IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
2. máj 2008

lauri- 😅 , si v tom????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -prajem ti aby bolo vsetko v poriadku a uzivala si bezproblemove tehotenstvo 😎

takynka ajooooooooooooj 🙂 🙂 😵 😎

lauritka
2. máj 2008

dior som v tom aj bez mrchy 🙂 asi sa to da.. tak uvidim , v stredu idem na krv. 😉 stale som tvrdila, ze moja mrcha ma uz od oktobra nechce ani vidiet 😀

takyna
2. máj 2008

ahoj diorík 😀 😀 😀 ako sa máš?

fedra
2. máj 2008

lauri ... drzim palceky 😉

lauritka
2. máj 2008

fedra dakujem..aj tak sa stale bojim v kutiku duse. 😨

katy2
2. máj 2008

ahojte 🙂
lauri 😵 😵 😵 😵
neviete, ci sa da nejako urychlit ovu? ja mam strach, ze zasa budem mat po neuspesnom KET velmi dlhy cyklus ☹

dior
2. máj 2008

to 1x pocujem ,ved ty si otehotnela bez MS 😅 , pocuj, teraz to bude dobre 🙂 , ty mrchu neuvidis pekne dlho 😀 -ked ti tak skoro ukazal test //,tak to je super, drz sa nam- a mas 2 lentilky v brusku?alebo jednu?

gretka1
2. máj 2008

Ahojte

lauritka gratulujeeeem 😵 😵 😵 baby len tak dalej,krasna tehu vlna! 🙂

takyna ty si nebola dnes na kontrolnom UZV? sa mi zda ze niektora mala dnes mat UZV. Na kontrolnom UZV sa berie aj krv,ci sa zvysili HCG,neviete?

lauritka
2. máj 2008

dior to este neviem. uvidime asi az na uzv 🙂 katy skus menopauzalny caj. treba dodat viac estrogenov.
gynex by ti to urychlil napriklad.

dior
2. máj 2008

katy ajoj, ja pijem alchemilku 2x denne -pomaha mi, ja mavam ovu uz na 12 DC 😉

a takynka-dakujem-cmuk 🙂

katy2
2. máj 2008

a moze byt aj alchemilka sackovana? tu mam doma.... a staci zacat dnes na 5DC? 😕

takyna
2. máj 2008

ahojte,....gretka má ísť na ULV Tanittka dnes aj s obrázkom 😀

dior
2. máj 2008

ja ju pijem v sackoch,mozes kludne

lauritka
2. máj 2008

ano katy pi tu alchemylku..aj 3 krat denne mozes. 🙂 a od dalsej mrchy uz mozes stimulovat na 2.KEt ?

gretka1
2. máj 2008

Ahaaa si vas pletiem 😉
Tanittka tak drzim palce na UZV 😵 Takynka tebe tiez v pondelok 😉

lauritka
2. máj 2008

gertka a ty kedy ides na uzv ? 🙂

zuzla80
2. máj 2008

Jééééj Lauritka, to je úžasna správa 😀 😵 Potichúčky gratulujem a držím palce, aby sa to z krvi potvrdilo. Konečne sa začína usmievať šťastie aj na nás rakety. Sa tešííííííííím 😀

Tánička a tebe dnes strašne silno držím palce, nech uvidíš svojích bobíkov a hlavne nech budú na správnom mieste (ale o tom nepochybujem) Drž sa Tánička 🙂

Tinuš čauko, aj tebe sa to kráti čo? Dúfam, že sa tiež dopuješ chilli a o chvíľu budeš hlásiť // ako Lauritka. Veľmi ti to prajem 😉 😵

Taky a Lenuľka vám strašne držím palce v pondelok na prekrásnu perinku. Držte sa baby 😵

katy2
2. máj 2008

ked dostanem dalsiu ms, idem zasa na KET
ale citala som, ze embrya oplopdnene pomocou M/T nie su kvalitne.... tak mam dilemu, ci nepoziadat rovno darcovske.... 😔

gretka1
2. máj 2008

Lauritka ja idem 6.5. na UZV a neviem ci sa berie aj krv ci stuplo HCG 😵
pozeram ze ty ides 7.5. tak to mame pekne postupne 🙂

lauritka
2. máj 2008

zuzla dakujem, 🙂 vsetky sa raz dockame, verim tomu 😵

takyna
2. máj 2008

ďakujem vám kočky ste zlaté 🙂 , ja vám tiež strašne držím palce

takyna
2. máj 2008

katy čo je to M/T?

katy2
2. máj 2008

mesa/tese... chirurgicky odber spermii

takyna
2. máj 2008

ahá díky 🙂

lauritka
2. máj 2008

katy a to uz akoze preco ?? kde si citala ? to iste sa da povedat aj o ISCI..ved vyberaju podla oka. to sa mi nezda. 😕 gretka 🙂

katy2
2. máj 2008

lauri, citala som to v teme azoospermia, pisala to jedna babenka, co maju ten isty problem... ma znamu embryologicku....

lauritka
2. máj 2008

😕 idem kuk.

lauritka
2. máj 2008

hmmm... 😕

katy2
2. máj 2008

mozno aj preto sa nam to neuchytilo.... ved ja som uplne v poriadku, aj som bola doma, vlozili dve a nic.... 😔

lauritka
2. máj 2008

ale to je len dohad katy..neuchytili sa ani inym, ktori nemali taku metodu. to nemusi byt v tom. aj v normalnom cykle sa oplodnene vajicko moze prestat delit a nikto nevie preco. musela tam byt nejak geneticka chyba..alebo zla komunikacia medzi endometroum a embryjom..o tom som tiez citala. 🙂 zni to cudne, ale oni medzi sebou komunikuju a vymienaju si informacie..ak je vsetko v poriadku, tak sa to uhniezdi..ale potom sa zase musi dobre delit a rast..je to strasne zlozite 😔