IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
22. máj 2008

tak dytka,jjj pri tých mrazáčikoch, to by som ani ja nerobila žiadnu paniku, z nich by to bol čert v tom keby zopár nezabojovalo 😉

rosienka
22. máj 2008

taky, dnes ja 2 DC a prvy UTZ, vecer si picham 1.krat a davku je este povedia... ale podla toho, co viem, nove foliky sa uz netvoria, len rastu

dyta
22. máj 2008

aj doki to tvrdí... no tak dúfam, že budú bojovať so mnou..
u mňa bude asi problém s imunitou... lauritka mi už dala zoznam imuno- vitamínov , ta budem to musieť začať
užívať...
dúfam, že to zaberie 😉
inak, kúpila som si knižku o "neplodnosti" a tam jeden lekár z Ciech, ktorý ju aj vydal, hovorí, že po IVF je
možné už na 4 deň zistiť tehotenský výsledok.. 😕

takyna
22. máj 2008

rosi, a ty si v ktorom centre?, u nás v Heliose je trošku iný systém mi robíme dlhé protokoly, picháme hneď od začiatku, a potom ideme na ULZ, na 1-ULZ som aj ja mala zhruba tolko folikulov, potom sa to rozbehlo a v 18-deň ich bolo 15, ale mne sa nevyjadroval, či sa budú tvoriť nové, boli rôzne velkosti aj u mňa niektoré malé iné večšie, a v deň výberu dokonca niektoré už nepoužitelné...

takyna
22. máj 2008

ale vážne ? napíš na koníka, či tam nie je v knihe www-stránka?

rosienka
22. máj 2008

taky - ja mam kratky protokol a ani 1.krat sa uz nove netvorili, tak neviem... ☹ dufam, ze aspon tieto pekne narastu a oplodnia sa..aaachhhh

takyna
22. máj 2008

a prečo krátky?, tak pozri rosi, keď sa aspoň 1-chytí je to super, tanitka mala iba 2-vajíčka a je tehotná, takže nie je to o kvantite vždy, ale o kvalite 😵

rosienka
22. máj 2008

taky, doki rozhodol o kratkom, vraj to väcsinou robia... Ja viem, ze o kvalite, si to aj ja hovorim a dufam, ale musim to trochu predychat dnes, som dufala, ze ich bude viac, minule som mala 9.

fcielkafcielka
22. máj 2008

taky - zajtra idem na pohovor, tak sa dozviem, ci nasho bojovnicka maju a ci uz ho maju aj v PC... tak ty bude testikovat cez vikend? 😉

inak budem musiet asi KET odlozit, bo som nas naobjednavala kade tade, na genetiku, do Prahy ...tak neva, vravim si, ze si uzijem leto

rosienka, ale tehu su baby co mali aj len dva foliky, tak neboj! Aj ja som mala dlhy protokol a mne este nejake pocas stimulky pribudli...ale tie asi neboli zrele v den OPU. Ale 6 je pekne cislo! 😉

dytka - to je super cislo, tolko mrazacikov, wow!

takyna
22. máj 2008

ja si myslím, že na krátky protokol je to tak akurát 😉 , neboj sa a idete ICSI?

dyta
22. máj 2008

rosienka, hm... hormóniky by na to mali pomôcť

takyna
22. máj 2008

fcielka, ak to mne tentokrát nevijde tak nebudem rozmrazovať posledného ale pôjdem na 2-IVF, tiež 😵

fcielkafcielka
22. máj 2008

Ale vyjde 😉 , podla mna super priznak je uz to, ze nemrsis!

takyna
22. máj 2008

ale fcielka je to ešte krátky, čas ani pri prvom som nemrsila , iba v deň kontroly som začala troška špiniť

rosienka
22. máj 2008

fcielka - hej, snad sa zadari, ale percento uspesnosti je nizke 😒 Ale dakujem, za podporu 😉
Citala som o "strate" tvojho snahuliaka, tak ho este nenasli?

taky- tak oki, skusim sa ukludnit...ano aj ICSI mame, kvôli muzickovi

rosienka
22. máj 2008

dyta - no oni pomahaju len na dozrievanie, nie na tvorbu folikov, to musia moje slabe vajecnicky lepsie uradovat.. 😉

takyna
22. máj 2008

ICSI aj my budeme musieť robiť, lebo máme tiež trochu problém, ale to nevadí, veľa žienok otehotnelo ICSI takže to nie je nič zlé

takyna
22. máj 2008

rosi, aby som ťa ešte upokojila, sú baby čo sa im 1-až dve vajíčka pri dlhom protokole podarilo vystimulovať 😔 , je to individuálne, naozaj sa nemusíš trápiť 🙂

fcielkafcielka
22. máj 2008

taky, ale aj tak je to dobre, ja Ti moc drzim palce!

rosienka - ved uvidim zajtra, ci maju snehuliaka...dufam, ze mali len chaos v systeme.

takyna
22. máj 2008

fcielka si zlatá ďakujem, tak isto aj ja tebe 😵

rosienka
22. máj 2008

baby, dakujem vam, musim zasa makat, tak sa neskôr ozvem...zatial sa majte a tiez bojujte 😀 😀 😀

fcielkafcielka
22. máj 2008

dakujem 🙂

idem cosi spapat, juj ako sa vycasilo, pajada!

saxo
22. máj 2008

babenky, prosim vas napiste mi rychlo kam sa picha pregnyl. pls ☹ ☹ ☹

labutienka
22. máj 2008

saxo - do svalu, do zadku 😉

takyna
22. máj 2008

Pregnyl sa pichá do svalu!!!!

takyna
22. máj 2008

labutienka na raz sme zareagovali 😀

labutienka
22. máj 2008

to bola náhoda, že som k vám nakukla, saxo vyzerá byť zúfalá, tak som rýýýýchlo odpísala 😉

gabika24
22. máj 2008

taky, ináč, ja som mala tiež strašné bolesti po transfere, že som si myslela, že pri takých bolestiach určite nebudem tehu a pozri...
takže cez víkend bude aspoň duch... 😀

mapa73
22. máj 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Dytka to je pekná úrodička 🙂 aspoň môžeš byť v kľude 🙂
Taky 🙂

takyna
22. máj 2008

gabča moja, tak veľmi si to želám, ale je to na prírode 😵 , ale takého bolesti som pri IVF-zďaleka nemala, to bude to maternicou 🙄