IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
14. máj 2008

dúfam, že je to z počasia lauri, ale mám trošku stresík lebo podla výpočtu mojho som 27-deň 🙄 , ale Krajko 20-tak mu verím
dnes sa mi rozmrazujú embrijóčka 😀 tak dúfam, že úspešne 🙂

lauritka
14. máj 2008

lenka no uvidime....lenze u nas je lekar dost nezhovorcivy vies...mneje uplne blbe sa ho na to pytat na fotku... 🙂

zuzla80
14. máj 2008

Pekné ránko raketky 🙂
Savinka ahojky moja, my sa tu nejako míňame, ty si tu vtedy keď ja tu už niesom 😀 Takže v piatok je deň D, silno ti držím palce, aby sa to už konečne podarilo a prelomila si tu smolu. Vieš ako veľmi ti to prajem a ešte silnejšie držím palec (teda všetky čo mám 😉 )
Dicinka mala som 2xhraničné hcg a potom som začala krvácať a hcg kleslo.
Lauritka tak teraz tu najkrajšiu fotečku určite dostaneš. Musíš poriadne zlomiť Hredziho a nedaj sa odbiť 🙂 Lauri a ty ešte papkáš chilli alebo si už vysadila úplne?
Lenik vieš ako si ma veľmi potešila so správičkou, že Tánička už nešpiní, až mi srdce podskočilo od radosti 🙂 Dúfam, že to najhoršie už majú za sebou.
Katy, Tinka ahojte babulky 😉

takyna
14. máj 2008

Lenúšik spýtam sa Krajka zajtra čo s tým utrošom, chilly papám podla Tanitky, tiež ma záha páli po kapsulke , ale treba sa pred tým najesť a po 10-minútach je po záhe 😉 , mám to vyskúšané 😵
Katy ahojky 😵

takyna
14. máj 2008

Zuzlík ahoj 🙂

lauritka
14. máj 2008

zuzlik ja uz skoro uplene som vysadila..este si dam jednu tento tyzden. ale zvysila som davky kyseliny listovej a stale beriem vitaminy od pharmanexu.. v piatok idem zase na bioscanner..pomalicky mi hodnoty stupaju;)

takyna
14. máj 2008

KET-.....lenka, tinucha, savia, Elianka, takyna, dyta ....ešte niekto???

zuzla80
14. máj 2008

Ahoj Taky 🙂 jasné, že sa embryjočka úspešné rozmrazia, veď musia, lebo my chceme ďalšiu tehuľku 😉
Lauri, vidím, že Taky sa ťa pýtala to isté ohľadne chilli, akurát som písala, tak som si to nevšimla 😉

takyna
14. máj 2008

Zuzlík, ďakujem, dúfam, že všetky úspešné ponaskakujeme na ten vláčik s tehulkami 🙂

zuzla80
14. máj 2008

A aké vitamínky berieš od pharmanexu? Ja sa chytám na nejaké bylinky buď na Gynex alebo Femigrad. Už som mala obe, tak ešte sa rozhodnem aké.
Uffff Taky ale vás je budúcich tehuliek 😉

takyna
14. máj 2008

v júni to idete aj vy riadne podopĺňať 😉

lenka20
14. máj 2008

takynka ja som krajkovi teraz povedala, ze minule som s utrosom mala problemy a povedal mi, ze ho mozem kludne papat, ze ho kazu vkladat len preto, lebo nie kazdy zaludok ho znasa, ale pokial mas problem dole tak treba skusit davkovanie vrchom 😀 😀 takze ja teraz papam 2-1-2.
zuzlinka ahooooj 😵 😵 napisem dnes zase tanicke ako sa ma a dam vam vediet....ale hadam uz OK....
takynka thuj thuj thuj dnes malym takynciatkam nech sa uz tesia do bruska....a s tou MS by som aj ja bola ako na ihlach.... ale snad krajko vie co robi....vies, po minulej stimulke a potrate to mozes mat fakt poposuvane....
lauri - zhovorcivy nezhovorcivy - ja si ta predstavujem taku papulu papulnatu - v dobrom samozrejme - tak musis dobiedzat, nedaj sa odbit, dupni si a foto bude...vacsinou to tak byva, ze nezhovorcivi chlapi su pod papucou - takze je urcite zvyknuty na prudsie prejavy 😀 😀 😀

lauritka
14. máj 2008

zuzlik beriem omega3 mastne kyseliny , potom ten life pak... a este zeleny caj. v januari som mala hodnoty 19 000..minule uz 29 000..takze to ide pomaly hore. idealne by bolo 40 000..... ta pani mi povedala, ze sa ani necuduje, ze som potratila pri takej nizkej imunite 😔 19 000 je uplne kriticka hodnota. meria to pomer antioxidantov v tele aby ste boli v obraze, ako ste na tom s vazou vyzivou organizmu.

zuzla80
14. máj 2008

No Taky asi až v júli, lebo v júni začnem len s Proverou, ale verím, že aj my tehu vláčik stihneme doplniť, nech je v ňom tehuliek z každé mesiaca 😉

zuzla80
14. máj 2008

Lauri som ešte o takom nepočula a to chodíš do KE?

katy2
14. máj 2008

pridavam sa aj ja do tehu vlacika.... 🙂 drzte mi tam miesto, pravdepodobne don nastupim v juni 😉

takyna
14. máj 2008

ďakujem Lenúšik, 😵 🙂 😵 , zuzlík tak v júli, to je jedno len nech sme už tehotné úplne všetky 😵

lauritka
14. máj 2008

http://www.nuskin.com/intercom/editorial.do?con... ano je to tu v KE... chodim tam od januara..kontakt na nu mi dal moj gynekolog..ked sme rozoberali priciny potratu 😔
vyrobky su sice trosku drhae, ale zase radsej dam do toho a nekupim si nic na seba 😅 hlavne nech to povedie k miminku ;)

dior
14. máj 2008

TAKYNKA 🙂 -dnes sa pekne drobcek rozmrazi a sup ho k maminke do bruska-pekne do teplucka 😉 😵 😵 -uvidis ako sa mu tam zapaci -ja silnoooooooo pracujem na kamoskovi 😎 -vyrabam o 106 😀

lebo aj Lenka bude maminka, aj Laurika a vsetky na tomto fore-to je daneeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

lauritka
14. máj 2008

dior drzim palceky ;)

takyna
14. máj 2008

Ahoj diorík, veľmi pekne ti ďakujem 😵 , práve ma naša ropucha tak vytočila, že intenzívne rozmýšlam na daní výpovedi, a to sa mám šetriť a nerozčulovať 😠 😠 😠 , a keby som sa neovládala tak napíšem špatné slová 😠

ellianka
14. máj 2008

ahojte babulky 🙂
včerajšie KET bolo super, robila mi ho Gaťová ale bola fakt strašne milá, dokonca som dostala aj bonus - čokoládku 😀 tiež by som síce radšej Krajka ale niekedy sa utne aj majster...takže je to jedno. verím, že do CAR si dôkladne vyberajú lekárov...hmmm 😅
včera večer som dostala strašnú migrénu 😝 ale nakoniec ma bolesť vyčerpala a zaspala som. dnes je to už lepšie.
ostala som doma a tak sa len povaľujem 🙂 😵

lauritka
14. máj 2008

ellin
anka tak oddychuj..ja neviem, co je to s tymi migrenami... kazdeho boli hlava..mna zase zacina 🙄

ellianka
14. máj 2008

taky 🙂 slniečko krásne svieti a váš bobáčik/bobáčikovia sa určite super zobudia a zajtra už budete válať šunky aj vy doma 😵 🙂 budem silno silno držať všetky palce, prsty, paste čo mám 😵

ellianka
14. máj 2008

ahoj lauri 🙂 začala som tiež užívať chilli ale strašne ma z neho páli žalúdok a tak premýšľam, že radšej prestanem

lauritka
14. máj 2008

ellianka musis to brat pocas jedla. len jednu denne. a potom si dat este popcorn🙂

rybca
14. máj 2008

ahojte, neviete ci pre IVF je potrebne aby par bol zosobaseny?

lauritka
14. máj 2008

🙂 nie..ja som toho prikladom;) je potrebne len splnomocnenie, ze zijete v spolocnej domacnosti teda ako partneri.

ellianka
14. máj 2008

lauri beriem to počas jedla ale bolesť sa utíši až keď vypijem pohár mlieka (zásadu), možno mám nejaký skrytý slabý zápal žalúdka lebo inak si to neviem vysvetliť 😖
ale ten popcorn je dobrý tip 😀

mandy55
14. máj 2008

rybca nie je to potrebne, podpisujete len papier, ze sa partner zavazuje ze dieta bude jeho 🙂