IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzla80
13. feb 2008

Lauri, veeeeľmi ti prajem "ten" zázrak 😀

lauritka
13. feb 2008

zuzla..tak sa presunieme zajtra vsetky do prvej tabulky nie ? 😉

zulka29
autor
13. feb 2008

Lauríííííí....to fakt? Takže to meškanie nie len tak? 😀 😀 😀

dior
13. feb 2008

lauritka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -to čo má byť??????? 😕 -ty si mi normálne urobila takú náladičku-všetky tehulky nech ti už aj posielajú vírusy-a veď to je už jedno ty si už "nakazená" 😉

dior
13. feb 2008

aj na mňa fúknite aj ja chcééééém byť tehuľka

savia
13. feb 2008

Lauri??????? 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzla80
13. feb 2008

Lauri dúúúúfam, že všetky 😉 Budeš ešte testovať, nechceš radšej skočiť na krv? Máš aj nejaké pocity, alebo len tak si testla hmmm?
Zulik kukni jej do albumu, vidiš a ona to chcela pred nami utajiť 😀

zulka29
autor
13. feb 2008

Lauri, ako ťa napadlo testovať, povedz nááám???? 😕

zuzla80
13. feb 2008

Savi ahoooj 🙂 Tak čo ako sa cítiš? Aká bola prechádzka 🙂

dior
13. feb 2008

ja som si dala aj okuliare-má ju tam ,normálne je tam druhá čiarka- no témička : Zázraky sa dejú je tvoja Laurika 🙂

lauritka
13. feb 2008

🙂 no je to zatial len DUCH... takze este uvidime. ale ako na potvoru, zase na mna lezie virus..vcera som hnackovala aj dvakrat vracala..poobode teploty..dnes mi je trosku lepsie, ale mam pocit, ze ma zbili..bolia ma krize a chrbat. brusko a prsia tentokrat vobec 😕 ani tuk. mozno troshu slaby tlak..ale to ani nevnimam, kedze mie som fit. a trosku mi je tazko na zaludok.
ale chapete, ze to by bolo neuveritelne?? po tolkych rokoch a zrazu ??? 😨 len tak z nicoho nic..ved vtedy som akurat cakala a vyovolavala mrchu a prisla ovulka. 🙂

dior
13. feb 2008

Lauri,už som zabudla a prečo sa vám nedarilo?

lauritka
13. feb 2008

dior sama nevime..najpr zvyseny prolaktin..potom dlho nic...ale nebola som ani na laparke..tak neviem..
mozno som mala zrasty a po potrate sa to upravilo..alebo ma odblokovalo lozko ceragem 😅

savia
13. feb 2008

Ahojte,
Zuzli, bola som trošku vonku, ale už som písala, že ma dosť pobolieva brucho a kríže,takže dlho som sa nezdržala a šup ho späť do "pelíšku". Ale prospelo to, vyvetrala som si hlavu 😀 A môžem dalej stresovať.
Si už psychicky pripravená na pozitívny výsledok? Lebo iný ani nečakám!!! 😉
Lauri, takže predsa budeš tehuľka? Sa vytešujeeeem 🙂

dior
13. feb 2008

noo, to lôžko má čosi do seba a možno keď si už raz otehotnela,tak to telo už pozná a žiada si to 😉

zulka29
autor
13. feb 2008

Lauri, počula som, že často po IVF sa naštartujú vaječníky a podarí sa, takže aj to môže byť tvoj prípad 😵

lauritka
13. feb 2008

no jedno s druhym asi...a ze vraj po potrate je zena nachylnejsia na otehotnenie... moj lekar nam ani nekazal cakat..ale myslim si, ze keby nebolo telo pripravene tak sa to ani neuchyti, ze ? no som strasne zvedava ako to teraz dopadne, dufam, ze dobre 😉 ale bojim sa menej ako prvykrat.. hmmm

dior
13. feb 2008

savika-udržuj stres,lebo telo je naň zviknuté 😅 -keby sa to čakanie dalo preskočiť.....

ellianka
13. feb 2008

ahojte
lenka20 - chodím do heliosu a presný termín KET zatiaľ ešte nemám ale snehuliačik (tak pekne to znie) ma už čaká 🙂 s manželom premýšľame či si nedať trochu pauzu aby sa ustálila hladina hormónov alebo pokračovať ďalším IVF a KET si nechať až až...

dior
13. feb 2008

aj mne povedali doktori že som naštartovaná na tehotenstvo-tak štartujem 😀

zuzla80
13. feb 2008

Savi, tak to je celkom dobre znemenie😉 Tak už by mohla tehušťastena zasadnúť aj na nás no nie?

Lauri, tak dúfam, že čiarka zosilnie 😉

Idem už domka. Majte sa babenky, paaaaa

zulka29
autor
13. feb 2008

Pa Zuzli 😉

dior
13. feb 2008

Zuzla80 papa- zajtra hneď píš 🙂

lauritka
13. feb 2008

dakujem babeneky a drzim vam na zajtra palceky, nech mate ten najkrajsi valentin v zivote 😵

tanitta
13. feb 2008

No Lauri ...ja odpadnem esteze sedim 😀 ... zacnem verit na zazraky fakt 😉 ... drzim moooooc palce... 😉

dracik1
13. feb 2008

babky, tak zajtra nam pribudnu 4 tehulky???? posielam tehu virusiky.........
lauri , aj mne vysiel 1 x po limite duch ale bol tam........ 🙂

zulka29
autor
13. feb 2008

Lauri, a to vracanie nebol vírus...teda bol...ale tehu vírus 😀 . A tehulky môžu mať zvýšenú teplotu...

lauritka
13. feb 2008

🙂 tanitt dik.. zulka no len to hanckovanie mi nejak k tehu nesedi..vtedy su skor zapchy 😅 dracik len skoda, ze som nedostala mamatesty...tym verim najviac. 🙂

dior
13. feb 2008

lauri,alekoľkokrát ti vyšli //? a koľkokrát si mala 48DC!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????-si tehu 😵

savia
13. feb 2008

lauri, si tu rozpútala hotovú tehomániuuuu 😀