IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

veracruz
17. apr 2008

taky, pridam🙂 nafotim alebo zajtra manzel naskenuje v praci...

takyna
17. apr 2008

verka , ten dátum si potom uprav na 2.12 😀 na moje meniny 😉

ellianka
17. apr 2008

very 😵 pripájam sa ku gratulantom a nech to takto spokojne pokračuje ďalej 🙂 🙂 🙂

veracruz
17. apr 2008

elli, dakujem...

taky, uz mozes mrknut do albumu... napravo je hlavicka 🙂

katy2
17. apr 2008

vera, gratulujem k uzv, k hlavicke 😵 😵 😵

ellianka
17. apr 2008

jeeeej very 🙂 nakukla som aj ja 😅
také malé krááááááááááááásne 😵 😵 😵

takyna
17. apr 2008

bože vera náš človiečik 🙂 , ma až rozplakalo 😢 od radosti

annaanna
17. apr 2008

vera... gratulujem ti... kráááásne. Držím palčoky a ako sa inak máš a t?

veracruz
17. apr 2008

dakujem 😵 je to zvlastne, este sa podla fotky neda vsetko rozoznat a uz to je nasa najkrajsia fotka 😵

katy 😀

anna, mam sa tehotensky nevolno 😝

katy2
18. apr 2008

Dobre ranko 🙂
To som prva? 😉

zulka29
autor
18. apr 2008

Dobre, ranko...Ahoj KAty 🙂

katy2
18. apr 2008

ahooooj,
uz si bola na krvicke? 😵 kedy budu vysledky? 🙂
horim nedockavostou.....

zulka29
autor
18. apr 2008

hej bola, ako vždy o druhej by mali byť, tak čakám, musím sa zamestnať aby som na to nemyslela 😝

katy2
18. apr 2008

strasne ti drzim palce 😵 😵 😵 😵
vydrzala si netestovat?

juja
18. apr 2008

Dobré ránko kočendy 🙂

...všetkým dnes testujúcim raKETkám úprimne želám pozitívny tehu výsledok a vysokáááánske HCG v krvičke 😵

Zulka tfuj, tfuj, tfuj ......veľa, veľa šťastíčka Ti želám nech sú to aspoň dvojičky.... 😵 😵 😵

....ešte kuknem neskôr bežím do mesta....držte sa baby 🙂

takyna
18. apr 2008

Ahojte kočky, prajem príjemné ránko 🙂 a zulka, pointka, len pozitívne správičky prajem 🙂

zulka29
autor
18. apr 2008

Jujka, Taky, dakujem...ukážem sa tu asi až po obede , idem pracovať, nech sa zamestnám 😅 pa

lauritka
18. apr 2008

zulka musis uz prelomit smolu Ketaciek 😉

zuzla80
18. apr 2008

Zulinka aj ja ti dnes straaašne držím palce, nech je to ta najkrajšia pozitívna správička dnešného dňa tfuj tfuj tfuj 😵

tanitta
18. apr 2008

Dobre ranko kukucky 😉 ...
Zulka...takze hlavne to do tej druhej prezi v zdravi 😵 ... aby si potom zvladala rozdychavat ten prijemny //palickovy sok 😉 ...
Leni.... uzi si vyletik.. 😵 ...

takyna
18. apr 2008

Ahoj, tanit ty si domka?

tanitta
18. apr 2008

Taky dnes ano 😉 svieti krasne slniecko skoda si kazit predvikend 😵 ...ale zda sa mi ze doma ani neoblezim ani neobsedim ako keby som mala v uzadku vrtulu... 😅 ... necitim sa nijak.. uplne normalne....som nedockava nemozem nist chciet este.. teoreticky ovladam vsetky parvidla od a do z.. no ale drzat sa toho je uplne ale uplne nemozne 😀

takyna
18. apr 2008

tu nie je bohvieako pekne 😔 , ja mrcha stále nič, a tak sa mi nechce ísť do Martina, je to neskutočné, šéf zase bude pindať , že idem k doktorovy 😠

lauritka
18. apr 2008

pointka sa neozvala ? 😕

takyna
18. apr 2008

tanitka, je to ešte krátko , radšej sa preprogramovať, ak sa ti bude dať a nemyslieť na to 😉

ellianka
18. apr 2008

ahojte 🙂
zulka, pointka 😉 šup sem rýchlo tie krásne // verím, že budú 😵

kikina666
18. apr 2008

zulka neboj vsetko bude super a krvicka bude pozitivna, uz len par hodin a povedia ti najkrajsiu spravu 🙂 drzkaj sa

tanitta
18. apr 2008

Taky.. skus ist do heliku poobede ak to je pre sefa "lepsie".. tusim ze v stredu robia utz aj poobede....od 14°°-15°°...neviem ale ci to neni pre tehotne ale skus ich ukecat ... alebo im povedz ze si ponetcionalna tehulka 😵

gabika24
18. apr 2008

ahojte.
tak zulka, pointka, cakáme na tie pozitívne správičky...
pekný deň želám... 🙂

pointka
18. apr 2008

Ahojte baby.
Ja nemam dobru spravicku, je to negativne, ale doki sa nieco nezda a chce bud. piatok opakovat test, ma obavu, ze je to mimomaternicove ☹