IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
17. mar 2008

😎

takyna
17. mar 2008

😒

takyna
17. mar 2008

a čo ty ? kedy začínaš ?

dior
17. mar 2008

ja som prišla na to,že test nič nerieši,vždy som sa tešila uvidieť //,ale zistila som,že musím ísť do ďaľšieho levelu-a tak sa sústredím teraz na pôrod 😀 ,

dior
17. mar 2008

stále čakám na výsledky 😒

takyna
17. mar 2008

neviem ,či sa tak vžívam do budúcej roli tehul, lebo som začala piť mieko čo bežne nepijem a jem biely rožok s maslom a to tiež ee, nejem 😒 , ináč najprv začne stres vlna a potom by mohla prísť tehu vlna 😀

takyna
17. mar 2008

dior a kedy by mohli prísť výsledky zhruba vieš?

dior
17. mar 2008

😀 😀 😀 😅 -konečne ma tu niekto poslúcha 😀

to je super, a už ti bolo aj zle? 😕 a krčok je aký?

dior
17. mar 2008

tyzden-2? 😨

takyna
17. mar 2008

aký má byť krčok?

dior
17. mar 2008

ja cakam MS,vcera bolo trosku krvicky,ale to bolo po kexiku 😅 , tak uvidim,lebo min.mesiac som dlho cakala...

dior
17. mar 2008

tvrdy

mandy55
17. mar 2008

gabika, aj sa to bojim napisat, oplodnilo sa 12 😵 , 6 mi hned zamrazili a dnes mi maju volat ako sa maju tie dalsie, vlozia mi 2, tak dufam , ze bude vsetko OK, a ty sa drz, musime mysliet pozitivne a vsetko dobre dopadne, mozno to su len nejake oneskorene vystimulovane vajicka (prepac neviem ci si stimulovala, alebo to bol KET) v kazdom pripade pozitivne myslenie pomaha, drz sa

takyna
17. mar 2008

tak to som nezisťovala, stačí keď si tam mám vkladať utroša, brrr

lenka20
17. mar 2008

diorka 😀
takynka ahoj, tak som rada, ze aspon teba spinenie obislo, aj zabku 😉
zabka - tak budeme netrpezlivo cakat na hcg spravy o druhej 😉 drzim palce....
kvetus no teda, teba tiez nechava madam cakat 😠 😠

takyna
17. mar 2008

jáj diorka, moja keksík už ani neviem čo je.... 😒

dior
17. mar 2008

ani nezistuj,ja hlupa som si tak zaniesa infekciu 😖 😔

takyna
17. mar 2008

ahoj lenka, nevravme hop, možno bude ešte kadečo, ale čo sa má stať sa stane a nijako to neovplivním, dúfam, že to špinenie bolo zahniezďovanie maličkého u teba, ja si myslím , že to bolo preto to krvácanie, alebo s utroša, problémy s vaječníkmi a to špinenie sme mali všetky tri v rovnakom čase, ja som mala taký výtok hustejší , ale takej žltkastej farby

dior
17. mar 2008

😀 😅 -to pozname 😉

takyna
17. mar 2008

veď to diorka, bojím sa infekcie, už keď si vkladám utroš 3-krát premýval ruky pred tým, viem čo je to zápal, fúj

dracik1
17. mar 2008

ahojte babky......diorka 🙂 ides na to?
taky , neboj sa vkladania utosu, ja som si ho vkladala v robote, tepla voda tu moc netiekla a tak som drhla riadne ruky aspon mydlom......tiez ma potom napadlo, ze co vsetko som mohla dost 😠
dneska testuje kto? zabka? velmi drzim palce a posielam tehu virusiky.............

gabnika neboj sa, mozno je to len krvna zrazeninka alebo odchadzajuce dvojciatko ☹
leni ako?

pipka
17. mar 2008

ajojte raketky, co nove? 😕 😵
vitaj dracik, stretavame sa vo viacerych temach 😀

diorka, drzim palceeee 😉

zabkaevka
17. mar 2008

ďakujem Lenka a Dracik 🙂 ste zlate 🙂
trochu bojkám ☹ a medzitým aj stresujem pre iné problémy, u našich ☹
no dúfam, že aj u nich aj u mňa vsjo dobre dopadne, už by mohlo 🙂
potom sa ozvem, paaaaaaaaaa

ajuska212
17. mar 2008

Ahojte babulky ja som sa vratila z Blavy o 14,00 mam volat ale idem na poobednu takze napisem az o 23,,00,a vcera som tesla a bola tam len jedna ciarka takze som pripravena na to najhorsie!!!prajem vam pekny dnik drzim vam vsetkym palce🙂

dior
17. mar 2008

dráčik,pipka-ahojte-veď už máte polovičku zasebou 🙂 -určtie máte pekné brušká,tak rada by som vás videla-držte sa,ja ešte nezačínam,počkám si pekne na jar 😵

gabika24
17. mar 2008

ahojte.
dakujem za podporu.
s krajkom som nehovorila, len s doktorkou - tak uz nechcem otravovat a volat jemu (mala som mu asi priamo na mobil). povedala, ze pri papani sa berie utros 3x1 (leni, tak ak ides papat, pozor na to - ja som si vkladala 2x2, tak som tak aj papala).
inac, vlozku mam stale cistu, len pri utreti trochu krvi - teda take ruzovkaste. dokyna povedala, ze uvidime vo stvrtok - len neviem, ci registrovala, ze som jej povedala, ze bol pozitivny test.
tak neviem, len uz tam nechcem volat a otravovat.
drzkajte sa.

mirusch
17. mar 2008

Babenky, držte sa, všetky, Ajuška, Zabkaevka, očakávam vaše výsledky!!!
Gabika moja, drž sa, nech je všetko ok.
Verte, silno, držím vám všetkým palce!!! 😵

lenka20
17. mar 2008

no vidis gabi, takze este to bude OK, daj si aj ascorutin - to mozes a malo by to zmiernit krvicku. aj ja ho uzivam, ale kvoli tym vysledkom z hemato....
ahojte tehulky - pipka 😵 dracik 😵 - no ja stale rovnako, trocha spinim obcas, niekedy cely den nic a potom v noci troska, niekedy v noci nic a cez den troska, ale je to celkom slabulinke, takze sliznicu to urcite neohrozuje, uz len aby tam nieco bolo......trocha sa bojim, ze ak nie som tehu a vysadim v stredu lieky a spusti sa mrcha tak asi budem musiet zostat doma - take vlozky asi este nevyrobili 😀 😀 😀 a bojim sa ci som si nezaniesla infekciu - tiez umyvam ruky ale .... ten utrogestan je poriadny vynalez 😠 mali sme k nemu nafasovat aj gynekologicke rukavice 😠
ajuska - takych bolo vela vela co mali negativny testik a o den na to HCG ako hrom, tak nebojkaj, drzime palce nech v noci nezaspis od radosti 😵 😵
co je to kexik 😕 😕 😕 😕 nepoznam 😀 😀 😀

mirusch
17. mar 2008

Lenka, ty sa tiež drž zlatúšik. Potrebujeme dobré správičky, myslite na to, ok??? 😉

lenka20
17. mar 2008

dakujem miruska 🙂