IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
15. apr 2008

nech to aspon steve vyjde, ked ja som pochodila nie moc dobre
🙂 uz by to mala mat za sebou 🙂 nech sa jej babetka drzia zubami nechtami

katy2
15. apr 2008

kiki, drz sa... a hlavne pokoj.... 🙂 drzim palce....
steva to uz ma za sebou 😉

kikina666
15. apr 2008

budem sa snazit byt kludna, bohvieco sa bude diat ked pridem do MT

tanitta
15. apr 2008

Kiki... ved et bude... a keby to emb. nebolo dobre teta emb. by ti nekazala prist... takze hlavu hore.. a vykroc pravou... 😉 ...

kikina666
15. apr 2008

no ved to a nemozem najst ani mojho kominarika pre stastie ☹

dior
15. apr 2008

ahojte 🙂
kikina- vies kolko kociek otehotnelo a ani nevedeli ake maju embryko? ani ja som to nevedela, v niektorych centrach to ani nehovoria-iba co sa stresujes 😎 ,ved aj dieta ked sa narodi nevazi kazde rovnaka a aj tak zije,neboj dobre to dopadne,hlavne sa nestresuj a mysli pozi 🙂 😵 🙂 😉 😎
ved kolko si uz pre to mimco urobila,zostave len jedine-prijat ho 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -pre stastie

lauritka
15. apr 2008

to je pravda ..ja neviem ake mam 🙂 ani som nikdy nevedela. doktor vtedy len zahlasil, ze mame 7 kvalitnych, dve vlozili a par zmrazili. ale co je kvalitne u neho -neviem 😀

katy2
15. apr 2008

ani ja som nevedela ake mam embryjka... uz som lezala na koze, ked mi dr. sucho oznamil, ze rozmrazovali 3 a jedno sa prestalo vyvijat.....

dior
15. apr 2008

ja mam sympatickeho embryologa-on mi to tak setrne vzdy povie-a je mlady a pekny 😎 😉 -ale vzdy az na kozlatku povedia co zavadzaju,ci jedno,alebo dve,ale ani raz mi nepovedali ze jednotkove alebo dvojkove ....mna by velmi znervozneli 😅

gabika24
15. apr 2008

ahojte,
kiki písala som ti ip.
ináč, presne to som písala aj ja, že niekde ani nehovoria o tom, akej kvality sú embryjká.
kiki a kominárika pre šťastie nepotrebuješ, pre šťastie budeš mať v brušku embryjko...
vieš koľko ľudí dnes bude na teba myslieť, aby to vyšlo? veeeeeeeeeeeeeeeeľa, tak sa to musí podariť...
a nemôže ti dnes vyjsť všetko, stačí, že vyjde ket - neboj, všetko má svoju príčinu...... - uvidíš, že bude aj bábo, aj práca, aj šťastie, aj láska, aj.......................................

hava, čo som to čítala???? ☹

babulky, čo sa stalo s tou tehu vlnou? poďme, snažíme sa... zulka, ešte, že sa ty o pár dní dozvieš pozitívny výsledok.

pekný dníček... 😉

lauritka
15. apr 2008

dior no mozno vedia co robia ;) my mame kontakt len s lekarom a sestrickou..ani neviem ako vyzera embryolog 🙂
alebo je to zena ? katy nevies ? 🙂

katy2
15. apr 2008

lauri, aspon na fotke: http://www.spln.eu/zamestnanci_zdilova.htm
tiez som ju v zivote nevidela 😉 hlavne, ze dobre robi svoju pracu 😵

lauritka
15. apr 2008

dik 🙂 celkom kocka 😀

dior
15. apr 2008

a to kto podava embrya u vas?

lenka20
15. apr 2008

kikinka gratulujem, je uspech, ze ET vobec je, musime sa tesit aj z toho, je to naozaj tak, ze helios je asi jedine CAR ktore embrijka znamkuje a informuje o stave....niekedy je to naozaj skor na nervy, ale aspon je clovek na cistom.... dvojkova kvalita je OK, aj z trojkovych sa uz narodili deticky, tak thuj thuj thuj drzim palceky, musis tomu krpcovi verit a ono zabojuje 😉 😵
takynka som rada,ze nie sme sami automaniaci 😀 😀 😀
diorka ahoooj 😵 😵 tak co, mrcha uz dorazila, uz zacinas so stimulkou 😕 😕 😕 napis novinky hviezda 😵 😉

mapa73
15. apr 2008

Ahojte 🙂
Kika, veľmi držím palčeky 🙂 To embryjko bude určite veľký bojovník. 🙂

Hava ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Lauri, tak konečne si sa dočkala 🙂 Držím palce, aby to teraz bolo bez problémov a skončilo to //. Aby si si celých 9 mesiacov užívala krásne tehotenstvo 🙂

katy2
15. apr 2008

dior, asi laborantka embryologicka.... teda urcite.... a aj to cez okienko, co je za nasim chrbtom

lauritka
15. apr 2008

dakujem mapa.. inac som strasne ospala z tych liekov a kvapiek uff...mam co robit teda. 😔 od nedele budem ako na drogach ked pridam utors 🙂 vsetko ma taky sedativny ucinok 🙂

mapa73
15. apr 2008

Lauri a teraz užívaš aké lieky?

dior
15. apr 2008

u nas doktorka zakrici moooooooozeme a emryolog ich prinesie 🙂 - a potom povie sme tam 😉 😅 -este si na tuto vetu musim pockat-ale uz nie dlho 😎

lauritka
15. apr 2008

mapa uzivam divinu 3 krat denne a este som si objednala take bylinne kvapky cez net- climasol... som uplne hotova 😔 strasne utlmena..

mapa73
15. apr 2008

lauri, načo sú tie kvapky?

katy2
15. apr 2008

leuri a potom budes utlmena z tehu..... 😉
mapa, ahoj 🙂

lauritka
15. apr 2008

http://www.herboplanetsk.eu/product/climasol-37/ je v tom trosku alchymie 😀 takze carujeme..
ale pomohlo to zrejme ked mozem ist uz na KET. sliznica bola 7mm na 9DC a na 18 DC mi vlozia.

mapa73
15. apr 2008

tak už chápem, prečo si taká ospatá. Takže pekne oddychuj a pripravuj slizničku na embryjká. Určite sa im bude v Tvojom brušku páčiť. 🙂

lauritka
15. apr 2008

jasne a pre istotu to este poistime prirodzene tento tyzdne- dakujem ti . cmuck. musim ist jest 😀

mapa73
15. apr 2008

pa 🙂

takyna
15. apr 2008

ahojky, v Helíku embiologička vybehne z miestnosti č1 , doktorka sa znovu spýta na moje priezvisko či naozaj vkladajú naše, a nie suseda a šup ho s nmi dnu, a potom vidíš na obrazovke v pravo, 2-biele bodočky 🙂 ách to je najkajšie a nechajú ti ho zapnutý kým ťa po 15-minútach nepustia domov

fedra
15. apr 2008

taky a kedy idete na KET ?

mapa73
15. apr 2008

Taky tak,tak. Ja zatiaľ vždy videla len jednu bodečku, ale bol to krásny pohľad 🙂