IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
17. apr 2008

taky to je supeeeeeeeeer 😵 tak to sa rodinka pekne rozrastie 🙂

takyna
17. apr 2008

🙂 dúfam tajne že áno 🙂

ellianka
17. apr 2008

dytka 😨 waw skvelá úrodička 😀

ellianka
17. apr 2008

taky, tak tomu tajne ver 🙂

takyna
17. apr 2008

už len ich dostať ku mamičke 🙂

dyta
17. apr 2008

no vam poviem,... čo som vytrpela bolo aj na koňa dosť... mala som hyperstim.syndrom... a infúzky 2 týzdne...
som bola zbalená, že každú chvíľu odchádzam do nemocnice... ale našťastie to pomaly ustúpilo 😉

ale za úrodičku som vďačna...
mala som43 vajíčok, ale prirodzene sa uchytilo 27... 😉

takyna
17. apr 2008

Dytka tak to ti fakt verím, musela si si vytrpieť riadne, ale máš krásnych 27-mrazáčikov a určite z nich bude veľa víťazných 🙂

dyta
17. apr 2008

no dúfam,... ešte raz IVF absolvovať by som teda ja osobne nechcela... mala som najmenšie dávky Diferalinu a Gonalu.. aj tak to so mnou poriadne zamávalo... no ale už to mám za sebou
... len tá mrchu... stále nechodí! 😠
a ked ju budem najmenej čakať - tak vtedy bude chodiť ako divá 😉 😉

gabika24
17. apr 2008

ahojte babulky...
ako obyčajne, ledva vás stíham čítať, nie to ešte písať, ale prskám staré známe vyškerené tehu vírusy, tak chytajte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zulka, aj mňa bolelo brucho ako pred mrchou (to platí aj pre Kiku - kika - nestresuj!!!) a vidíš, sú dve... veď som chodila na WC a pozerala stále na toaleťák ako úchyl, či tam náhodou nie je krv aj potom - aj teraz niekedy ešte kukám... a sem-tam ma bolí trochu v brušku, ale je to normálne pri tehu... takže zuli, zajtra napíšeš pozitívnu správičku, vieš koľké sa už na ňu tešíme?

kika, neboj, bude to ok, to sa ti len bábo v brušku hmýri a hľadá miesto, kde sa zahniezdi 😉

tuším je tu už dosť čakateliek na tehu výsledok - katy, kika, tanitka... - toľko tehu výsledkov to bude, že tak veľmi zdvihnete štatistiku umelého oplodnenia na maximum... 😀

pekný deň babulky, všetkým držím palce, stimulantkám, čakateľkám aj snažilkám (možno prirodzene, čo taky? - tak veeeeeeeeeeeeeľmi by som ti to dopriala, aby ti povedali, že mrchu nedostaneš najbližších 9 mesiacov - teda dopriala by som to každej z vás, veď viete...). 🙂

ellianka
17. apr 2008

taky ani sa nenazdáš a budú tam 🙂
dytka 😉 určite to za to vytrápenie stálo a vlastne už máte postarané aj o súrodencov 😉

takyna
17. apr 2008

Gabča ahoj, vidím , že elán máš za troch, chichi 😀 , len sa nám pekne opatruj, šetri , oddychuj , a ja tajne ´dúfam, že máš v brušku, dievčatko a chlapčeka 😀

dyta
17. apr 2008

musím utekať, podvečer sa mrknem na Vas..
eli, taky.. už aby sme tehu 😵 😵
papa

takyna
17. apr 2008

dytka ahojky 🙂

kikina666
17. apr 2008

gabika24 dik za virusiky, bodaj by si mala pravdu s tou bolestou 🙂 to bolo iba take chvilkove, ale uz to preslo, oddychujem pohoda klidek tabacek, sem tam nieco prehodim ale nepretrhnem sa

gabika24
17. apr 2008

taky, ahoj, oddychujem, ako sa len dá - aj tak sa mi nič nechce... - takže s tým elánom za troch je to ako kedy.
aj malá chce bračeka a sestričku, tak jej to snáď vyjde a keď nie, nič sa nedeje, je jedno,čo to bude, hlavne , nech je všetko ok a nech sú obe bábätká zdravé...
aj keď možnosť dievčatko a chlapček by som brala asi najviac 😉

lenka20
17. apr 2008

dytka no teda, gratulujem k takej krasnej urodicke, to sa len tak nevidi 🙂 🙂 mrcha sa nas nepyta kedy nam to vyhovuje, hnusoba 😠
ale hlavne nech sa teraz oblukom vyhyba nasim tehulkam 😉
mna dnes zacali riadne boliet prsia, takze cisto teoreticky pocitam s mrchou az tak o tyzden, lebo obycajne ma bolievaju tak tyzden pred mrchou a potom tesne pred prestanu......

ellianka
17. apr 2008

dytka 😉 papap

takyna
17. apr 2008

Gabča tá úchylka s toaleťákom, mi ostala do dnes 😒

ellianka
17. apr 2008

ahoj gabi 😉 jej také pekné vyškerence si nám tu hodila, dík 😵

gabika24
17. apr 2008

kiki, ja s tou bolesťou pravdu mám 🙂 - neboj, si tehu, tak si pekne opatruj bábätká.

ináč, zulka, obdivujem, že netestneš, ja som nevydržala. ale máš to aj tak za jedno, test by ti ukázal,že si tehu, takto ti to povedia na 100% v centre. 😀

leni, ahoj 🙂

babulky, už zase musím ísť niečo porobiť a hlavne variť - mám pocit, že nič iné ani nerobím. a to som doma... čo by som robila, keby som chodila do roboty? je síce pravda, že sa teraz cítim viac unavená, ale je to z krásneho dôvodu 😉 - takže takýto dôvod únavy prajem každej.

papa zatiaľ

dior
17. apr 2008

ahojte 😵 😵 😵
Leniii, a to kolky DC si uz? ved ti chodlia na cas-nie?
Takynka-to by bolo super keby ti povedali : ze ste tehotna 😉
KIkina- to je dobre ked ta boli ako na MS-man ked tak bolelo ,tak som bola v tom 😉
Gabika- ved ty si tribitka 😎 , 3v1

mirinda10
17. apr 2008

dyta podla BT mozes byt tehu a vies ako dlho mas zvysene BT a ti uroda 27 zmrzliniek tak klobuk dole a vsetko sa oplodnilo super a nemala si nabeh na OHSS pri takej urode ?
ja som 22Dc a ovulka nikde hroza, uz som si myslela v stredu ked isla na 36.8 ze je to ovulka ale dnes iba 36.7 to je malo takze som tam a mrcha asi tak skoro nepride ked po nej tak moc tuzim aby som KETovala ale ako citam, nie som sama
ona- mrcha asi tusi ze bude mat 9 mesiacov dovolenku tak robi drahoty madam 😀 😀

takyna
17. apr 2008

Ahoj diorík 🙂 , ako sa máš?
Gabča čavesko, a ozvi sa nám 🙂

dior
17. apr 2008

takynka, este mam madam,takze poskromne 😅 a ty kedy ides na tie testy? a uz sa ti to stalo niekdy s MS?

takyna
17. apr 2008

diorík to bolo zlaté , že tribitka 🙂 a mali sme tu už aj kindervajce 😉
mirinda ahoj

lenka20
17. apr 2008

ahoj diorka - no chodila chodila, bejvavalo 😠
teraz som 37.DC....ak pocitam od zaciatku krvacania...
tie MS bolesti sme mali hadam skoro vsetky ked sme boli tehu, mne zacali uz 2.den po ET a trvali az do konca....
gabika ahoj 😉 tak thuj thuj nech su dievcatko a chlapcek 😵 😵 ale hlavne zdravucke 😵

zulka29
autor
17. apr 2008

Baby, vy dnes píšete o 106 😀 nestíham čítať...

Dytka fíííha, to tu ešte nebolo, toľko vajok? Nečudovali sa v centre? 😅

takyna
17. apr 2008

diorík toto sa mi ešte nikdy nestalo s mrchou, že som normálne začala krvácať, červené, a zrazu ani ťuk

zulka29
autor
17. apr 2008

Gabi, Leni, Taky a všetky babenky, ahojte a ďakujem že mi tak držíte palce 😉

ellianka
17. apr 2008

mirinda 😉 pekne si to vystihla s tou mrškou 😀 😀 😀
ahoj leni 😉 a na vyvolávačku nejdeš?