IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
5. mar 2008

aj ja by som uz najradsej zacala stimulovat na KET 😔 ked sa mi tak velmi predlzuje cyklus po tom IVF 😠

takyna
5. mar 2008

ahoj katy vydržkaj aj ty budeš o chvílu stimulovať 🙂

ajuska212
5. mar 2008

taky snad ano!!!strasne fakt fakt verim🙂katy vsetko ma svoj cas netreba nic silit!!!ani sa nenazdas a budes aj po stimulke 😀

katy2
5. mar 2008

ked to necinne cakanie je hrozne....

takyna
5. mar 2008

Idem kočky si lahnúť , dnes sa mi točí hlava a pijem a pijem

držte sa všetky

potom sa ozvem, hava, ajuš, katy aj všetký páčko 🙂

ajuska212
5. mar 2008

katy hlavu hore !!!!!!ani sa nenazdas a je to tu!!!!

katy2
5. mar 2008

ajuska, ja viem, vdaka za povbudenie... 🙂

zabkaevka
5. mar 2008

katy moja, viem ako ti je, niektoré sme to tak prežili tiež, po IVF bolo veľmi dlho kým prišla mrcha a kým som opäť začala stimulovať. Myslím dva mesiace, no presne tak. ale ako píše aj ostatné, hlavu hore, hneď to príde 🙂
juuuj mám aj ja trochu zmetené pocity na zajtra, ale verím, že vsjo bude OK a hlavne to dooobre dopadne 🙂 Po KEt idem rovno domkov, a vyložím nohy 🙂 a na piatok mám tiež dovču. tak sa snáď ozvem cez víkendík. majte sa zatiaľ kráásne. paaaaaaa

ajuska212
5. mar 2008

katy,hava,taky,zabkaevka a vsetky ostatne babule vela stastia,drzte sa idem majte sa krasne a drzte mi na zajtra palceky 😉 pa-pa-pa

lenka20
5. mar 2008

ajuska - tak thuj thuj thuj nech sa krpcek zahryzne poriadne, na pocte nezalezi ale na kvalite 😉 🙂
zabkaevka - ET je embryo transfer - KET je kryo embryo transfer, ale je to celkom jedno, ja pouzivam KET ked hovorim o stimulke a ET ked hovorim o samotnom transfere, lebo vtedy uz je to uplne to iste ako s cerstvymi 😅 ale som ta poplietla 😀
babiky ja uz musim bezat na bus a zajtra teda poslem sms 😵 drzte palciaky tomu drobcekovi, ja mu taaak veriiiiim 😵
dracik - ale to ho budes musiet ustrazit, nieze nam ho niekto preberie 😀 bacha na vec 😀 uz si ho slubila mojej babulke 😅
pa zlaticka 🙂

hava77
5. mar 2008

lenka tak sa drz a embryjku vela sily do hryzu 😀

mysiatko
5. mar 2008

lenka a nech sa ti pekne zobudi zo spanku ruzenka 😉

katy2
5. mar 2008

leni, drzim palce 😵

zuzla80
5. mar 2008

Lenulka držííím silno palčiska, a aj my tomu malému verííííme 🙂 😉 Budeme čakať na smsku. Držkajte sa paaaa Leni

Vidím, že zajtra je vás veľa na transfer, tak vám všetkym držím palce, nech to dopadnej najlepšie ako môže.

Pekný večer 🙂

takyna
5. mar 2008

Leni drž sa zajtra a nech ti to dobre dopadne, držím palce 🙂 😵 🙂

lenka20
5. mar 2008

kuk, ja som uz doma a hadajte kto na mna krical hned vo dverach - koniiiiik 😀 😀
dakujem babiky, ste zlate 😉
takynka, ja som sa docitala tajomstvo - zevraj tu ma niekto narodeninky 😉 moja gratulujem a prajem ti vela zdravicka a na testiku // a o dakych cca 8 mesiacov maleho synceka alebo dcerku v naruci 😉 🙂

ellianka
5. mar 2008

aj ja sa pripájam so želaním lenočka, a phuj phuj nech sa zadarí

lenka20
5. mar 2008

dakujem elianka 🙂

alicag
5. mar 2008

lenka držim ti palce nech ti to všetko zajtra super dopadne 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ellianka
5. mar 2008

leni možno sa stretneme ja idem zajtra tiež 🙂

lenka20
5. mar 2008

jeej, elianka a ako ta spoznam 😕 ja ale este neviem o kolkej tam vobec budem, o pol osmej budem este len volat ci vobec... az potom mi povedia cas. ty teraz stimulujes 😕
alicka dakujem 🙂

ellianka
5. mar 2008

ja tam budem okolo jedenástej...
nestimulujem, idem si po lieky na KET

lenka20
5. mar 2008

ahaaaa 🙂 ja dufam, ze o jedenastej to uz budem mat za sebou 😀

ellianka
5. mar 2008

budem myslieť 😀

ellianka
5. mar 2008

inak neviem či si pamätáš ale bola si prvá žienka, ktorá ma tu uvítala 🙂

gabika24
5. mar 2008

ahojte.
ajuska, je mi to luto. mne odobrali 9, ale oplodnili sa len dve (tie spravne 😀 -dufam). tak sa zajtra drzkaj. som si neuvedomila, ze teta embryologicka hovorila, ze ona by skusila PK, aby sme vedeli, v com to bolo, ked nam to minule nevyslo z takeho pekneho embryjka, ale vlastne naco, ked mi uz ziadne dalsie ivf nebudeme chciet. nuz, musim s nou zajtra pokecat.
babule, drzte sa...

lenka20
5. mar 2008

elianka - no to sa nedivim, lebo tu uz strasim straaaaasne davno 😀 😀 😀 som riadna raketa 😀
gabinka a ty budes zajtra volat co je s embrijkami a ak sa delia tak ides hned aj na ET? ci ako vlastne?

ellianka
5. mar 2008

leni, ja viem, že to myslíš s humorom ale nestrašíš tu 🙂 skôr dodávaš optimizmus a ako som sa mohla presvedčiť aj kopec dobrých rád 🙂 tak snáď nás neopustíš, keď už budeš tehulka 🙂

lenka20
5. mar 2008

elianka ja sa tu chystam zostat az kym sa vsetky hufne presunieme do tehuliek a zalozime si nejaku peknu temicku, lebo medzitym uz dracik, pipka a spol budu asi maminky, kedze niektore raketky sa chystaju na mimi az v maji... eli, ja tu zbieram sily od vas vsetkych, v mojom okoli nie je nik s rovnakym problemom, resp.nik s kym by som sa o tom mohla rozpravat a vy ste take zlaticka, ze aj neuspech rychlejsie preboli 😵 😵

dior
5. mar 2008

elianka, Lenka nás neopustí,ani keď bude mamina-že že že??? 😵