IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pointka
6. mar 2008

gabika vyjdde ti to 🙂 ani neuvazuj nad nevyjdenim 🙂

gabika24
6. mar 2008

ved neuvazujem..., to len tak, ze vzdy su dve moznosti a tak som to vysvetlovala tete embryologicke (teda nie tak podrobne 😀 ).
jasne, ze nam to vyjde, tak ako kazdej z nas 😉

amal2
6. mar 2008

Ahojte.Vpadám medzi vás,rada by som sa podelila o svoje snaženie.Po dĺĺĺhom snažení otehotnieť nám ostala už len jediná cesta a to IVF,vzhľadom k faktu,že nemám jeden vajcovod a ten druhý je údajne zdeformovaný po kadejakým cystách a zrastoch.Na IVF som bola minulý mesiac-žiaľ neúspešne,takže sa chystáme na KET v marci a to dúfam,že už úspešne bude 🙂.Netreba sa vzdávať a hlavne by asi bolo dobre na to nemyslie´t,ale ľahko sa to hovorí.. 😒 Dúfam,že sa vím to všetkým podarí,držím vám palce.Prajem vám pekný deň

mapa73
6. mar 2008

Ahojte Raketky 🙂
Lenka veľmi držím palčeky 🙂 , aby sa embryjku v brušku páčilo a o pár dní budeš mať//. 🙂

Taky, gratulujem. Keď tie čísla neberieš iba ako vysvedčenie, tak je to suuuuper 🙂 Kedy máš transfer?

palculienkkka
6. mar 2008

všetkým nastávajúcim KET-ačkám držím palce 🙂

fedra
6. mar 2008

palculienka ... tak to uz buduci tyzden mas vysledok ?
Silno drzim palceky

palculienkkka
6. mar 2008

fedra...áno a som čím-ďalej tým nervóznejšia... a ty si ako na tom??

fedra
6. mar 2008

nuz ... som sice menej nervozna ako minule ale uz sa to zacina stupnovat
Cim to bude blizsie,tym to bude horsie 😒
Ja asi skusim v nedelu test ... som si ista,ze do stvrtka cakat nedokazem

palculienkkka
6. mar 2008

ja mám ísť na test 14.3 v piatok....Ja si asi urobím test na den menzesu- v utorok... Ako sa cítiš??

fedra
6. mar 2008

dobre ... akurat som mala trosku dva dni pobolievanie v podbrusku /raz na pravej raz na lavej strane/ ... ale uz to preslo. A ty ?

mysiatko
6. mar 2008

ahojte palculienka a fedra...drzim palceky k // palickam 😉 ved uz niekto musi predsa zacat tehulkovat 😉

palculienkkka
6. mar 2008

mysiatko.. tebe sa to nepodarilo !!! čakala som na tvoju správu a nič.... to ma mrzí.... hlavu hore, vyjde to na druhýkrát...ešte máš mrazáčikov ?

mysiatko
6. mar 2008

nie palculienka nepodarilo...aj mna to prekvapilo,citila som sa skvelo ☹ ale co uz ideme dalej...mame este 4 snehuliacikov tak dufam ze jeden z nich bude ten pravy a nakoniec bude z neho babatko 🙂

kvetka2
6. mar 2008

ahoj amal, vitaj medzi ketkami- raketkami. Do ktorého CAR chodíš? A kedy máš KET? my ta tu určite radi privítame, bude veselšie na velkej babskej kope 🙂
palculienka, fedra držím palceky. fedra, dúfam, že v pondelok nahlásiš // 🙂 .
ahoj mysiatko, mapka 🙂

alicag
6. mar 2008

ahojky pointka 🙂 🙂 ty chodíš do iscaru?aky je pristup k pacientovi?ja som si zistila že v ružomberku maju pobočku robia tam ultrazvuky a odbery ale odber vajičok a transfer sa robi v blave.tak zasa všetko zvažujem a neviem čo mam spravit . 😒 😖 inač všetkym vam moc moc držim palce 🙂 🙂

mysiatko
6. mar 2008

ahoj kvetka,pozeram ze ketis v maji....tak sme sa s milacikom rozpravali ze mozno tiez v maji...chceli sme si dat sice trosku dlhsie pauzu ale v centre nam to neodporucali...neviem preco...

ellianka
6. mar 2008

ahojte 🙂 nakúkam len na chvíľku, aby som pridala aj ja svoju energiu pre lenočku a takynku 😵 držkajte sa
budúci týždeň čakám M a začíname ketovať aj my 🙂
príjemný večer a samú dobrú náladul
🙂

amal2
6. mar 2008

Ahojky kvetko,ďakujem pekne za privítanie 🙂 .Chodím do Pronatalu v Prahe,je to tam naozaj veľmi fajn a ty?A termín ešte nemám presný,lebo teraz 4.3 som si robila test po IVF-negatív ☹ a mám sa hlásiť po 3 menštruácii.Mám 8 mrazáčikov,tak uvidíme.Priznám sa ,že som si nečítala vaše príspevky,lebo to by som tu asi sedela pár dní,ale predpokladám,že sme tu na jednej vlne.Držím vám palce,ktoré čakáte na tt a dúfam,že bude pozitívny. 🙂

ajuska212
6. mar 2008

babulky ahojte tak dnes som po ET jedneho embrijka ICSI a verim ze to vsetko dobre dopadne🙂drzim vsetkym palceky🙂ahojte

gabika24
6. mar 2008

ajuska, super.
mna to caka zajtra, taky niekedy potom, lenka to ma dnes. nuz, co, startujeme spolu tehu vlnu. 😀 😀 😀
amal vitaj a drzkaj sa...

amal2
6. mar 2008

Ahoj gabika,ďakujem.Aj ja držím palčeky,nech sa embrijkám u vás páči.Ideš tiež na KET?Čo vám poradili po ET?Nveim čo robiť aby sa to tam uhniezdilo 😒 Ja som po ET,po prvom IVF ležala,až mi z toho bolo zle(ležala,ssedela) a nič.Ono je to asi na osude a hlavne individuálne.Fakt neviem.

katy2
7. mar 2008

Ahojte!
Gabika, drzim palce!!!! 😵

gabika24
7. mar 2008

ahojte, ja len kratko.
katy dik - teda vsetkym, co drzia palceky 😉
embryjka su jednotkove o par minut startujeme pre zlaticka do bruska. tak na nas okolo 10.00hod. myslite.
pekny den vsetkym. 😀

katy2
7. mar 2008

drz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kvetka2
7. mar 2008

dobré ránko raketky!
ahoj katy, čo mrcha mrchatá, ešte asi nedorazila, však? Ja tiež čakám, sem tam mám také mrchovské pocity, sem tam nič hmmm. Asi budem cez víkend pokračovať v kúre s červeným vínom 😀
amal, ja hodím do heliosu v Martine. IVF som mala v decembri a hned po druhej mrche som isla na KET- žial to nedopadlo dobre, mám rozhádzaný cyklus, tak sa teraz dávam dokopy. Ešte neviem, ako mi vyjde mrcha, ale chcela by som ísť ca. v máji na dalsí KET, mám ešte 2 snehuliacikov 😉
mysiatko, to nás teda v máji bude zase pár ketiacok, to bude krásna druhá tehu vlna, lebo prvá začína práve teraz 😀
gabi držím palce na ET, nech sa mebrijka krásne zahryznú 😉
ajuska, tebe tiež prajem vela šťastia a o dva týždne krásne // 🙂
lenka, ty si pekne hladkaj brusko, nech už konečne začne tá tehu vlna

steva
7. mar 2008

gabika vela stastia prajem na dnes a dalsich 9 mesiacov

katy2
7. mar 2008

kvetka, ahoj, este ani ovu nebola a to som uz 34DC 😠

kvetka2
7. mar 2008

ahoj steva 🙂
katy ja si BT nemeriam, takže neviem,či bola ovu, ale pre 14 dnami som mala asi 14mm folikul 😅 lenže medzitým som mala aj medzimenštruačné krvácanie, takže nemám šajnu kedy mám vlastne čakať madam 😲 teoreticky som 34DC ale prakticky 😕 neviem

katy2
7. mar 2008

to meranie je super vec... vzdy viem presne, kedy mozem cakat ms. A to viem tak 2 tyzdne dopreda, teda hned po ovu... meriam uz 2 roky a este ma teplota nesklamala...
s tym medzimenstruacnym krvacanim nemam skusenost 😔 ale podla foliku to u teba vyzera, ze do par dni by mala ms dorazit....

kvetka2
7. mar 2008

katy, ja mávam 28 dnový cyklus, takže problém s meškaním bol málokedy. A to medzimenštruačné krvácanie som mala prvýkrát- stalo sa mi to po tých liekoch, ktorými som stimulovala na KET 😒 .takže mi neostáva len čakať. ale nevadí, nech si telo poradí samé.... nejako to vydržíme 🙂