IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

silviami
19. feb 2008

Ahojte,

prepáčte, že som Vám sem tak vpadla, ale potrebovala by som radu. Mám za sebou 6 IUI, 2 IVF, 2KET, všetko neúspešne. Zvažujem vyšetrenie imunity. V centre sa o tom nikto nezmienil, ale možno bude chyba tam. Viete mi niektorá poradiť ako to prebieha, ceny a pod., keď nemám odporúčanie od lekára. Mám dojem, že v centre skúsia ďaľšie KET a potom 3. IVF. Rada by som vylúčila, že chyba nie je aj niekde inde.

Ďakujem. Silvia

kvetka2
19. feb 2008

inak dneska máme krásny sťažovací den 🙂 sa trosku polutujeme a hned je veselsie 😉

tanitta
19. feb 2008

Leni... to si dobre este na tom...... ja uz som na maxime 😠 ... som ako lokomotiva....uz nech je po tom...tentokrat to fakt nejak nezvladam... mozno by pomohlo nieco hodit o zem 😀 ...
Jujka....no je to fakt zaujmave a pritom to predpisuju samotni gyn. ako na potlacenie spinenia 😕 ... ked myslis ze nie ascorutin pi vela tej citronovej stavy cistej...
... pa....

lenka20
19. feb 2008

tani, jujka - ja si myslim, ze ten ascorutin sa nema uzivat v tehu kvoli zrazanlivosti krve - ak je zvysena mohla by zablokovat prisun krve do placenty a ascorutin ju este zvysuje, ale kedze jujka este nema placentu, tak do 8.tt kludne mozes juji 😉 aj citron ma rovnake ucinky.len potom neskor uz nie 😉
tanicka no tak nieco hod o zem, najlepsie nieco, co si uz davno chcela vyhodit a nebola vhodna prilezitost 😀
silvia ahojky - ja som bola nedavno na imune v prahe, kuk www.upmd.cz, netreba ti ziadne odporucanie, platila som 5600,-CZK za vysetrenie a je v tom kompletny manzelov SPG plus protilatky proti vl.spermiam a mne vysetrili z krve vsetko co sa na, protilatky proti zone pellucida, proti trofoblastu, celkovu bunkovu imunitu plus antikardiolipinove a antifosfolipidove protilatky. hadam som na nic nezabudla. urcite ti to vysetrenie odporucam, uz len pre pokoj duse, neviem, kam chodis, ja som to konzultovala s mojim doktorkom a povedal, ze on za to moc nie je, lebo ak to vyjde pozitivne tak nasadia prednison, ktory on predpisuje len vo vynimocnych pripadoch, lebo zase rozhadze hormony co tiez nie je pre tehu dobre. tak si vyber 😉 ale pokial ta to nejak velmi financne nezatazi tak by som do toho sla.

dracik1
19. feb 2008

ahojte raketky.....zuzlik, drzim strasne palceky, nech je babatko lenivusik a nech mu to iba trosku dlhsie trva....
savia, kedy ides na krv?
zulka, to je super, ze ides znova na to, kedy idete lyzovat?
tani, uz papas lieciky?
laurtika, co sa s tebou teraz deje, uplne stracam prehlad....
leni a co ty? kedy budete mat vysledky z Prahy?
kvetka, ides na ketko hned, mate este mrazacikov?
a aby som nezabudla, posielam pre kazdu minimalne tisic tehu virusov 🙂

silvia, teda mas za sebou toho dost.....baby ti urcite dobre poradia...viacere tu boli na vysetrenie imunity v Prahe, lebo tam to robia , ze vraj najkomplexnejsie.......

lauritka
19. feb 2008

dracik uz som dva mesiace po kyrete a ani mrcha ani tehu...tazke v piatok musim ist na uzv, co sa tam deje. 😕

dracik1
19. feb 2008

lauri, to som citala, ze mrcha od oktobra nikde a ze bol tienik na teste.....radsej treba ist do centra, aby si nahodou nieco nemala

pointka
19. feb 2008

Ahojte.
Ty brdo, ako Vas tu citam, musim uprimne povedat, ze sa mi do toho KET ani nechce, tie stresy, viem si prdstavit, uz teraz som na nervy, uplne Vas chapem a asi nebudete kludne az kym neporodite 🙂

lenka20
19. feb 2008

cau pointka - su to nervy, ale take iste su aj pri IVF 😉 KET je praveze menej stresujuce, aspon ti odpada stres ci budu vajka, ci sa oplodnia a ci preziju PK 😀
ahoj draculiatko - dakujeme za virusy 😵 moje imuno vysledky budu az zaciatkom marca moja, potom dam vediet 😉

lenka20
19. feb 2008

musim sa zase postazovat, kvetka 😀 - zase ma rozbolelo brusko, to snad nie je mozne 😠 boliiiii 😢

pipka
19. feb 2008

ooo, co to vidim, dracik sem zavital 😀
dobre ranko, co mame nove? 😕

pointka
19. feb 2008

lenka, paradoxne je, ze pri IVF som sa tolkoto nestresovala a pritom som si uvedomila, co vsetko moze zlyhat...

lauritka
19. feb 2008

dracik pojdem do nemocky za lekarom..ja viem je to cudne...ale do centra urcite nie..tam na nich se... 😅 tu ich zaujimaju len zakroky .. 🙂

lenka20
19. feb 2008

tak vidis pointka, ja prave naopak - ked som si predstavila aka suhra vsetkeho to musi byt aby som vobec nejake vajka vypestovala a aby po oplodneni robili presne to co maju, tak to bol vazne stres, a teraz uz sa akosi spolieham na to, ze ked prezili PK v dobrom zdravi tak snad sa aj rozmrazia a bude sa im pacit v teplom brusku. ale ak ma bude takto boliet este chvilu tak nebudu mat kam tie chudence ist, brucho praskne a bude to 😉 😀
inak baby ketacky - mali ste mrchu s kuzelnymi silnejsiu alebo normalnu - ja mam taku divnu, dost silnu 😖 neviem, ci je to liekmi alebo ta moja maternica uz zistila ze sa tak skoro cistit nebude 😀

arturinka
19. feb 2008

Ahoj lauritka,...mas pravdu,...cim skor by som isla k lekarovi,...a to su naozaj az taki necitlivi v tom centre?....ved oni by mali vediet najlepsie, preco mrcha nedochadza,.....ale asi mas pravdu,...ide im hlavne o biznis... 😉

lauritka
19. feb 2008

arturinka...aj tak by ma poslal za gynekologom...do centra pojdem az ked pride dalsia mrcha dohodnut sa na KEt.

dracik1
19. feb 2008

leni, ved zaciatok marca je zachvilku, to maju velmi skoro tie vysledky.... 🙂
pipi, zavitala, lebo uz vobec nemam prehlad, uz mam take starosti len aby babatka boli zdrave...ale predstav si, ze este nemam nic kupene, ani N, som taka poverciva.......ale aj mam ine starosti, ideme este trosku doprerabat bytik......

lauri, to hej, inak som zistovala, ze mate v KE jedneho z najvacsich odbornikov na sono a prednatalne vysetrenie, dr. Dankovcik? - to ked budes tehu tak nemusis chodit do ziadnych Ciech..... 🙂

pointka
19. feb 2008

kuzelne su co?

lauritka
19. feb 2008

draCIK ANO 😉 len aby som uz aj tehu konecne bola 😀 lebo inac mi je cely Dankovcik na prd hihihihh.

arturinka
19. feb 2008

...Dr. Dankovcik je jeden z najvacsich odbornikov?.....musim preluskat na nete,...inak zhanam nejako dobreho gynekologa v Kosiciach, tak preto ma to zaujalo.... 🙂

dracik1
19. feb 2008

hehe, to mas pravdu, a tehu budes neboj, raz si bola, tak sa to musi podarit aj 2x

arturinka
19. feb 2008

....lauritka, urcite budeme vsetky tehu,...len niekto sa musi asi viac potrapit...co uz,...nic ine nam neostava babenky, len pozitivne myslenie a usmev na tvari,....taky velky 😀

zuzla80
19. feb 2008

Babulky ja začínam krvácať ☹ 😢 Mám pocit ako by to už len brzdil utrogestan, lebo je to taká miešanica krvi a utrogestanu. Ja už začínam strácať nádej. Radšej nech je to hneď zo začiatku negatívne ako keď prežívať toto.

pointka
19. feb 2008

Zulka nieeee ☹

pointka
19. feb 2008

Pardon Zuzla..

takyna
19. feb 2008

Ahojte ra-KETky nestašne preboha, to fakt vypestovať vajká je problém? stimulujem a som nad tým vôbec takto neuvažovala ☹

arturinka
19. feb 2008

...Zuzli musis byt silna,...ja viem, lahko sa mi to hovori,idem len na I. IVF a uz si nepripustam moznost ze by to nevyslo......mozno to este nic neznamena, boli tu baby ktore pisali ze zacali krvacat....a dnes maju krasne babatka,...hlavu hore.. 😉

takyna
19. feb 2008

baby mi potrebujeme normálne všetky terapiu, samé stresy všetky, zuzla hlavne sa upokoj, nepanikár, lebo to je najhoršie, ver svojmu telu

pipka
19. feb 2008

zuzlik, to este nemusi byt ms, aj je to ruzove, tak je to ok, klud, to moze byt nejaka zrazeninka alebo cosi take. 😉

pipka
19. feb 2008

dracik, ani ja nemam nic kupene a ani nekupujem, aspon do 7. mesiaca, ja mam vsade len rezervovane 😀