IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
28. mar 2008

jasne 😉

kikina666
28. mar 2008

fedra ja som bola 2x na IUI a presne tak ako si povedala, presne tie iste casy som aj ja pichala pregnyl a aj som bola na IUI, takze by to malo byt OK, nemusis sa strachovat, urcite je to v poriadku

kikina666
28. mar 2008

fedra a zabudla som prajem dve II o dva tyzdne 🙂

fedra
28. mar 2008

dakujem

kikina666
28. mar 2008

nemas za co, drizm palce, a uz si bola na iVF ? ked stale skusas IUI ? My sme dvakrat a dost a povedali nam ze je to skoda vyhadzovat peniaze, ze nam radsej doporucili IVF

kikina666
28. mar 2008

IVF som zvladla bez ujmy na zdravi ale ET nevysiel tak sa teraz napchavam liekmi pred KETkom, to bude mesiac ☹ cakania, ale snad to dobojujeme tentokrat do stastneho konca

fedra
28. mar 2008

nie, este sme neboli na IVF.
Nam to zas doporucil, pretoze jediny problem je v protilatkach na spermije co vytvara krcok. Takze to zatial skusame takto. Ale ak sa to nepodari teraz, podame ziadost na IVF aj my.
Len ked tu tolko citam o tych nie moc stastnych koncoch IVF, dost sa toho bojim

kikina666
28. mar 2008

fedra My nemame vobec zidny problem, ja som normalne otehotnela a potratila som v asi 6.tyzdni pred 2,5 rokom a odvtedy to nejde a nejde a uz sme vyskusali vselicomozne a uz mi aj vysiel minule pozitivny test z krvi, ale na druhy den bol negativny ...... takze my nemame problem s protilatkami, ale aj tak to nejde, nakoniec nam poradili 2x IUI a zase nic no v januari sme boli na 1.IVF, oplodnili sa nam vsetky vajicka a to v kvalite 1 a 2, co bolo velmi dobre ale na emryotransfere sme si dali vlozit jedno a nechytilo sa a tak teraz ideme skusit KET dve embryjka vlozit a uvidime ako to dopadne.

katy2
29. mar 2008

Dobre ranko! 🙂
Krasny slnieckovy vikend 🙂

ander
29. mar 2008

Dobré ránko katy2. Velmi slniečkový nie je , u nas je pod mrakom 😒

gabika24
29. mar 2008

dobré ránko aj odo mňa - už vlastne skôr deň 😀
pekný víkend všetkým... 🙂 - u nás prší, takže tiež ho nemáme slniečkový - aspoň čo sa počasia týka... 😉

kikina666
29. mar 2008

dobry den, ked uz ste zacali s tym pocasim tak v ziline prsi ☹

katy2
29. mar 2008

aj u nas sa uz mraci 😒

alicag
29. mar 2008

Ahojteeeee tak tu pršalo a teraz konečne vykukuje slniečko 😉

mirusch
30. mar 2008

Ahojte babenky, nebola tu Pistica? Už jej vkladali embrijká?

katy2
30. mar 2008

Ahojte!
dnes je tu akosi mlkvo 😒

lenka20
31. mar 2008

ahojte raketky, takze ja som konecne od nedele bez krvacania a spinenia, teraz sa uvidi, co mi tento mesiac pripravi 😉 co mame nove 😕

ander
31. mar 2008

ahoj lenka20 🙂 nebojkaj všetko bude ok, ja idem 8.4 na prvý odber vajičok, 😉 , čo je KETko?

zuzla80
31. mar 2008

Ahojte raketky 🙂
Zulka, Tanička držkám palce, nech to pre tentokrát dopadne omnoho lepšie 😉
Lenik, Jujka, Kvetka a zvyšok ahojte.

Tak my sme v piatok vypísali žiadosť s Dr. Gaťovou, navrhla nám ešte raz skontrolovať protilátky a urobiť genetiku (ale tú máme v poriadku) - kvôli tomu potratu. Ostali sme pri Puregone, že ak som na neho dobre reagovala, tak zbytočne meniť.
A mám info, že budú Helík rozšírovať, vraj kúpili pozemky pri Helíku, tak by vraj mali začať stavať asi ešte tento rok. A videli sme tam nejakého nového mladého dokturka hmmm. Aj nás oslovil, či čakáme na neho. A inak všimli ste si, že tá jedna zo sestričiek (čo zvykne brať krv) je tehulka? Mala také pekné bruško 🙂
Tak toľko pikošiek z Helíku 🙂

Pozdravujem vás všetky a prajem pekný začiatok týždňa 😉

zuzla80
31. mar 2008

Tinuschka ani neviem, čo na to povedať, len verím, že to už na budúci mesiac dopadne lepšie. Držkaj sa moja a nebuď smutná, asi to tak malo byť.

Katy gratulujem k prvej tabletke, tak konečne si sa dočkala. Držím silno palce 😉

ellianka
31. mar 2008

ahojte raketky 🙂
zuzla aj ja som si minulý týždeň všimla sestričku tehulku 🙂
ja sa mám akosi v posledných dňoch divne, mávam silné krče a stavy nevoľnosti (bolesti hlavy, závrate...škoda, že nie tehu, tým by som sa tešila) 😒 dnes som volala Krajkovi, či je to normálne a tak idem zajtra na sono. už mesiac neužívam žiadne lieky, tak hormonálne by to byť nič nemalo 😒
zajtra snáď budem múdrejšia, keď sa pán zázračný na mňa pozrie 😉

všetkým Vám prajem krásny slnečný deň, plný pohody a dobrej nálady 🙂

tanitta
31. mar 2008

ahojky...raketky..
Zulka.. fijha tolko noviniek 😉 ... kedysi sa mal helik stahovat do vrutiek asi v r 06 vtedy tam bola ta afera ked v heliku boli tie najomne problemy a znemoznili presonalu vstup do priestorov(prave v tom case som bola v stimulke) poviem vam bola to "sranda"☹....ale uz je to nastastie za nimi ten problem...bolo to aj v TV v tom case.... bude to len zase pre pacientky fajn aby sa citili zase o nieco prirodzenejsie a nie ako "sardinky" a samozrejme aj to zase skvalitni vsetko ostatned vsetko suvisi so vsetkym.. 😵 ...v tomto im velmi fandim je vidiet ze sa snazia a to vo vsetkych smeroch ...... 😉

tanitta
31. mar 2008

Zuzla ty vies ze nie si Zulka 😎 ... 😎

zuzla80
31. mar 2008

Táni 🙂 😀

tanitta
31. mar 2008

Zuzla.. rada vidim taketo usmevy na tvari 😀 ...a jaky je ten novy dr? stal by za hriech? 😀

kvetka2
31. mar 2008

ahojte raketky 🙂 lenka,zuzlik, tanitka, ellianka 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzlik ty si iná spionka! To je dobre, že chcu helík rozšíriť, aj majú nové kádre hmmm. A čo ten nový doktor, bude z neho mcgyver II.? 😉 dúfam, že si budú brať z nášho krajka príklad a budú sa o nás vzorne starať 🙂
ellianka, dúfam, že to nebude nič vážne, mna také všelijaké stavy po dobratí liekov držali ešte pár týždňov- také pobolievanie bruska a tak- ale za to mohla asi aj tá moja cysta. Inak asi behnem zajtra tete doktorke, nech mi ju kukne- či praskla alebo tam ešte mrcha je 😉

kvetka2
31. mar 2008

tani, inak my baby sa nezapreme, hned reagujeme na nového chlapa 😀

tanitta
31. mar 2008

no to bude doktor z hôr 😎 alebo ak bude patrat po pricinach tak derik

zulka29
autor
31. mar 2008

A už je tu ak Zulka 😉 Ahojte raketky 🙂

tanitta
31. mar 2008

ahoj slniecko... tak ako? kedy ides na utz?