IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
28. apr 2008

Kiki.. ja som dnes este len 14 po et 😉 ... prakticky som mala az dnes testovat....a teraz v piatok idem na prvy utz.. uvidime ci vobec nieco bude v maternici...nic nemam vyhrate ....zatial.. bola len krv pozitivna.. 😵

dyta
28. apr 2008

takže necítim sa len ja nejako zvláštne... a tie moje zmeny nálad.. celý víkend si môj manželík so mnou "užíval"
moju náladičku.. asi je aj rád, že už je v práci 😉 😉

dyta
28. apr 2008

takynka, tak koncom týždňa... v piatok mi to vyzerá na 14 deň.. tak ráno pekne nacupitám do G-F
no koľko ich budeme vkladať ešte neviem... idem vlastne prvý krát na KETko, na ET som nebola....
asi 2... ? 😕 musím sa dohodnúť s dr. Harbulákom.. a vy koľko?

dyta
28. apr 2008

tanitka, bob a bobek sa už tešia na utz. .. let tak ti budú vykyvovať z obrazovky 🙂

takyna
28. apr 2008

keď nemôžem sa sťažovať , že beriem hormóny, lebo moji to potom zneužívajú, proti mne 😖 , taký sú občas zákerný, dytka nič si s toho nerob, ako tu všetky kočky vieme, nikto nás nepochopí aj keď sa tak tvária dokial si to sami na vlastnej koži neskúsia, aj moja svokruša zabila včera takú hovadinu, že keby som bola slabšia nátura tak sa s ňou dlhšiu dobu už nemám o čom baviť, no čo už 😒

takyna
28. apr 2008

dytka tak to stihneš pár dní pred nami, ja mám 3-mrazáčikov, a ak bude všetko ok, v čo dúfam, tak chcem 2-skúsiť 😵

dyta
28. apr 2008

... no veď práve... tie hormóniky nejako vydržíme... veď sme vydržali iné veci... 😉
no vyzerá to tak, že budeme spolu čakať na testíky z krvi... 😕 😕 ... 😉

takyna
28. apr 2008

dytka to budú stresy...už teraz sa teším " v úvodzovkách"

katy2
28. apr 2008

Ahojte! 🙂
Drzim palce vsetkym stimulantkam aj cakatelkam na tehu vysledok 😵 😵 😵
Ja oddnes mrchujem.... Dalsi KET bude v juni...

tanitta
28. apr 2008

Viidim ze ste super estrogenovo naladene 😉 ... ale ked zacnete progesteron sa to znormalizuje...no iem nakrmit kralikov a vyvalit sa na slniecko.. paa babulky...

dyta
28. apr 2008

nápodobne... nekonečné 2 týždne... 😨 😨 😨
ked to tu čítame, baby postupene všetky otehotnejú... síce to trvá dobu.. ale nakoniec pomaličky
prichádzajú pozitíva... keby to netrvalo tak dlho... o čo by to bolo krajšie?...
... musíme byť stále pozitívne naladené... 🙂

kikina666
28. apr 2008

katy2 dakujem, ked si bola, nepovedali ti nahodou aku si mala sliznicu ?

dyta
28. apr 2008

tanittka 🙂 🙂 (veď to poznáš)

kikina666
28. apr 2008

tanit a ty si mala aku sliznicu ked ti potvrdili tehu ?

kikina666
28. apr 2008

zacinam stresovat ☹

takyna
28. apr 2008

kika nestresuj, veď to máš za pár hodín, čo my ostatné ešte nemôžeme povedať 😒

kikina666
28. apr 2008

no ved to za par hodin, ale ked to nevyjde, kolko budem musiet cakat na dalsie IVF ???? a cely ten cirkus znova, ☹

bianka30
28. apr 2008

kiki na to ani nemysli,,,, pisala som ti IP mimochodom...

takyna
28. apr 2008

kika za každé šťastie sa musí niečo obetovať, ber to tak 🙂 , nie ako cirkus 😖

kikina666
28. apr 2008

idem na chvilu von, poobede s aprihlasim papa

katy2
28. apr 2008

kiki, ja som na uzv nebola, len na hcg....
drzim ti palce 🙂

tanitta
28. apr 2008

Kiki... 13mm

kikina666
28. apr 2008

tanitta no ja som mala 12mm, o jeden menej ako ty 🙂 tak to hadam bude dobre 🙂 jezisi ako to ja vydrzim do poobedia ☹

zulka29
autor
28. apr 2008

babulky, mám takú otázku... 😕 😎

ak máte keksík, tak potom sme už všetky určite vyskúšali rôzne polohy a potom ostali s vankúšom pod zadkom aspoň pol hodku a pod...No a otázka je taká, že ak si tam necháte "mužkú tekutinku" až do rána (napr. ak zaspím), môže to teoreticky spôsobiť dáky vnútry zápal? Je potrebné sa ísť po tej pol hodke umyť? 😕 😀

katy2
28. apr 2008

zulka, u mna to ziadny zapal nesposobilo 😉 😀

kikina666
28. apr 2008

zulka29 ziadny zapal to nesposobi, ved tie potvorky prezivaju aj dva dni, nemusis mat strach

zulka29
autor
28. apr 2008

😀 😎 Ma to tak napadlo či nemôžem mať z toho zápal a preto sa neuchytili... 🙄

zulka29
autor
28. apr 2008

Leni, a na tvoje želanie nové foto 😎

katy2
28. apr 2008

zulka, pekna fotecka ale to slniecko bolo krajsie 😉

zulka29
autor
28. apr 2008

Katy, aj mne sa páčilo, ale neprinieslo mi šťastie 😠