IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
28. apr 2008

Taky, aj ja som mala len 2 plátky. myslím si, že je zbytočné tam dávať 3, keď ich nepotrebujeme. Myslím, že od toho sa odvíja aj cena. keby tam boli 3 bolo by to asi drahšie. Ale je to môj názor. Dr som sa nepýtala. Iné je keby si to kupovala v lekárni.

takyna
28. apr 2008

ahoj mapka, 🙂 , len či je to naozaj s tou cenou tak 😉

mapa73
28. apr 2008

To neviem, ale prvý krát som mala menšiu krabičku a bol tam len jeden plátok a platila som menej, druhý krát boli dva a viac som aj platila. takže neviem

mapa73
28. apr 2008

Taky, na tom jednom plátku je 21 tbl? Ja si to už nepamätám.

mirinda10
28. apr 2008

tak ja uz neviem co mam robit 3 dni mam uz tlaky ako na mrchu, vcera som vypila skoro sedmicku cerveneho a mrcha nikde a ja uz chcem KETovat co mam robit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katy2
28. apr 2008

mirinda, nejako stracam prehlad... kedy si bola na IVF? Nie si nahodou teraz druhy cyklus po IVF?

mapa73
28. apr 2008

Miri, hlavne sa ukľudni. je to trochu aj o psychike. Nič nenáhli, všetko príde tak, ako má. Koľký si DC? Koľko si od ET?

katy2
28. apr 2008

miri, ja som mala po IV cyklus 53-dnovy, a pomohla az vyvolavacka... tiez som cakala na KET....

mapa73
28. apr 2008

ja som ma 40 dňový cyklus.

katy2
28. apr 2008

ten cyklus po IVF je asi u kazdeho dlhsi... to je nasledok tej silnej stimulacie....
ja len dufam, ze cyklus po KET bude normalny... nemate s tym niekto skusenosti? 😕

tanitta
28. apr 2008

Taky ja som mala tiez len 2platicka kuzelnych... malo by ti to stacit... ak nie mam doma nejake urcite nekupuj dalsie poslem ti ak budes potrebovat.. mne ketko nehrozi..a keby naaaaaaaaaahodou aj daco sa stalo musim zacat odznovu.....pa
Kiki... neboj budu volat skorej...dnes si netestovala?

mapa73
28. apr 2008

Katy, ja som mala ten 40 dc po kete. Dr. mi povedal, že je normálne 2 mes. po dodávaní hormónov do tela, že je ten cyklus nepravidelný.

katy2
28. apr 2008

mapa, tak to si ma nepotesila 😔 to som zvedava, kolko sa nacakam... dnes som 1DC

kikina666
28. apr 2008

tanitta chvilu som zdriemla, teraz som sa zobudila, nie netestovala som uz dnes bolo by to zbytocne, no uz su dve tak hadam cim skor zavolaju, niekedy zvyknu volat aj skor ako o tretej, tu hodinu uz nejako zvladnem ☹

mirinda10
28. apr 2008

baby ja uz cakam na 3tiiu mrchu po IVF ja som mala IVF 10.2. takze teraz uz chcem ist na KETko ja som mala stale 29 dni aj po IVF aj druhu mrchu tak nechapem

ja mam 33DC no idem na cytologiu dokimu v stredu ale ak pride mrcha nikde nejdem ak nepride mrcha dam si pichnut nech necakam

ale ja mam strasne tlaky ako pred mrchou uz 3 dni co je dost zvlastne nakolko ja mam max v ten den ked dostanem a teraz sa uz trapim 3 dni

katy2
28. apr 2008

kiki, drzim palce.... sliznica bola pekna.... 😉

lenka20
28. apr 2008

takynka tie lieky co davaju v heliose sa vraj nedaju normalne kupit - povedala mikulcova - preto nam ich takto rozdeluju po 2 platky, netrap sa tym, kazda dostane dva, mne nedali ani krabicku 😉 takze mas ju v cene 😉 😀
zabkaevka ahoooj 😉 super - gratulujem, ze sa manzel nechal presvedcit 😉 to je prvy krok k uspesnemu otehulkovaniu 😉 zabka ja neviem s tymi liekmi to je tazko povedat, kazda reagujeme inak, niekto na tie drahe lieky vobec nezareaguje a tie lacne su akurat. ja ked som sa mojho dokiho pytala aky je v nich rozdiel, tak povedal, ze v podstate ziadny, tie drahsie su synteticke a je tam len ta jedna konkretna latka co potrebujeme na stimulku. ale to aj tie lacnejsie, akurat, ze nie su synteticke, teda su tam aj vedlajsie produkty. ale silne pochybujem, ze by to malo mat vplyv na kvalitu vajicok, na pocet mozno, ale na kvalitu asi tazko, tak predsa zalezi od teba, od tvojho tela, co do toho vajka das.... blbo povedane, ale.... niekto moze mat konske davky superkvalitnych hormonov a aj tak nevyprodukuje ani jedno vajko, alebo len malicko, alebo nekvalitne...takze od typu injekcie to podla mna nezalezi. takze nebud smutna, ak este nemate ziadost vypisanu, tak si daj napisat lieky, na ktore financne stacite, niektori lekari niekedy chcu predpisovat podla toho, co prave lekarnici potrebuju vyexpedovat... skus napisat otazocku na stranku sanatoriumhelios do FAQ a krajko ti odpise behom par dni - bude to profesionalnejsia rada ako toto moje dedukovanie 😉

kikina666
28. apr 2008

dakujem baby, a co to vlastne znamena ze sliznica je pekna, ked ma 12 mm ? aka ma byt normalne ?

mapa73
28. apr 2008

Ja sa už rozlúčim. musím ísť na seminár.
Kiki drž sa 🙂
Určite si hneď prečítam výsledok, keď sa vrátim. Verím, že bude pozitívny.

kikina666
28. apr 2008

dik mapa a pekny seminar 🙂

tanitta
28. apr 2008

Kiky... neni dana honota kolko musi byt....s tymi hodnotami sa netrap.. dol. je ze podrastla a na utz vizera dobre 😉

kikina666
28. apr 2008

cize ked narastie tak by som mala byt tehu ?

tanitta
28. apr 2008

teoreticky ano... uvidime.. uz vidrz 😉

kikina666
28. apr 2008

a co sa mam este spytat, pytali ste sa na hodnoty hcg ?

lenka20
28. apr 2008

cau mapka 🙂
mirinda, nebola si prechladnuta tento mesiac alebo nejaky stres... mrcha je mrcha 😀 ale ak si len 33.DC tak s vyvolavackou by som este pockala. prirodzene tehu u teba nehrozi 😕 netestnes 😕
kikinka uz musis vydrzat 😅 😅 😅
aj stevka dnes testovala, nie 😕 stevka nemas este vysledky 😕

bianka30
28. apr 2008

kiki kedy ti maju volat?

kikina666
28. apr 2008

nie stevka ide az zajtra, to tu budu aj zajtra stresy

kikina666
28. apr 2008

ja neviem, hadam kazdu chvilu

tanitta
28. apr 2008

ja som sa pytala na hcg...niekedy chcu povedat niekedy nie.... ved skus za to nic nedas;)....i

kikina666
28. apr 2008

dobre spytam sa na hcg, ak nejake vobec bude