IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mysiatko
25. feb 2008

tanitka ked ja vzdy tak nejak neskoro chodim v praci na obedik...a ako sa pocita hcg?

laskonka
25. feb 2008

ahoj mysiatko tak to si mi urobila riadnu chut na encianik aj ked nie som hladna dobremu jedlu neodolam 😀

betianka
25. feb 2008

tanitta áno máš pravdu, sme na jednej lodi, len sa presúvame.
Mysiatko mnam, aj ja to mám rada, to ty si si taký obedík robila?? sa ti chcelo?? 🙂

mysiatko
25. feb 2008

betianka cosi nechcelo by sa mi to domka robit...som v praci takze som bola na obedik v reštike...pohodlie nadovsetko..ved teraz sa nesmiem namahat...xixi 🙂 🙂 🙂

mysiatko
25. feb 2008

ale som vas tu vsetkych naladila na mnamky mnamky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

betianka
25. feb 2008

mysi no veeeeď, sa minezdalo 😀 😀
ahoj laskonka 🙂

gabika24
25. feb 2008

ahojte.
tak som po kontrole v Heliku, vyzera to lepsie, nez pri IVF v oktobri, ked som mala 11dc - teraz je tam viac vajicok rovnakej velkosti -viacere 9mm, viacere 8mm, viacere 7mm a viac drobnych.
no tak teraz cakam na vysledky z krvi, aby vedeli ci zostat na tej davke menopuru, pripadne zvysit, ci znizit (kvoli OHSS - vlastne kvoli mojim PCO).
len som strasne unavena, mala dostala vcera teploty, takze v noci to bolo perne, teraz spinka s ockom a ja som chcela ist s nimi, len musim pockat na telefon z Heliosu...
tak budem mudrejsia neskor... ale vyzera to ok - co som veeeeeeelmi rada.
takyna, zajtra sa drzkaj - vlastne vsetky sa drzkajte (stale) 😀 😀 😀

laskonka
25. feb 2008

a riadne aspon viem co bude naveceru dakujem

mysiatko
25. feb 2008

laskonka kludne aj nabuduce.... 😵

betianka
25. feb 2008

gabika super správička, tak asi máme rovnyký protokol, tiež mám menopur A začala si na dávke 150??

gabika24
25. feb 2008

betianka na trosku vyssej - je to 2,5 ampulky - t. j. nejakych 185?! - nechce sa mi ratat.
v oktobri mi totiz odobrali len jedno vajko, tak preto sme isli vyssou. tak uvidime, co mi zavolaju, ci upravuju ci nie...

gabika24
25. feb 2008

musim ist, este sem potom kuknem... 😉

tanitta
25. feb 2008

Gabi. sup do postele.. rychlo sa uzdrav...
Mysatko...priklad... dnes mas hcg 35.... zajtra by malo byt 7O....v stredu 14O a vo stvrtok 28O... t.j. sa zdvojnasobuje kazdy den.....vtedy ide o prosperujuce tehu... 😉 ....
Zuzla... no ti poviem... to uz iny komfort 😎 ...

mysiatko
25. feb 2008

dakujem tanitka, teraz som si aj pozerala hodnoty podla dni ale je tam dost velke rozpatie

laskonka
25. feb 2008

aj ja uz chcem ratat HCG ☹
som zvedava co mi povie zajtra lekar na kontrole, ale este viac som zvedava ci sa nas mrazacik zobudi a bude sa dobre citit v mojom brusku

mysiatko
25. feb 2008

laskonka aj ty ides na ket?odkial si?

tanitta
25. feb 2008

Mysatko...http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... tie rozdieli su... ale zalezi od toho aka bola ta prva hodnota hcg.... dolezite je potom ten narast....
...jedna snazilka teraz uz mamicka zacinala na hcg 16 ... 😉 ...
... no babulky ja balim.. majte sa krasne... a na zajtra vsetkym cakatelkam thuj thuj...pa...

laskonka
25. feb 2008

mysiatko ja chodim do GF a zajtra som 13DC tak idem na kontrolu ako je pripravena sliznica mam pocit ze narastla lebo mam tvrde brucho a ked si dam estrofem citim mierny tlak je to asi 5 min po prehltnuti. Koncom tyzdna verim ze bude KET ale mame jedineho mrazacika ale zato silnuckeho verim ze to bude ok

mysiatko
25. feb 2008

tak drzim palceky nech je vsetko v poriadku, ja uz cakam na vysledok tak som v dufam stastnom ockavani....

laskonka
25. feb 2008

ale ano prichadza jar, vsetko puci a kvitne tak rozkvitneme aj my, ako to hovori moj manzel 😅

ajuska212
25. feb 2008

laskonka ahoj ja som dnes 12den cyklu a zajtra idem tiez na krv a sono a bola som aj dnes.mi sa chystame na prve IVf nevies kedy priblizne by som mohla mat punkciu????

laskonka
25. feb 2008

moja sestra caka miminko a ani ho neplanovali, len mi pred chvilou volala ze v sobotu uz citila prve pohyby tak som jej tisko "zavidela" ale tesim sa ze aspon oni budu mat babatko 🙂

laskonka
25. feb 2008

ahoj ajuska ja som mala punkciu 14.12 a to som bola 14DC a 16.12 bol transfer vajka mi rastli pomaly ale boli pripravene na odber a oplodnenie je to individualne +/- jeden dva dni ale zajtra ti povedia ci budes pichat este par dni alebo uz len poslednu injekciu pred odberom.
zajtra rano idem do GF cca o 08.00 na kontrolu sliznice kam chodis ty?

mysiatko
25. feb 2008

laskonka viem ako to je...ja vravim ze okolol mojej sestry sa len obtreli manzelove trenky a uz bola tehotna...maju tri zlate deturence....dala by som vsetko aspon za jedno take...tesim sa ked uz budeme mat doma aj my take nezbedy

ajuska212
25. feb 2008

laskonka aj ja chodim do GF takze tam budem aj ja🙂ako vyzeras???

mysiatko
25. feb 2008

ajuska vsetko prebehne pocas jedneho cyklu

ajuska212
25. feb 2008

ale mysiatko mne sa to zda strasne dlhoooo

laskonka
25. feb 2008

aj ja sa neviem dockat uz som si aj vravela ze je mi to jedno, ked to ma prist tak to bude
ale ked vsade naokolo mi znami oznamuju cakame miminko 🙂 a vy co? kedy? je mi nanic nechcem to s kazdym rozoberat aky je problem a hlavne nie kazdy to vie pochopit svokor bol z toho mimo a uz sa o detoch nerozpravame je to pre neho tazke prijat, oni mali deti hop sup

mysiatko
25. feb 2008

neboj sa vsetko zbehne odrazu velmi rychlo, priprav sa ale na to 14 dnove cakanie na vysledok...to je zo vsetkeho najhorsie...

ajuska212
25. feb 2008

ved prave ze s hocikym sa o tom porozpravat neda kto nezazil nepochopi!!!a ty ides teraz na KET ci na ET??