😉

Mirush, tak ty budes inak odolna voci pichaniu...tebe to aj chybat bude... 😀 drz sa!

ajuska212
7. mar 2008

ahojte babule moze ma boliet brusko po vcerajsom ET ako pred mrchou????

pipka
7. mar 2008

ajuska moooze, ba priam malo by 😉

ajuska212
7. mar 2008

akoze malo by aj vajecniky citim vlastne cele brusko ako pred mrchou!!!zeby sa embrijku tam pacilo????kolko dni trva uhniezdovanie pipka???

zabkaevka
7. mar 2008

ahoooooj ajuska, ja som bola vcera na KET, a tieze ma boli podpbrusku, ale len na lavej strane, no nie ako pred mrchou, ale akoby pocas plodnych dni. aj prsia ma bolia. ale inak nema ziadne pocity, a mali by byt?neviem vobec. trochu mam slaby priesvitny vytok,a trochu akoby nafuknute brusko. neviem co teraz by som mala citit. Po IVF som mala podobne pocity, a myslim ze silnejsie. Co mas predpisane za lieky, ajuska? Ja len Estrimax a Duphasthon.

mirusch
7. mar 2008

Pipka, veď si hovorila, že doki vravel, že môžu tie testy vyjsť pozitívne kvôli druhému bábu. Tak verme, že to je preto. Isto tvojmu drobcovi nič nie je, ver tomu. Držím palce 😉
Hej, zvyknem 😀 Ty si myslíš, že na ihly sa zvyknúť dá??? 😕 Vraj by som mala ísť ešte aj na migrény-akupunktúru, čiže ďalších 10 sedení...a čo som sa zbláznila 😕 😕 😲

Ajuška, všetko je v najlepšom poriadku, nestresuj príliš, lebo budeš mať dvojičky 😀 😀

ajuska212
7. mar 2008

mirus vojuicky z jedneho embrijka????ale prijala by som🙂zabka beriem utrogestan 3krat 2 do pochvy 😀

palculienkkka
7. mar 2008

pipka.. ako si to myslela s tou bolesťou v podbrušku, keď je ajuska po KET, písala si jej,že BA PRIAM MALO BY... ja som týždeň po KET a mňa nič nebolí.. sem-tam ma pichne ale inak nič ... tiež si bola na KET ?

palculienkkka
7. mar 2008

ajuska ..držím ti palce ,aby sa ti krásne uhniezdilo..:oP

mirusch
7. mar 2008

Ajuška, nič nie je nemožné, nepočula si o tých trojičkách z jedného embrijka??? 😀

ajuska212
7. mar 2008

palculienka aj teb 🙂dakujem🙂

palculienkkka
7. mar 2008

mirusch..a akých správach to bolo ?? nemôžem to nájsť...

zabkaevka
7. mar 2008

a mne palculienkkka?? ☹
Ajuska, ja som cakala ze tiez mi predpise utrogestan, ale len tieto mi odporucil brat. Po IVF som brala vsetko, estrimax, duphastohn aj utrogestan. Hmmm snad Dr. vie co pise 🙂

mirusch
7. mar 2008

Niekde písali babenky, že to bolo v televíznych myslím, ja som v Nemecku a aj tu o tom hovorili v správach. Tiež to bolo po IVF.

ajuska212
7. mar 2008

mirus prejzisa trojicky z 1 embrijka???ale to urcite nebolo u nas na slovensku!!!ale nevadi aj 3 by so prijala 😀

ajuska212
7. mar 2008

zabka jasne lekar vie co je najlepsie🙂

palculienkkka
7. mar 2008

zabkaevka.... prepáč.... DRZIM TI PALCE, KRASNE UHNIEZDOVANIE ... Aké lieky teraz berieš ?? ja estrofem a utrogestan,,,

zabkaevka
7. mar 2008

bebanky o tych trojickach to islo na Markize, a vraj sa to podarilo v Amerike. No nie som si ista, bola som ukuzlena tymi babetkami 🙂 🙂 tak som asi nepozerala dost pozorne.
Palculienka, ako som pisala ajuske, ja beriem, estrimax a duphasthon. a cakala som aj ze urogestan mam brat, ale nenapisal mi to doki do odporucania.

ajuska212
7. mar 2008

palculienka ja som bola na ET mala som chuderka len dve vajka a z toho jedno so spermijkou sa spojilo takze mi vlozili jedno embrijko🙂ale tesim sa aj tomu jednemu🙂

palculienkkka
7. mar 2008

zabka...už som prešla všetky správy v markíze a nič som nenašla... hmm.. lekvár :oP vie čo robí...

palculienkkka
7. mar 2008

aja.. niekedy jedno je viac ako napr. tri... mne vložili 3 /8-8-4 bunkové/ koľko si mala bunkové ty ??

ajuska212
7. mar 2008

palculienka ja ani neviem tusim 4 bunkove od coho to zalezi:????