IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
22. apr 2008

no ved prave taky, ja ich nechcem, to by som zase vsetko musela poposuvat... ale ze nemam ostatne pliagy to je tiez pozitivne 😉
tanicka no ani mne to veru nie je jedno, ked si predstavim, ze keby bolo vyslo prve IVF tak uz som dnes mamina asi tak mesacneho babatka... a keby sa udrzalo druhe tak sa uz v auguste narodi.... a keby sa udrzalo tretie tak som v 10tt ako gabika...... ach jo. ale co sa da robit, dracik mi slubila maleho jurka za zata tak moja mala musi byt o nieco mladsia 😉 😅 ja uznavam vekovy rozdiel aspon rok-dva, aby to klapalo 😉 😀

gabika24
22. apr 2008

taky, ja idem na kontrolu 28. 4., t.j. v pondelok - už ku svojmu gynekológovi.
tak sa teším, že znova uvidím babuliatka... 🙂
držkajte sa, už sa musím rozhýbať, v kuchyni ma čaká more riadu, tak sa idem do toho pustiť...

kikina666
22. apr 2008

ahojte

hava to som rada, ze uz si v pohode, neboj na buduce to bude na 100% 🙂

katy2 ten graf zatial vyzera nadejne, budes tehu neboj 🙂 a mas nejake priznaky ?

gabika a ty ako, opatrujes babetka ? 🙂 , uz si dlho neposlala ziadne tehu virusy

tanitta kedy chces testovat, ja to necham asi az na pondelok v heliku, doteraz co som vzdy testla bolo na figu tak sa teraz necham prekvapit alebo dorazit 🙂

lenka20
22. apr 2008

gabika dakujeme 😀 😵 tak si potom babulky poriadne uzi na tom sone a pridaj foto nech sa aj my potesime 😵

tanitta
22. apr 2008

Kiki...minule ivf som to nechala az na krv a odolala som testom... teraz nejdem na krv...zatial... ale teoreticky mam cikat az 28.4. ...ale budem uz zajtra...23.4. ...

gabika24
22. apr 2008

kiki mrkni vyššie na tehu vírusy, ale ak nestačia, pridávam ďalšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - vždy len také vyškerené, aby vám zdvihli náladičku a pomohli veriť, že ste tehu... a keď už pre nič iné,tak aspoň preto, že vás mám rada.... 🙂 a veľmi ste pomohli, keď som to potrebovala... 🙂

takyna
22. apr 2008

gabika jeden vyškerený si na mňa sadol beťár jeden 😀 , kika ahoj, ešte ti neodpísal megáč?, chceš skúsiť ešte KET teraz?, tanitka mala si počkať, ver mi 😉

tanitta
22. apr 2008

Taky... tasni ma po hlave niecim.... 😵 ....
Gabi.. negrckas?...

takyna
22. apr 2008

netestuj ešte, potom si budeš môcť robiť testíky každý týždeň 😀

gabika24
22. apr 2008

tanitta, ja som nejako negrckala ani pri malej. teraz mi bolo asi viac zle, lebo sú dve bábätká. grckala som asi 2x, ale zato ma poriadne ponaťahovalo dosťkrát. ale pomáhajú mi silné žuvačky - potom to predýcham. ináč vždy ma začne naťahovať (až mi neovládateľne vykrúca ústa) v tej najnevhodnejšej chvíli - keď je okolo veeeeeľa ľudí. ale zatiaľ som to vždy predýchala. len pôsobím trochu blbo s rukou na ústach a vypleštenými očami, keď to na mňa príde 😀
ale už mi býva lepšie...

bianka30
22. apr 2008

caute babulky, potrebujem poradit.
som 19DC , vcera som bola na ult. vraj som mala jeden vajecnik zvacseny, v nom 19 mm folikul. zvysenu sliznicu.
uz asi tyzden mavam cca 1 - 2 x do dna spinenie, krvavy vytok, dnes to vyzera ze sa mi rozbieha mrcha.
je to mozne ked som po IUI.-? to mi robili 18/3. neviem co to ma znamenat...

zulka29
autor
22. apr 2008

Bianka, môže to znamenať implantačné špinenie, ak to nebude mrcha, pomaličky ti blahoželám 😉

zulka29
autor
22. apr 2008

Bianka, zle som prečítala, ja že si mala IUI teraz 18.4... 🤐

bianka30
22. apr 2008

nie to nie,,, 1/4 som bola na krvy a ta bola negativna, preto nechapem co sa to deje. v GF mi povedali ze je to ok. tak neviem.

lenka20
22. apr 2008

ahoj zulinka 😵 😵
bianka spinenie byva aj pocas ovulky - co by teraz tak na teba aj sedelo....alebo to moze byt nejaka hormonalna nerovnovaha, tazko povedat, asi by som to nechala tak a ak pride mrcha - no aj to sa stava....nemas myomy, endometr. alebo cysty - vtedy to tak byva kadejako.....

zulka29
autor
22. apr 2008

A ahojte kočky 🙂

Tannitka, tak zajtra úspešné testovanie, si pripravená na dialnice? 😉

Kiki, Katy, už sa to aj vám blíži 😉

bianka30
22. apr 2008

lenka , praveze ja som v zivote taketo nieco nemala. vcera ked som bola na ultz. tak mi dr. vravel ze by som mala mat este ovulku ( ale na19DC) v zivote som tak neskoro nemala, okrem toho tieto problemy som mala doteraz asi tyzden, ale dnes sa to nejako zhorsilo. je mozne ze mi mrcha pride na 19 DC? doteraz som mavala pravidelne 28 - 30 DC

lenka20
22. apr 2008

bianka niekedy to byva aj po stimulkach, ak si mala IUI urcite si nieco brala na stimulaciu, mozno este doznievaju hormony, vela z nas malo taketo spinenie alebo krvacanie mimo cyklus....
cau zulicek tak ako sa mas moja, kam pojdes v lete na dovolo 😕 😉 my sa chystame s manzelom do skotska 😵

bianka30
22. apr 2008

lenka, dakujem som kludnejsia, som zvedava co z toho bude... je mozne ze by sa v GF pomylili v krvy alebo ze by to nebolo este vydno z HCG? lebo ked som im teraz volala tak sa ma pytali ci nie som tehotna, vcera sa ma to pytal aj moj DR. povedal ze keby nevedel kvoli comu chodim do GF tak by na 100% vedel ze som tehotna...

zulka29
autor
22. apr 2008

Cau Leni, ešte nevieme presne kam, ale chceli by sme začiatko Jula, rozmyšlame o Francuzku, Taliansku, ja by som chcela na Sever, ale moj nechce, že je tam zima...takže pracujeme na dohode 🙂 Skótska...hmmm, tam by som tiež išla, idete letecky, že?

lenka20
22. apr 2008

bianka ak si mala testovat 1/4 tak teraz uz by si na tehuteste musela mat ciary ako svet, tak sa skus testnut ak si nie si ista... ale ja myslim, ze keby si bola tehu tak by asi nepracovali vajecniky a nemala by si cerstvy folik, teda neviem isto, az tak sa do toho nevyznam. ale kazdopadne by uz minimalne vcera na sone bolo vidiet plodik, pretoze to by si uz bola asi v 8tt a to by uz muselo byt pocut aj srdiecko.........takze si myslim, ze skor to bude ovu alebo hormonalny vykyv - to sa casto stava. a ked si po hormonalnej stimulacii tak sa zvykne kadeco posahat a poposuvat, aj ja som mala po 1.IVF ovulku az okolo 20.DC a spinila som potom este asi 25 dni kym prisla normalna mrcha. U teba to nepredpokladam, predsa IUI nie je az taka zataz pre organizmus.... tak nebojkaj a nejak prezi tento cyklus a ten dalsi uz bude eno nuno 😉

bianka30
22. apr 2008

no dufam. lebo aj mrchu som mala taku divnu len 3 dni a uplne slabu... ( uz sa v podstate ani necudujem svojmu lekarovi ze skor ako robil ultz. tak mi povedal ze som tehu... hehehe)
no som zvedava co z tohto vznikne... hehe ale uz sommoc moc moc kludnejsia... lenka velmi pekne ti dakujem

lenka20
22. apr 2008

zulicek asi ano, chceli sme autom, ale ked sme to tak pocitali tak by nas to strasne moc vyslo a dlho by nam trvala cesta tam a nazad a zostalo by nam len par dni na samotne skotsko.. tak vyhralo lietadlo...aj ked ani jeden z nas nie je nadseny ,, letec ,, 😠
aj moj basni o norsku a ja nechcem, lebo je tam zima 😀 😀 😀 ale chcem, ale az neskor....

takyna
22. apr 2008

Nórsko je krásne, aj Švédsko a Fínsko, bola som tam sa plaviť na výletnej lodi 3-týždne otec bol hudobník bol to riadny zážitok , hlavne po tom čo som dieťa komunizmu 😀

kikina666
22. apr 2008

gabika sorrry nevsimla som virusiky, ale teraz som ich nachytala 🙂 dakujem mozno pomozu, aj ked mam teraz akesi flegmaticke postoje, to je cudne ale som az napodiv kludna, sama to nechapem
🙂

zulka29
autor
22. apr 2008

Taky, presne tam chcem ísť a všetko vidieť 🙂
Leni veď to, najlepšie je ísť autom a mať ho tam k dispozícii, lae Skotsko je uz prilis daleko 😠

Baby, Misi v teme GF má po KET 3 bijúce srdiečka... 😵

lenka20
22. apr 2008

teda taky, no a este nadavajme na stare dobre casy 😀 😀 😀 aj ked seba si predstavit na lodi neviem ani na jeden den, sla som trajektom 2x a taaaaak strasne zle mi bolo, ze som bezala na wc a nemohla som sa odtial odlepit, az ked sme uz zastali v pristave 😀 😀 tot moj zazitok z trajektu 😀
kikinka tak nech su tie flegmaticke postoje dobre znamenie 😉 🙂 alebo ticho pred burkou stastia 😉 🙂 uz len par dni, to vydrzime, hm 😉
nemas za co bianka 😵

kikina666
22. apr 2008

zulka29 ty brdo no to je spica, ale tri je dost 🙂 , na to by som si asi netrufla

kikina666
22. apr 2008

akurat ma rozculuje jedna vec, nenormalne sa mi zvacsili prsia a stale chodim na zachod ☹ tie hormony si s mojim telom robia co chce, ale pozitivne je to , ze som zase schudla 🙂 pomaly ale isto za necele 2 tyzdne viac ako 2 kila 🙂

katy2
22. apr 2008

Ahojte!
zulka, to je spravicka 😵 tomu sa hovori 100% uspesnost.... 😵 😵 😵