IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
22. apr 2008

takynka no teda, ze dve ta potrebuju 😀 😀 takze davas dve 😉 moze byt 😵
ja budem vkladat zas len 1 chrobacika... ja sa velmi bojim aj toho co vravel doky - ze nemusim donosit- ale aj toho, ze dam dve, jedno bude OK a druhe nie, telo sa bude chciet zbavit toho jedneho a popri tom sa zlikviduje aj to druhe.... takze davam vzdy 1bobacika 🙂

kikina666
22. apr 2008

tak super taky drzim palce

katy2
22. apr 2008

kiki, ako sa citis? 😉

kikina666
22. apr 2008

lenka20 mudro hovoris
radsej jedno v poriadku ako dve s problemami

dior
22. apr 2008

Lenka gratulujem k mrsule,takze kolkateho budes tehula?

takyna
22. apr 2008

ale môže aj jedno ostať a druhé sa vstrebať 😉 , je to ešte vo hviezdach, nechcem zakríknuť, len nech sa pekne rozmrazia

takyna
22. apr 2008

Ináč Lenka toto čo si napísala, som vôbec nevedela, Gaťová vravela, že pri dvoj embrijkách je väčšia šanca, stretla som sa s týmto názorom aj od báb na koníku, kika aj jedno môže byť nie v poriadku, to je na prírode by som povedala

ellianka
22. apr 2008

ahoj žienky 🙂
jeeeeeeeej trojčatká po KET, úžasná správička...určite sa hneď zdvihla krivka úspešnosti KET 😀
ja stále nič, mrchavica nechodí ale úžasne mi narástli prsia a pália ako v ohni, to sa mi ešte pred MS nestalo 😨

lenka20
22. apr 2008

eli, zeby tehu 😉 🙂 tentokrat uz take ozajstne 😉 😵 skusis testnut 😵 😉
takynka jasne, ze pri dvoch je vacsia sanca ze sa aspon 1 uchyti 😉 pozri, ak sa moje jednotkove embrijko nerozmrazi a zostanu len 2 dvojocky tak si asi dam vlozit obe, mozno, ak..... uvidime.... este nejdem dopredu vraviet, orlando zatial kasle na mna, hadam rano si najdem maila od neho..........
diorka moja ahoj 😉 to este neviem, az co povie orlando mcgyver 😅 😅 pa zlaticka, ja uz bezim domov, na zajtra testovatelkam prajem kazdej po dialnici 😵 😵 😵

dior
22. apr 2008

aj ja prajem ja prajem dialnicu 😀 ,Lenka mcgyver si uz nejako poradi-tentokrat pojdes aj ty po dialnici-asi si kupim dialnicnu znamku 😅 ,sa mi to zapacilo,paaaaaaaaaaaaaaa

ellianka
22. apr 2008

leni, tak to by bol fakt zázrak 😉 ale myslím, že je to skôr nepravdepodobné...minulý týždeň som bola na sone a doki si nič okrem cysty nevidel 😉 možno sa mi len trochu predĺžil cyklus, čo mohla spôsobiť aj tá cysta...veď uvidíme, počkám týždeň a potom zavolám do Helíku

dyta
22. apr 2008

ahojky... trojčatká??? 😀 😀 😀
gratulujem!... supersky...
buduci štvrtok idem G-F dohodnuť termín KETka... takyna, ty ako s termínkom? a elli?... ako čítam- asi až ked dojde ta mrcha mrchavá

lenka20
23. apr 2008

caute raketky, zase sme sa prepadli na druhu stranu 😵
dytus, tak uz aj tebe sa to blizi 😉
elianka - no tak potom nech uz ta mrchava pride, kazdy mesiac niekto na nu vyckava 😀 😀 nestiha nas vsetky obhospodarovat 😀 😀
orlando na mna stale kasle......este pockam....
tak co katy, ako dopadlo testovanie, alebo este spinkas 😵 😵

tanitta
23. apr 2008

Ahojky...kocky
vstaaaavat ide sa cvicit 😀 ....
Leni.... asi ma toho mc vela.... ale mohol by si teda svihnut.... 😖

lenka20
23. apr 2008

tanicka nemusi svihat, kedze aj tak nechcem lieky tak mi staci asi len prist na sono v strede cyklu, takze mam este casu dost, som len 2.DC. ale dufam, ze do piatku sa vyjadri. len aby som vedela na com som, ci sa mam chystat alebo nie.... lebo momentalne sa mi chce 😉

katy2
23. apr 2008

dobre ranko!
babenky, test som robila, je uplne cisto negativny a teplota zasa klesla... To znamena, ze bud dostanem v tieto dni ms, alebo az po vysadeni liekov.... V kazdom pripade si idem v piatok uz len pre potvrdenie toho, ze mrazaciky nezabojovali.... 😔
Co najskor sa pokusime o 2.KET....

kikina666
23. apr 2008

katy to mi je luto ☹ no mna tiez pobolieva brucho ako keby som mala dostat kazdu chvilu ☹

katy2
23. apr 2008

kiki, to je zivot 😔

kikina666
23. apr 2008

no este nie je nic stratene, este stale dufam, ze to neboli kvoli ms, ale do pondelka daleko tak uvidime co s bude diat, testovat testom nejdem, vydrzim do pondelka

katy2
23. apr 2008

kiki, ty nestresuj, drzim ti palce, aby to vyslo aspon tebe.... 😵

kikina666
23. apr 2008

som citala niekde, ze aj pri uhniezdovani boli brucho tak uvidim zatial este nevesiam hlavu, aj ked nemam z toho vsetkeho dobry pocit ☹

lenka20
23. apr 2008

katuska este to nemusi byt negativ, nemala si PK a ak sa chytilo len jedno, tak este test nemusi zachytit HCG, uvidis po krvicke, vela kociek bolo sklamanych negativnym tehutestom a nakoniec boli tehulky, ved to sama dobre vies... tak hlavu hore, do piatku este budeme dufat, hm 😉 😵
kiki a ty tiez 😉 🙂

katy2
23. apr 2008

lenka, si zlata, ale ja si uz nadeje nerobim, nechcem sa klamat... meriam si BT a ta neklame.... a dnes opat klesla 😔 to znamena, ze ms sa blizi....

http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

takyna
23. apr 2008

ahojte kočky, katy 😠 neboj 2-KET bude pozitívne 😀 , Leni nezavoláš mu?, ahojte bobekovci 🙂

tanitta
23. apr 2008

Katy a krcok? ....ako sa tvari

kikina666
23. apr 2008

no ved uvidime v pondelok, ci si to snehuliak nerozmyslel

katy2
23. apr 2008

tanit, dnes som ani nepozerala.... musim omrknut 😝

kikina666
23. apr 2008

tanitta aky je rozdiel, aky ma byt krcok

tanitta
23. apr 2008

Kiki.. no to vie Katy.. a Lauritka.. to som od nich pochytila ze ma byt tvrdy a uzavrety....
Taky... uz sme sa rozcvicili;)

takyna
23. apr 2008

dúfam tanit, že si netestovala 😠