IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
17. mar 2008

lauritka 😉 uvidime, uz sa nad tym nezamyslam, len nech je uz hlavne po tom.... zariadim sa podla vysledku.... neviete nahodou raketky ci sa da ist hned na dalsi KET alebo musim 1 cyklus vynechat 😕 😕 😕

kikina666
17. mar 2008

lenka20 od prveho dna menzesu musis uzivat lieky a 20.den ides na ket, takze ak to stihnes tak, ze budes mat lieky este pred tym ako dostanes menzes tak mozes ist hned dalsi mesiac, ale vacsinou sa to nestiha, mne to tento mesiac uslo o jeden den tak cely mesiac cakam aby som zacala uzivat lieky, na nervy a samozrejme zakon schvalnosti nechodi a nechodi ...

gabika24
17. mar 2008

leni, ja som to mala presne tak, po utrosi, v sobotu som volala krajkovi, ze ma to pali (inac tie vlasocnice sa objavovali po nom v rovnakom case. ked som mu povedala, ze ma to pali ci stipe, tak mi sam povedal, nech ho jem. no a cuduj sa svete, od vtedy vsetko ok, ani vlasocnica krvava.... tak skus zavolat 😉

zulka29
autor
17. mar 2008

Dobré ránko´ 🙂
Leni, určite to nemusí nič znamenať, neskúsiť tie tbl. jesť, možno máš dáku zlú reakciu na Utroš, hmm... 😕
Gabika, ahoj tehulka 😵 🙂

Leni, tabletky neberiem, čakám na mrchu, zle som si vyrátala termín, takže ju čakám dnes zajtra ...

gabika24
17. mar 2008

ahoj Zulka.
pekny dnicek aj tebe 😵 a v ramci moznosti prijemne cakanie na mrchu 😉

zuzla80
17. mar 2008

Ahojte raketky,
Gabika z celého srdiečka ti prajem, aby sa ten testík vo štvrtok potvrdil 😉 Držím palce

Lenik ahoooj moja, tak tebe ta mrcha mrchatá nedá pokoj 😠 Stále ti strpčuje život, potvora jedna. Ale Lenulka ja stále verím, že je to na veľmi dobrej ceste, úplne nekrvácaš a to je dobré znamenie. A špinenie môže byť dobré znamenie. Fakt Lenik nechceš ten utroš radšej papať, keď tak skús brnknúť Krajkovi, určite ti poradí. Držkam palce.

Zulka ahoooj 🙂

Inak babky ja som musela ten Metformin vysadiť, ja som z neho dostala také kŕče do brucha a žalúdka, som ešte také niečo nezažila. Musím zavolať endokrinologičke, že čo ďalej, ale asi som s touto liečbou skončila 😒

gabika24
17. mar 2008

zuzla ahoj.
dakujem. 😉
leni, mas IP 🙂

kvetka2
17. mar 2008

dobré ránko raketky 🙂
lenka, to asi fakt môže byť reakcia na utros a ak mala gabika niečo podobné, skus brnknut mc gajverovi nech sa vyjadri. držkam palceky nech je to len reakcia a nech je embrijku v brusku dobre 🙂
gabi potichučky gratulujem, konečne dobrá správa 🙂 nech ti to štvrtok len potvrdí 🙂 🙂 🙂
že by už konečne začala tá očakávaná tehuvlna- radšej nezakríknem ,ale moc sa teším, ved co ak je to konečne tu!!!
ahoj zulka, lauri

gabika24
17. mar 2008

ahoj kvetka, prave som nieco v tom zmysle lenke pisala 😀 - citas myslienky, ci co??? 😀
ty si na tom ako? ten maj, to isti? 😉

lenka20
17. mar 2008

dakujem babulky - budem utroskov papat 😉 uvidime co to spravi, osobne si myslim, ze mam posvu taku podrazdenu, ze utros tam pacha viac skody ako osohu 😠
zulik - tak uz sa ti to blizi, potvora nech ta nenecha teraz cakat 😉
zuzlicek - teraz napriklad mam len taky rozovohnedy vytok slabucky aj to len ked sa utriem..... cez vikend celu sobotu nic.... a takto si nazivam 😉 moje - tak ten metmorfin ti robi taku sarapatu 😕 😕 ale isto vymyslia nieco ine 😉
kiki - dakujem, no kedze netusim ci toto je mrcha alebo nie tak kazdopadne si budem musiet jeden cyklus pockat, no co uz 😠

gabika24
17. mar 2008

leni, na toho surodenca si budes musiet pockat viac cyklov, nie len jeden 😀
velmi drzim palce.
s tym utrosom mas, myslim, pravdu.

lenka20
17. mar 2008

ahoj kvetuska, pisali sme naraz, tak ta zdraviiiiim 😵
no ale ajuska a zabka su dnesne cakatelky na //, vsak 😉 baby, piste chytro, netestovali ste 😕

gabika24
17. mar 2008

babule, neviem, neviem, zacala som krvacat.
takze radost asi konci...
ved uvidim. je to normalna krv. idem sa upokojit, zobudit moje zlaticko.
zatial sa majte a drzkajte sa lepsie ako ja...

gabika24
17. mar 2008

babule, su to hrudky krvi, takze to babo zjavne vzdalo.
no dufam, ze som vas nastartovala a vy to nevzdate. zatila papa

lenka20
17. mar 2008

gabika?????????????????????????????
este nekonci, ved to nic nemusi byt 😕 😕 😕 mna asi trafi, musi ti to prestat 😠 😠 😠 dryim ti velmi silno palce nech sa to da do poriadku, musiiiiiiiiiii, ved si mala // , musi sa to spravit 😕

zuzla80
17. mar 2008

Gabika to nemyslíš vážne, možno že to je len planý poplach a je to nejaká zrazenina, čo sa odplavuje. Oddychuj, nohy hore a v kľude, aj keď sa to asi pri tvojej malinkej veľmi nedá.

Kvetuška ahooooj, ako sa máš? Mrcha ešte nedorazila?

Lenik som sa trošku potešila, že mi nasadili nejakú liečbu, ktorá by mohla pomôcť k bábätku, ale toto asi zrejme nebude tá pravá liečba pre mňa. No uvidím, čo poviem dokina.

gabika24
17. mar 2008

neviem, rozmyslam, ci zavolam do Heliku, ci mam prist az vo stvrtok

lenka20
17. mar 2008

gabi - skus ist skor, ved uz dnes si 10.den po ET.....mne minule ked som sa rozkrvacala povedali len kludovy rezim, ale ja som bola len par dni po ET, koordinatorka povedala, ze keby mi aj vtedy zobrali krv tak by nic nebolo, ale v tvojom pripade uz je to ine.... spomen si - ved ja som krvacala minule 10 dni a odkedy mi zistili hranicne HCG tak som mala normalnu silnu mrchu so sliznicou, vlozky mi nestacili a napriek tomu v pribehu dalsich 4 dni HCG krasne narastlo, ze to potom neskoncilo dobre to je uz ina, ale aj napriek dlhemu silnemu krvacaniu som bola tehu a ty uz HCG v krvicke mas, tak mozno odchadza 1 dvojciatko, este to nie je stratene 😉 dryim palciska nech to dobre skonci a volaj krajkoviiiiiiiii!!!!!!!

kikina666
17. mar 2008

gabika24 rozhodne zavolaj, ved su tam od toho, ak je to tak moze sa to este podarit zachranit , kuk ni IP

takyna
17. mar 2008

Ahojte kočky, vidím, že stresy pokračujú ...u mňa tiež trošku, v piatok stavy ako na mrchu, sobota kus lepšie, v noci zo soboty na nedelu som si zgrcla, a hnačka neviem čo mi zaškodilo, v nedelu migréna, uvidíme čo bude, držím vám všetkým silno palce nech sú to len tehotenské správička 🙂

kvetka2
17. mar 2008

gabika 😕 😕 😕 to snad nie, ale nevzdávaj to mala si 2 embrijka, možno nie je všetko stratené. držím placeky, isto brnkni do helíku, nech ta mc gajver pozre a zoberú ti krv, teraz už krv musí niečo ukázať
zuzlík nie madam nedorazila som asi 44DC, možno teraz vynechá úplne, sem tam mávam pocity úplne na mrchu, dokonca ma pobolievajú prsia ale trvá to krátko, potom zase nic 🙄 . keby som mala byť z čoho, tak si myslím že som tehu 😀
Zuzlik - ten metmorfin je isto zase nejaký prevít 😉 a robí v brusku šarapatu. Ale ja si myslím, že isto majú aj iné varianty niečo ti už vymyslia. Ja som mala nepríjemné bolesti žalúdka asi prvý týždeň, čo som užívala ethynilestradiol- potom to povolilo- A niekto ani nevie,že to papká 🙄

zabkaevka
17. mar 2008

ahooooojte kočky.
Gabika, juuuuj ako sa potichúčky teším s tebou, držkám na štvrtok pršteky 🙂 jupííí
Leni, nie ja som sa netestla, dnes ráno som bola na odbere a mám voalť o 14.00 🙂
Fíííha, ale včerav noci som poriadne nespala, mala som bolesti v brušku, také pnutie a prsia ma nenormálne boleli, aj bez dotyku. Hmmm asi reakcie na lieky.
Idem pracovať, dnes musím niečo odovzdať, takže makám, no potom sa ovem, dúfam, že s dobrou správičkou 🙂 hmmmmmm keby sa to podarilo, babenky bola by som najšťastnejší človek na svete 🙂 hmmmmmmmmm

takyna
17. mar 2008

zabka, ahojky, bože držím silono palčeky nech nám dáš o druhej len tehulovské správy 😵

dior
17. mar 2008

počúvajte!!!!!!!!!!!!!!veď sme sa dohodli,že tu začína tehu vlna a čo to tu nevidím,vy sa normálne ulievate-predsa ste mi to sľúbili,tak teraz KĽUD!!!!!!!!! a prosím si pekné hcg 😵 😵 😵

po IVF,KET sa veľa báb rozkrvácalo,a sú teraz maminy, takže vám to želám aby to bol presne váš prípad 😉

.... buďte silné-prosííííííííííííííííííííííííím 🙂

takyna
17. mar 2008

ajka, držíme palce aj tebe , ozvi sa s tehu správičkou 🙂

takyna
17. mar 2008

ahoj diorka, posnažíme sa , ale dlho to trvá, drž palce na stredu 😉

dior
17. mar 2008

čau takynka-spolahni sa 😉 , ty máš utrog.-alebo duphas..

takyna
17. mar 2008

dior, ja mám utog

dior
17. mar 2008

neláka ťa testík?

takyna
17. mar 2008

láka ale sa bojím negatívneho výsledku som zbabelec ☹