IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
26. máj 2008

a do rána som mala sen, že sa mi mrcha rozbehla, a veľa krvy všade , fúj hnusné to bolo 😖 😝 asi preto, že som večer jedla fazulu s údeným mäsom 😔

gabika24
26. máj 2008

taky, k tej migréne - samozrejme ešte k tomu (ak si aj dáš paralen) veeeeeeeeeľa vody...
ináč, mňa tiež bolieva hlava, ale už mám chvíľu pokoj... 🙂

takyna
26. máj 2008

ok ak to bude neznesitelné dám si ho
Gabika aj my sme opekali a nič som nerobila ,iba jedla... 😉

veracruz
26. máj 2008

aj my sme mali grilovacku - oslavu 😀 juj, ale som sa napapala...

gabika24
26. máj 2008

baby, najedla alebo napapala sú pre mňa slabé slovíčka. ja som sa doslova .... - tak mi bolo trochu zle, lebo som to zjedla z chuti... 😝

ellianka
26. máj 2008

gabi, však papáš teraz za troch 🙂 to dá poriadne zabrať

gabika24
26. máj 2008

práve, že obyčajne mi ani nejako veľmi nechutí - zato raz za čas tomu dám zabrať 😉
ináč jem ako normálne, ale veeeeeeeeľa zeleniny a ovocia... 😵

ellianka
26. máj 2008

to je dobre 🙂 samé vitamíny

mapa73
26. máj 2008

Gabi a koľko si mala ten dekáč mimo chladničky? Sory, že sa k tomu ešte vraciam....

veracruz
26. máj 2008

gabika, mne bolo zle, lebo som toho zjedla vela 😅 piate cez deviate 😀

gabika24
26. máj 2008

mapka, neviem presne, ale nejaké dva dni (minimálne) bol v špajzi. tam nie je veľmi teplo... v chladničke si určite nemala plavkovú teplotu, neboj 😉

ellianka
26. máj 2008

very 😨 vy ste už poriadne veľký waw, riadne tie tt narastajú 😵

mapa73
26. máj 2008

gabi, dík

gabika24
26. máj 2008

babulky, dobre mi je s vami, no ten neporiadok v kuchyni volá. ak to nepôjdem umyť,nebudeme mať ani čím obedovať 😀 😀 😀

veracruz
26. máj 2008

ellianka, no rastieme.... aj drobec, aj moje brusko 😀 uz sa nim mozem pysit aj na ulici...

ellianka
26. máj 2008

a už ste sa všetkým v rodine pochválili?

veracruz
26. máj 2008

gabika, nam zostali nejake papierove taniere, tak si mam kde robit obed a nemusim teraz umyvat riady 😀

veracruz
26. máj 2008

ellianka, my uz sme sa pochvalili... vsetci sa tesili, segry jacali od radosti 😀 este som nebola u nastavajuceho pradedka, ale inak uz sa vsetci tesia...

lenka20
26. máj 2008

ozaj, tanicka mala vcera sono v nemocke a malicke pekne podrastlo, vrtelo sa, malo vsetko co ma take male mimi mat, takze tanicka je stastna ako blska 😵 😵 😵
elicek, drzim velmi palceky nech je aj krvicka taka krasne pozitivna ako sliznicka 😵 😵 😵
mapka pre pokoj duse si kludne brnkni do heliku ale isto ti povedia len to iste....

ellianka
26. máj 2008

to je super, tak pekne vystavuj bruško svetu na obdiv 🙂 zázrak života je úžasný 😵

veracruz
26. máj 2008

ellianka, drzim dnes palceky, nech su len pozitivne spravicky a potom uz mozete pomalicky rast aj vy 🙂

mapa73
26. máj 2008

kočky ja sa tiež už odpojím. som po nočnej a idem si na chvíľu ľahnúť. Elianka hneď podaj správy. poobede nakuknem. pa a držkajte sa

ellianka
26. máj 2008

very 🙂 😵
leni, pozdravuj táničku, nech sa pekne s malým držkajú 😵

ellianka
26. máj 2008

sladké sníčky mapka 🙂

kuspitka
26. máj 2008

Ahojte.pokecate?

kvetka2
26. máj 2008

ahojte babulky-raketky 🙂
tu to teda vyzerá krásne nádejne tehulkovo 🙂
taky ten testík vyzerá moc nádejne- držím palčeky na zajtra
elianka, dúfam že dnes nahlásiš len pozitívne správičky 🙂 budem nakúkať 😎
ahoj lenka, takže taničkyn drobček je v poriadku a rastie, to je super. Určite ju pozdrav, práve včera som na nu myslela. Ešte trosku špiní? Alebo ju len pre istotu pozorujú?
ahoj vera, krásne tt 🙂

veracruz
26. máj 2008

ahoj kvetka, pribuda to rychlo, ani sa nestacim cudovat 😀

dyta
26. máj 2008

ahojte.. 😅
taky 😵 😵 😵 😵
mate niektorá za sebou imunologické testy???

fedra
26. máj 2008

Ahojte ...
fciuelka, a kedy by malo u teba vychadzat KET ?
No ja mam pred sebou posledny "kupelovy" tyzden ... hura. A potom si asi budem musiet zobrat dovolenku aby som si oddychla 😀
Aj tak neviem ako bude tu moju PN pri IVF brat moj sef, asi mi to da poriadne vyzrat ked sa vratim. Iba ak by som sa uz nevratila ... ale to by sa musel stat zazrak a to IVF by sa muselo podarit 😒

fcielkafcielka
26. máj 2008

Ahoj fedri...tak to uz "dopoes" ten posledny tyzden.. Aky zazrak? Proste sa to podari a do prace sa uz nevratis a basta!!!!! A sef nech si robi co chce...ty ides byt maminka. 😉

Vobec neviem na kedy mi bude vychadzat KET, lebo MS by som mala dostat 6.6. a 10.7. ideme do tej Prahy...tak zatial vobec netusim...ved uvidime co a ako.

Drzim palceky, aby si to v tom zhone zvladala aspon v akej takej pohodicke! Ved na Pn si uz ptom oddychnes.