IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
13. máj 2008

ahojte kočky, takže porada prebehla bez zranení, až na šéfovú ktorá sa postupne mi pred očami začala meniť na hnusnu zelenú ropuchu 😀 , ale aspoň som sa bavila nad nimi a im vlastnou blbosťou 😉
fcielka , a prečo zglbal Gaťovú Krajko? 😕 a embrijko snáď nájdu preboha 😕 , to je riadny bordel 🙄
moje nervy a ja mám ísť 15 na KET-ko, 😝

fcielkafcielka
13. máj 2008

takyna - za blbost, ze nevypla vcera vecer sono a bolo zapnute do rana...ale poriadne a pred nami a moc sa to nehodilo...moj manzel "bezne" nechodi so mnou do vnutra, ked idem na uzv, tak sa pytal, ci je to stale tak...

Ale to hadam len nemaju "nahodene" v PC...

domcek1111
13. máj 2008

fcielka držím palce, aby sa všetko vyriešilo, možno len zlý poplach 😒 veď nemôžu tam mať taký bordel,veď je to ich vizitka, nie?...drž sa...

zuzla80
13. máj 2008

Fcielka, za takúto blbosť ju sprdol? Ja som myslela, že za niečo vážnejšie. Fčielka určite sa embryjko nájde, podľa mňa to len nezadali do PC. Embryologička stratenca určite vypátra 😉
Taky všetky šéfky sú ropuchy😀

takyna
13. máj 2008

fcielka hádam tak to bude, my sme tiež platili s mužom za posledného skautíka mrazeného 2-x 500,-Sk, zabudli do pc poznačiť tiež 😖

takyna
13. máj 2008

PROSTE všetky embrijčatá sú "naše deti" 😉 ak sa to zamieša 😉

takyna
13. máj 2008

Zuzlík , ale my máme ten vzácny druh v robote "ropuchy" 😀

domcek1111
13. máj 2008

tak takyta to by bol prúser, keby sa tie embrijčatá domiešali (ale nestrašme fcielku...) ja si tiež určite dám mrazáčikov istota je istota...

fcielkafcielka
13. máj 2008

taky - hadam sa to "nezamiesa"...pojdem po namesti a nase ditko sa bude moc moc podobat na pana, co kraca oproti...co ja Ti viem.... 😀 😀 😀

To je tiez dobre s tym platenim...my sme teda zatial pre zmenu neplatili....

takyna
13. máj 2008

no váže fcielka, 2 x sme zaplatili, raz pri transfere ale nešiel im pc tak to nenahodila doktorka, a potom na recepcii, ale čo budem sa za 500, Sk vadiť?, kašlem na to...
fcielka 😀 preto ja tvrdím, že všetky sú naše 😀

fcielkafcielka
13. máj 2008

taky 😀 😀 😀 Nestras, my sme aj z rovnakeho mesta! 😀 😀 😀

takyna
13. máj 2008

chichi, no vidíš, 😀 😀 😀

lenka20
13. máj 2008

to co za debata sa tu spustila 😀 😀 😀 takze prosim, ak sa niekto hlasi k embrijku co mam v brusku tak sa mi aspon ukazte nech nie som prekvapena po kom to dieta bude 😀 😀 😀 😀
aj ja som uz zazila hadku medzi Krajkom a gatovou(ona pokazila nieco pri punkcii a on to siel zachranovat) a potom vzapati gatova strasne vyletela na sestricku - ale fakt hnusne 😠 bolo to neprijemne....
takynka to az taku ropuchu mas 😕 😕 😀 😀 ja mam len takeho maleho ropusiaka 😉 😀
sikulka aj ostatne dievcatka - tanicka sa ma uz o 50% lepsie, ale nechaju si ju v nemocke kym to celkom neprestane to spinenie... v piatok ma dalsi UZV...tak hadam to prejde dovtedy a bude moct ist domkov...

fcielkafcielka
13. máj 2008

Tanicke drzim palce, aby bolo do piatku (a dalsich 8 mesiacov) vsetko oki!

takyna
13. máj 2008

Leni a čo jej dávajú ? nejaké magnézium na to špinenie? nevieš náhodou

dicinka1
13. máj 2008

ajojte..komu vysko druhe ivfko?

lenka20
13. máj 2008

ahoj dicinka 🙂 mne druhe nevyslo, lebo skoncilo sp.potratom...
takynka vraj jej pichli 2 injekcie a odvtedy nic... neviem co to bolo... ale uz vyzera ze to prechadza, tak snad..

takyna
13. máj 2008

Lenka tak ju ešte raz od nás pozdrav, že nám chýba na koníku 🙂 ďakujem
a neboj tvoje embrijko je tvoje, to som len žartovala 😵

sikulka
13. máj 2008

lenka uz viem_neolutin su tie injekcie proti spineniu......ale je problem s nimi na sr,fakt....este raz ze pozdravujeme 😵 😵 😵

dicinka1
13. máj 2008

a ostatne?lenka..je mi to luto..

kikina666
13. máj 2008

ahojte tak uz som zase zabludila na konika, co mate nove

lauritka gratulujem 🙂

sikulka
13. máj 2008

leni ono sa len tak malo pichaju-staci 1-2 inj tyzdenne 😉

dici,nam nevyslo ani 1.IVF,ani 2.IVF a,z do tretice 3.pokus a to KET! 😵 😵 😵

kikina666
13. máj 2008

taky ako sa citis, uz sa ti to krati 🙂

takyna
13. máj 2008

Sikul tak ty si tiež pre mňa inšpirácia keď ste otehotneli po KETku 😵
Kiki ahoj, cítim sa vcelku ok , idem do kaderníctva dnes 😉 a čo ty?

sikulka
13. máj 2008

taky a mas teraz po Ketku?

kikina666
13. máj 2008

taky no ja uz som sa trosku pozbierala, dala som ziadost na II.IVF a si predstav ked som sa isla spytat po tyzdni do poistovne tak z heliku to zabudli poslat, som bola riadne nastvata, lebo ak vsetko pojde nacas tak by som od 15.6. mohla stimulovat a oni si to tam drzia, nechapem na co a ked som sa spytala ze kedy to poslali tak mi povedali, ze sa nemam bat, ze uz to odislo a ze mi nemozu povedat, kedy to poslali ... cvok haus, ja nahanam kazdulinky den a oni to tam susia.

Vcera som sa vysypala na korculiach, koleno rozmlatene ako nejaka prvacka, cestny lisaj na tvari, okuliare doskrabane, nohavice roztrhnute, osuchana korcula a prsty na rukach dobite, este ze som mala na rukach chranice, ze mi dlane uchranili a dlhe nohavice, lebo to si neviem predstavit ako by som vyzerala keby som kratke nohavice. Kurnik je to na takom mieste rovno v zhybe kolena, boli to ako 100 certov.

takyna
13. máj 2008

sikulka pred KET-kom

takyna
13. máj 2008

mala by si relaxovať a nie krky lámať, ja mám tiež strašný strach keď mi moja dcéra behá na korčuliak kade tade... 🙄

zuzla80
13. máj 2008

Lenik, že Táničku pozdravujeme a aj toho malého mrňusika, ktorý nás aj ju toľko straší 😉
Dicinka mne takmer vyšlo 1.KET po 2.IVFku, tak verím, že do tretice to už výjde 😉
Taky ja mám tabuľkovú ropuchu 😀 , ta by všetko chcela mať len v tabuľke. Už ich máme toľko, že ani sami nevieme koľko 😀

lenka20
13. máj 2008

kiki - sportom k trvalej invalidite 😀 😀 😀 ale nie som skodoradostna, chudatko, pekne sa ponatieraj nejakymi mastami, aby si sa krpcom pacila potom 😉
z heliosu odisla ta mila kocka co vybavovala tieto veci - postu, PN-ky, recepciu, platenie a mam pocit, ze az po jej odchode zistili, ze nestihaju....ale neboj, postihas vsetko 😉
tanicku samozrejme pozdravim 😵