IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

annaanna
12. mar 2008

veracruz - prečo si myslíš že IVF už nebude?

gabika24
12. mar 2008

vera, mne pri ket vkladali 3. a mame jedno krasne zdrave dietatko. neviem, ci ti to doktor povoli, ale ak hej, tak mate o surodencov postarane 😀

veracruz
12. mar 2008

anna, ja som totizto taka raritka... mne UO nechceli vobec dovolit, lebo mam jednu chorobu, ktora vylucuje UO... ale nejak som ukecala doktorov a mozno sa raz budu o mne ucit, lebo som prva na Slovensku s touto kombinaciou...

maja111
12. mar 2008

ahojte, ja som sa zaregistrovala len prednedavnom a toto je moj prvy prispevok. mam za sebou neuspesne IVF - bolo v polovici januara a teraz sa chystam na KET, takze som vydedukovala, ze patrim sem 🙂 jej, aj ja som z Trnavy 🙂

veracruz
12. mar 2008

v zmluve som podpisala max. 2, ale ved uvidime... je to inac poriadny nervak, baby 😅

veracruz
12. mar 2008

ahoj majka, a do ktoreho centra chodis?

maja111
12. mar 2008

do Gynfivu

annaanna
12. mar 2008

vera - nebudeš veriť, tiež mám probléééém a musela som dllllho dlllllho vyšetrovať a taaaaaak. tromboza

annaanna
12. mar 2008

ahoj maja - patríš sem

maja111
12. mar 2008

v piatok by som mala ist na KET, stretnem niektoru z vas?

veracruz
12. mar 2008

maji a kde v Trnave byvas? 😎

maja111
12. mar 2008

na Sladovnickej, ako ja Podjavka sidlisko. a ty? kam chodis do centra? do BA?

veracruz
12. mar 2008

ja som druzbarka a chodim do Ferticentu... kolko mas mrazacikov?

annaanna
12. mar 2008

ku komu chodíš v gynfive?

maja111
12. mar 2008

tak to sme skoro susedy 🙂 v Gyne k Harbulakovi, ale za ten cas som ho videla tusim 3x aj to kratko 🙂 ak mi nevyjde KET, tiez chcem ist do Ferticenta. mam 5, ale 2 mrazili len 1-bunkove, 3 tusim 2 a 3. zajtra mi poobede zavolaju ako sa podarilo rozmrazenie. chcem vlozit min 2, najradsej 3. no lekar mi povedal, ze 3 je vela, ze mam zvazit aj alternativu, ze by sa uchytili, ze co potom spravim 🙂 dost vtipne.

annaanna
12. mar 2008

kolko ti ich rozmrazujú, všetky? ferticent je taký dobrý?

maja111
12. mar 2008

nie, zatial len 3 a ak sa rozmrazi len jedno, povedala som, nech rozmrazia i dalsie dve. ja neviem, ci je dobry, ja nemam s tym ziadne skusenosti. ale citala som na nete, ze tam robia predlzenu kultivaciu a zda sa mi to rozumne. mne robili punkciu v piatok a v nedelu rano mi uz vkladali embrya. a nedopadlo to dobre. ja som samoplatca a stalo nas to uz kopec penazi, tak chcem skusit ine centrum.

veracruz
12. mar 2008

anna, ferti je lacne a myslim, ze maju dobru uspesnost... ja som tam presla z Iscare este pred prvym IVF a som spokojna...

annaanna
12. mar 2008

ja som zasa odtiaľ odišla.... si samoplatca?

maja111
12. mar 2008

idem si umyt vlasy, tak sa s vami zatial lucim. no najneskor v piatok som tu opat, cez w-end urcite, tak snad vas tu najdem 🙂

annaanna
12. mar 2008

ozaj vera- chcela som sa spýtať, ako sa po včerajšku cítiš? ja lepšie ako pred.. mňa už boleli z toho simulovania vaječníky, teraz ich teda cítim, ale OK. do kedy mám piť 5 l tekutiny?

veracruz
12. mar 2008

anna, odkial si odisla a preco? mne je dnes lepsie, ale mam nafuknute brucho a citim pichanie v podbrusku... najlepsie mi je pred telkou, ked ma manzel obskakuje 😀

annaanna
12. mar 2008

no to je aj mne najlepšie, ale musím ísť trocha upratať 🙂
odišla som z FC do ISCARE

veracruz
12. mar 2008

a preco si odtial odisla? doteraz som sa stretla len s opacnymi pripadmi...

annaanna
12. mar 2008

IP

mirusch
12. mar 2008

No teda 😠 😠 Vy ste tu a ja tam sama v IVF! Ale idem sa aspon najest...Pa.
Ozi, Vera a ty sa tu takto odhalujes? 😕

veracruz
12. mar 2008

mirusch, ja som len nazhavila, nic viac uz neprezradim 😎

takyna
12. mar 2008

ahoj very, no ty si ale krásna, Miruš čavesko veď ty si tiež dnes prišla na raketky, a zmizla nestihla som ťa ani pozdraviť

veracruz
12. mar 2008

ahoj taky, dik 😵 dufam, ze som sa moc neodhalila 😀 ako sa mavas?

mirusch
12. mar 2008

Vera 😎 😀 007 ako Ingulka
Taky, ved hej, ale ja som mala dovod, som stravila pol dna u svokry umyvanim okien, pranim zaclon a potom u seba pranim, neuveris,teraz som sa zastavila. Som mrtva. Inak, dobra fotocka 😵