IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
11. apr 2008

už tu mám aj mužíčka, tak idem sa realizovať na inom poli ako na tomto internetovom... 😀

zulka29
autor
11. apr 2008

Ahoj Gabi, ja už tiež idem, pomaly sa chystať na obedik 😉

zuzla80
11. apr 2008

Kuspitka keďže chodíš do Helíku, tak tam vkladajú maximálne 2embryjka, aj to po dohovore a odporučania lekára a embryologičky. A čo sa týka ICSI, tak rozdiel je pri oplodnení vajíčiek. Pri ICSI sa priamo do vajíčka v pichne spermia, ktorú vyberie embryológ a pri klasickom tomu nechávajú voľný priebeh, čiže nechajú vajíčka v miske spolu so spermiami.

Zulka 😉

dracik1
11. apr 2008

baby, uz som doma, je to lepsie, ale kludovy rezim a lezat 😀 , nastastie ma nezasivali....chodit budem do rizikovej poradne do ruzinova......prajem VAm vsetkym // ciarky, idem si lahnut, pa zastavim sa neskor

takyna
11. apr 2008

Dracik som veľmi rada 🙂 , opatruj sa a oddychuj 🙂

zuzla80
11. apr 2008

Dračik, teším sa, že ste s drobčekami v poriadku. Veľmi sme na vás všetkých mysleli. Tak len pekne Dráčik oddychujte, žiadna námaha a ono to bude lepšie. Paaaa 🤐 😵

ellianka
11. apr 2008

dráčik 😵 pekne sa rozmaznávajte s malými babulkami

mapa73
11. apr 2008

Ahojte 🙂
Dráčik to je super, že si už domka. Tak pelne oddychujte 🙂
Baby, ako sa máte?

ellianka
11. apr 2008

ahoj mapka 🙂 asi sme tu ostali sami

mapa73
11. apr 2008

Eli, asi áno 🙂

fedra
11. apr 2008

Lenka sa tu dnes neukazala ... ??? Som zvedava, co sa im podarilo vymysliet v Heliku 😕

katy2
11. apr 2008

Ahojte!
Vsetkym vam dakujem, ze ste na mna mysleli.... Vlozili mi 2 embryjka, kontrolu mam 25.4.

takyna
11. apr 2008

ahojte kočky, wau katy gratulujem, no vidíš ako pekne sa to poradilo 🙂 , a ešte nám napíš aké embrijká 1-tkové?

katy2
11. apr 2008

taky, to by si odo mna vela chcela... Som rada, ze mi povedali, kolko ich vlozili... 😠 u nas take veci nehovoria...

zuzla80
11. apr 2008

Jéééj Katy, to je supeeer, veľmi som na teba myslela. Takže už nebol problém s krčkom a doki sa v pohode dostal do vnútra? Tak ti prajem, aby si toho 25.4. dostala ten najkrajší darček v podobe krásneho vysokého hcg.
Lenka tak ako?

takyna
11. apr 2008

veď katy to je jedno to len tak zo zvedavosti som chcela vedieť, lebo aj mňa to čaká, hlavné vec , že sú v tebe 🙂 , tak teraz už len veľa pozitívneho myslenia, a šťastný tehu výsledoček ti prajem 🙂 😵 🙂

lenka20
11. apr 2008

ahojte kocky, uz som aj doma z heliku, zmiesane pocity a bojim bojim, krajko ma tentokrat trocha vystrasil - trocha poriadne. chce dat robit genetiku kazdopadne, vraj sa mu tie moje potraty vobec nepacia a az po vysledkoch genetiky budeme nieco podnikat.dal mi papier, tak v pondelok sa idem objednat, dufam, ze to nebude trvat 100 rokov. chcel dat robit aj hematologiu a ińfekto, ale to som si dala spravit aktivne dopredu, takze aspon s tym sa nezdrzime. plus zopakujemeu nich protilatky na spermose a aj trofoblast - pre istotu.
pytala som sa ci s tym moze mat nieco moj myom - ale vraj nie, lebo je malicky a na dobrom mieste. pytala som sa na prednison, povedal, ze ak chcem, tak mi ho napise, ale vraj svojej manzelke by ho v ziadnom pripade nedal, vraj je to humus a kopou neziaducich ucinkov a v tehotenstve uz vobec nie. tak prednison sa nekona.
tot vsjo za mna 😕 takze ket tak skoro nebude, na tu genetiku budem cakat minimalne 2 mesiace 😢 😢 a dufat, ze bude dobra...
a este dobre spravy - tanicka dufam, ze mozem 😉 - tanicka ma krasne 3 vajka po opu 😵 😵 😵 gratulujem tani 😵 😵 😵
katy - super, gratulujem ku dvojickam, tak nech sa riadne zahryznu a nepustia, thuj thuj thuj moja, opatrujte sa 😵 😵 😵 a 25.4.chceme poriadne // 🙂 🙂
dracik zlaticko vitaj spat na konickovi, pekne oddychuj a davaj na seba pozor, som rada, ze ste vsetci ok 😵 😵 😵

kvetka2
11. apr 2008

ahojte raketky!
Gabi gratulujem k srdieckam, nech len krásne rastú a bijú dalej o 106 🙂 🙂 🙂 to musí byť krásny pocit...
katy blahozelám k babatinkam v brusku, konečne si sa dočkala aj ty, opatruj sa a 25.4. čakáme tvoje dve // 😀
dráčik, to je fajn, len sa šetri a dohovor malým dráčikom nech nelietajú po brusku a potichučku rastú 😉
zuzlík, mapka, taky ahojteee
ja som tiež zvedavá, čo vymyslí lenka a mcgyver na tie zmrzlinky....
ja sa už tak teším, že je piatok- a svieti slniecko 🙂 no paráda

kvetka2
11. apr 2008

aho lenka,takže máš pred sebou ešte dalšie vyšetrenia hmmm. Ešte že si taká aktívna a máš už aj hematológiu za sebou, som strašne zvedavá ako dopadne tá genetika- to sa robí len z krvy??? Ale aspon sa niečo deje.
a za tanicku som rada- 3 vajka je krásna úroda- táni blahoželám, dúfam, že podáš hlásenie ako to prebiehalo 😉 a ako sa majú vajká 🙂 🙂 🙂

zulka29
autor
11. apr 2008

Katy, super, tak teraz už len čakať na // výsledok 😉

Leni, bože, ty si vytrpíš, ale Krajko má pravdu, 2 potraty po sebe, to nie je možné 😠 radšej počakť ako obetovať ďalšie embryjká, nie? 😉

Ahoj Kveti 🙂

zuzla80
11. apr 2008

Tááánička, no vidíš, že sú krásne a k tomu tri, to budú isto trojičky 😀 . Dúfam, že ste všetko zmákli v poriadku a že už nič nebude prekážkou, aby k nám pribudla ďalšia tehuľka. Držím palce Táni a to veľmi.

Lenka, tak to mi je ľúto, že sa to takto naťahuje. Ale je lepšie vedieť, či problém nieje ešte niekde inde napr. v genetike alebo imunite, aj keď viem, že imunitu už máte poriešenú. Veľmi sa mi páči na Helíku to, že sa snažia odhaľovať príčiny neúspechu a potratov a hľadajú príčiny prečo tomu tak je. Je to skvelé, lebo človek má aspoň pocit, že aj oni majú snahu urobiť všetko preto, aby sa to podarilo. Neboj Lenulka, 1-2mesiace ubehnú ako voda a ty potom budeš som mnou ETovať 😀 Mrazáčiky neutečú, veď nie sú zajac 😀 a je lepšie, ak sa všetko povyšetruje, aby si už potom mohla tehuľkovať bez krvičky. Držkaj sa moja 😵 🤐

takyna
11. apr 2008

tanitka super 😵 😵 😵 , vedela som , že bude to ok 😉 , kvetuš ahoj, leni ahoj takže čaká ťa vyšetrení, ale aspoň budeš mať istotu, že potom to bude úspešné tehotenstvo , ktoré sa udrží a nebudeš sa musieť viacej stresovať 🙂

tanitta
11. apr 2008

Kuk babulky uz som tu este podnarkozova 😀 ... Leni diky ty si taka moja asistentka 😉 ...babulky dakujem VAM 🙂 ... v kutiku duse dufam ze aspon dvajaa drobci to zvladnu 😎 ...takze posielajte energiuu 😵
...prebiehalo to vsetko super.. opu..mangel na izbe.. caj a delissa 😀 .. mily personal a mlady dr az som sa cervenala 😎 ...
od dnes papam anopyrin, estrofem bleeeeeeeee (ale) verime....prednison a utrogestan... vidim ze v heliku nei su moc zastanci prednisonu... mam ho teraz prvy krat takze uvidime...
Leni... dufam ze genetika to nebude strasne moc v to dufam...ze to nebude v tom...paa...
.. idem odpocivat lebo som zvladla este jedne obchodak obehnut ... asi som fakt este mimo 😀 samozrejme narcisky som ani ja dnes neobisla... paa

mirusch
11. apr 2008

Takze Katy este aj tu, blahozelam, predsa len si sa dockala 😵
Tanitka, aj tebe, potom mi hlas, kedy chces zmenu. 😵 Joj ako sa z vas tesim.
Lenka, treba pozistovat co sa len da, my sme mali genetiku do 5 tyzdnov, mozno medzitym stihnete aj ine, nech sa uz zisti pricina a nabuduce pojdete naisto 😵

pipka
11. apr 2008

ajojte raKETky, taak mam cakanie na vysledky z amnio konecne za sebou, nastastie vsetko dobre dopadlo, cakame zdrave dievcatko. Tak dakujem vsetkym za drzanie palcekov, tehulkam prajem krasne zdrave babatka a snazilkam skore gulate bruska 🙂

mirusch
11. apr 2008

Pipka, uzasna sprava, tak si sa bala zbytocne. Blahozelam k vysledku, teraz si to uz len pekne vychutnaj! 😵 😀 😉

pipka
11. apr 2008

mirush dakujeeem 😉

zulka29
autor
11. apr 2008

Pipi 😵

Tannitka, blahoželám, 2-3 vajká a nakoniec tie 3 krása 😵 kedy budeš mať ET? 😕 🙂

gabika24
11. apr 2008

katy blahozelam k dvom babatkám v brusku, teraz sa len drzkaj.
tanitta, to je super - uvidíš, že to zvládnu a budeš mať o chvíľu bábätká v brušku aj ty.
pipka - to je sssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr správička.
leni, som zvedavá na tú tvoju genetiku (asi nielen ja, čo?), každopádne sa držkaj 🙂

lauritka
11. apr 2008

pipka to je pocit!! hlavne ze je to zdrave! to je najdolezitejsie na svete ! 🙂 gabika a ty sa drz s dvoma bambulkami, nech ste tiez zdravucki 😵 tanitt super spravicky. hadam sa smoliarske obdobie uz skoncilo 😉