IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
3. mar 2008

diorka cau 😎 no toto, nekaz nam tu pracovnu moralku 😀 😀 vidis ake sme usilovne, ja uz chcem ist domoooooov 😠 tak co je s mysiatkom, preco sa neozyva 😠 😠 mysiatko ospravedlni ta jedine to ak si tehulka 😉

mapa73
3. mar 2008

Ja tiež verím, že teraz to vyjde! Inak by som už do toho asi nešla! Proste človek musí veriť!

Takže Hava aj ty mysli pozitívne! Ber to ako príkaz! 😉

dior
3. mar 2008

babenka ahojte, renuska ja ti tak ďakujem som velmi rada,že som tam bola,možno je problém vtom,veď uvidím,sú tam naozaj milí,tvoje meno bolo prečiarknuté 😀

dior
3. mar 2008

ja to vidím takto: Lenka nám odštartuje novú dllllllllllllllllllllllhu tehu vlnu-Leni,beda ti ak nás sklameš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 a my ju budeme pekne nasledovať-dohodnuté?

mapa73
3. mar 2008

OK 🙂

hava77
3. mar 2008

mapa rozkaz uz sa doladujem 🙂

mapa73
3. mar 2008

hava to som rada. Je síce blbé počasie, ale jedného dňa vyjde slniečko 🙂 . A takje to aj v živote

mirusch
3. mar 2008

Ahoj Diorka, ja som unavená, ale bolo fasa. Ako ste dopadli na imune??? Inak, poď aj do IVF témy, všetky sa sťahujete sem 😕 😀

hava77
3. mar 2008

no ostava nam dufat ze sa vsetko polepsi 🙂 u nas sa trosicku karta obratila a mame prve slnecne luce z genetiky tak dufam ze uz bolo tej smoly dost 😠

zabkaevka
3. mar 2008

ahoooooooojte kočky. Už som sa dávnejšie neozvala, nestíhačky ☹ No pripravujem sa na KET, beriem Estrimax a od piatku aj Duphaston. A ten deň D je vo štvrtok. Uf, veľmi veľmi dúfam, že to dobre dopadne a po pár dňoch bude výsledok pozitívny 🙂 Po prenose a aj na piatok beriem dovolenku, nech nestresujem v práci, a nech embryoko sa riadne zahniezdi 🙂 tak potom sa ozvem, juuuj drzte babenky vseeeeeetky prsteky 🙂 paaaaa

hava77
3. mar 2008

no mirusch neboj my sa zase prehodime 😀 😀 😀 do ivf temy, ale tam to nejak viazne 😝

mirusch
3. mar 2008

Viazne to tam, lebo ste všetky tu, aj IVF-áčky 😀 😀

hava77
3. mar 2008

zabkaevka budeme drzat neboj 🙂

dior
3. mar 2008

a ja vás tu mžem čakať 😠 😠 😠,výsledky budú za 3t-som zvedavá,možno je problém aj tam

hava77
3. mar 2008

no my sa polepsime 🙂
inac hram sa s tebou na skryvacku v tychto dvoch temach 😀 😝

dior
3. mar 2008

ja mám pomalý net 😢 ,nestíham vás potom hladať 🙄

hava77
3. mar 2008

dudu pisala do ivf temy ma to negativne... ☹

gabika24
3. mar 2008

ahojte. blbol mi net, tak som nestihala pisat, konecne som vas precitala.
inac, katy, to ma nenapadlo, ale tak ako lenka pisala, ak mas pravidelny cyklus s vyvolavackou este pockaj. ja som pisala len podla seba a toho, co mi hovorili v Car. a mozno budes mat normalnu ovulku a potom hups // 😀
taky, ako? dufam, ze urodicka bola dobra. my ideme zajtra, dnes ma trosku boli brucho, ale da sa - to mi asi dozrieva krasny pocet vajok. 😀 tak drzkajte palce.
babenky, drzte sa, ziadny pesimizmus, kazdy mesiac budu nejake tehulky, ved kam by sme takto prisli?! 😉

katy2
3. mar 2008

gabika, este pockam a uvidim, davam ms sancu do 50DC a potom to zacnem riesit....
inak babenky, ako je to s tym KETom?
Vyzera, ze sanca otehotniet po KET je velmi mala...... 😔 😔 😔

pointka
3. mar 2008

Katy mi hovor, ja som tiez nemala sancu vyskusat ET a tiez som skepticka voci KET a teraz este duplom.

katy2
3. mar 2008

pointka, musime mysliet pozitivne, ale nejak sa mi neda po tych dalsich dnesnych neuspechoch..... 😔 😔 😔

pointka
3. mar 2008

no ved to, ze sa neda, mna to KET caka za par dni a som nervoznejsia a nervoznejsia.
Viem, ze sa treba ukludnit, keby sa to dalo. A tak ma strasne mrzi ten ET, zevraj som tam mala peknucke embryja po PK ☹

gabika24
3. mar 2008

babulky, no tak, troska optimizmu. sanca po ket je sice nizsia, ale je a to je podstatne. my mame doma zivy dokaz, ktory som chvilu nechala bez dozoru s jogurtom v ruke a nechcite vydiet ako nasa snehulienka vyzera... tak ju idem poumyvat... 😀

hava77
3. mar 2008

katy vidis a o tomto som hovorila ked som vravela ze som k tomu skepticka lebo momentalne je to
6 raketiek k 0 tehu ☹
uz to ostava na nas aby sme napravili percentá 😅

katy2
3. mar 2008

hava... 😔 😔 😔

alicag
3. mar 2008

ahojte všetky absolvovala som 2 krat bohužial neuspešné ivf.chceme si to zopakovat ešte raz tento rok ale neviem sa rozhodnut do akého centra íst.ake mate skusenosti s centrami? 😉

katy2
3. mar 2008

alica, ahoj
a do akeho centra chodis? pozeram ze si z DK... Dobre referencie tu davaju babenky na Helios v Martine - mozno prave tam chodite....

gabika24
3. mar 2008

ahoj alicag. ja chodim do heliosu a som tam maximalne spokojna. urcite viac, nez som bola v iscare v ba. kam chodis?

gabika24
3. mar 2008

taky, co je s tebou - no uz nas nenapinaj, aka bola urodicka?

alicag
3. mar 2008

no ja som bola prave v martine a naposledy som bola z toho hrozne zufala ☹ preto ma zaujima názor na iscare., a teraz stale robi v heliose len 1 lekar?