IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
8. apr 2008

anna , dúfam, že už nikdy 😎 , ale nie vážne teraz trošku, idem na KET ale ešte neviem, asi začiatok mája, vieš držím sa hesla, Máj lásky čas.... 😉

takyna
8. apr 2008

ana, ja už normálne 2-deň nevečeriam, síce som zlostná ako čert 😝 , ale kilo išlo dole, vo štvrtok kaderníčka ma čaká, a keď sa vystrábim s angíny, posilka, plaváreň 😉

annaanna
8. apr 2008

noooo jasné, máj - to pomôže... 🙂
taky, tak to kde ja na teba sa hrabem. ja večeriam pravidelne, vždy, a to 2x denne.. chichi. ALE!!!! od budúceho týždňa chudnem, všetko to, čo som za 2 roky nabrala, a toho je teda dosť.
a tiež budem akože kaderníčka, kozmetička, mani- pedi-kúra a ešte neviem aká kúra, skrátka, aby som bola feš na 2., IVF..

takyna
8. apr 2008

ja som sa včera zaťala, síce som pol noci od hlasu nespala poriadne, ale ee nič iba jablko 😖 , ráno ma prečistilo z neho riadne, ale musím, lebo ak by sa mi podarilo otehotnieť tak by som bola ako basa , a zistila som , že ma riadne chrbtica bolí, keď mám kilá navyše 🙂 , kondičku musím nadobudnúť ako Miruša písala

annaanna
8. apr 2008

taky, dobre ideš na to.... budem ti držať palčoky.......
a budeš po kete pn či budeš poctivo pracovať? taky - ty si tuším daniarka... že?

takyna
8. apr 2008

ana, díkes, ja ti tiež držím palce, pri KET určite pracovať, áno som ekonómka ☹ , čiže robota ma počká neutečie 😅 , a ty robkáš v akej oblasti?

annaanna
8. apr 2008

ja som taky tiež ekonomka... to som si všimla, že si danové robila, preto si to pamatám.
pozri IP

takyna
8. apr 2008

pozerala som díky

annaanna
8. apr 2008

taky, idem upratať kuchynu... zatiaľ ahojček

takyna
8. apr 2008

ja idem tiež vykloktať si hrdlo, pá, pekný večer a díky 🙂

kikina666
8. apr 2008

baby neviete mi povedat, ze ked pojdem na KET daju mi PN ???

katy2
8. apr 2008

kikina, ak si ju vypytas, tak ti ju daju... u nas dava odporucanie lekar v centre a vypisuje ju normalny gynekolog.... Aj ja ostanem doma na PN
Uz sa to aj tebe krati 😵

kikina666
8. apr 2008

no ved ano, len mam takly maly problem, chodim na urad prace a tam jedna zakomlexovana zenska ma chce poslat silou mocou 15.4. na nejaky kurz a jedina moznost ako sa toho nezucastnit je ist na PN

kikina666
8. apr 2008

no krati ja idem 15.4. , ty ides uz tento tyzden, drzim palceky ides skor , len ay sa nam pekne embryjka porozmrazovali 🙂

katy2
8. apr 2008

nechapem, aky mas problem... ved si normalne vybav PN, mas na nu narok....

kikina666
8. apr 2008

nevedela som ze ci po kete davaju PN, zajtra tam este skusim zavolat, ze ci mi tu PN daju

katy2
8. apr 2008

urcite ti ju daju.... neboj 😉

gabika24
8. apr 2008

kiki, kuk ip.
PN ti dajú v Heliose určite.

kikina666
8. apr 2008

mam byt v klude a zatial riesim taketo veci, no mam strach, ze ak sa nerozmrazia embryjka a KET nebude, tak nebude ani PN a ta koza ma vyluci z uradu prace a zase bud mat nervy, ako u debilov

gabika24
8. apr 2008

kiki, neboj...
babulky, pre dnešok sa lúčim, dobrú nôcku 🙂

lenka20
9. apr 2008

ahojte raketky, vidim, ze ste vcera kadeco popreberali, kikinka, PN ti isto daju v heliku ak im povies, nestresuj sa, ved 15.4 rano uz budes vediet ci sa krpec rozmrazil, takze sa budes moct zariadit podla toho. a babe keby si zavolala v pondelok, ze si chora - chripka, angina, nieco si vymysli, aby nepovedala, ze vymyslas na poslednu chvilu, hm 😉
gabika - uz sa ti to sono blizi, drzim palce zajtra na dve krasne bijuce srdiecka 😉
ja sa dneska dozviem asi ci ma vezmu na genetiku, chcela by som ist cim skor, tak uvidime, co sa podari vybavit, aj sa toho bojim, co ak to bude v tom, potom uz neviem co budem robit.....
inak, vcera vecer som troska zaspinila - mrcha to este nemoze byt, ale netusim, ktory som DC takze co je to neviem.... divne...
no a inak u mna nic nove. jujka, nepracuj uz tolko 😉 😵 zuzlik, ty tiez 😉 😵
ako sa ma dneska zarana zulinka 😕 😵 😵 😵

zulka29
autor
9. apr 2008

Dobré ránkečko 😉

Ahoj Lenik, nehniezdi sa ti tam dáke červíček že by si z toho špinila? 😉
Ja mávam z tých hormónov večer brucho ako balón, včera som sa chcela odfotiť, že môžem súťažiť s tehulkami 🙂 ...strašne ma nafukuje 😝

lauritka
9. apr 2008

ahojte..zulka ty si brala estradiol ?? alebo ake lieky od zaciatku ?? nebrali ste niekto divinu?? lenka ti chilly palia aj ked jem..ale len hodinku... asi viac ako jednu denne ani nezvladnem 🙂

takyna
9. apr 2008

Ahojte kočky, lenka podla mňa to môže byť práveže mrcha, ja ju mám dostať 14.4 a ty si špinila pár dní predo mnou

steva
9. apr 2008

ahojte.laurinka aj mne dal Hredzak divinu.teraz uz 3xdenne beriem.uz sa chystas na KET?vies kedy?

juja
9. apr 2008

Dobré ránko raketky 🙂 Včera mi blbol koník, vôbec som sa nemohla k Vám dostať 😠

Betianka je mi ľúto, že to nevyšlo ☹ Hlavne, že sa nevzdávaš a ideš ďalej - správny prístup je polovica úspechu 😉 Tri mesiačky pooddychuješ, vybavíš novú žiadosť.....ubehne to ako voda neboj. Držím palce do ďalšieho "boja". 😉

Lenka ajooj, no mám zameškané, tak musím makať, ale budúci týždeň v utorok pôjdem za odmenu do BA na ľadovú revue - Pán ľadu .....sa vytešujem 😵 😵
Čo sa týka toho špinenia, ja som špinila stále po prvom menzese,ale zaujímavé, že len ráno, keď som vstala z postele, potom cez deň ani nie no a teraz pri druhom menzese už nešpiním - asi mi tie lieky zabrali. Mňa by zase zaujímalo, či mám vôbec ovuláciu, ale keď dostanem menzes, tak asi áno nie? Lebo keď som predtým mala ovulku, tak som presne vedela podľa príznakov kedy, no a teraz nič nepozorujem 😒 Budúci týždeň idem na kontrolu, tak sa na to asi popýtam 😕

Zuzlík kedy ideš na sekciu? Zub múdrosti?

Zulka, tak ako? Dúfam, že už sú nejaké tehu príznaky 😉

juja
9. apr 2008

Zulka aj mňa pe KETku nafukovalo, som bola vždy večer ako vzducholoď 😉 ..a s ležaním na boku nemáš problém??

zulka29
autor
9. apr 2008

Lauritka, beriem Estrofem + teraz aj Utroš...Kedy by si mlaa mať ET? 😕

Jujka, žiadne tehu príznaky... 😀

lauritka
9. apr 2008

stwva ahoj... zaujimave a katy berie tie modre tabletky estradiol... ja beriem tiez 3 krat denne divinu. este neviem ci pojdem, zalezi od mojej sliznice, ci porastie. v pondelok inem na uzv a uvidime. dnes som 4 DC...

juja
9. apr 2008

Čo je to tá "divina"?... nech som v obraze 😕