IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
19. máj 2008

gabika to máme už jasnú úchylku, ale ty nemáš dôvod , nebojkaj sa , žiadna nemocnica nehrozí, len sa šanuj , ak sa ti to dá pri maličkej, aspóň trošku 😵

gabika24
19. máj 2008

veď sa snažím, malá je zlatučká, len ja som sem-tam trochu nervóznejšia než som bola, ale našťastie je ona také usmievavé slniečko, ktoré hneď odpustí, keď mamina na ňu sem-tam zvýši hlas. zjavne ma to trápi oveľa viac než ju. ale som rada, že som doma, lebo si ju užívam. aj keď mi už začala okupovať počítač a sledovať rozprávky.
už ide, manžel ju bol kúpať, tak si ich idem vybozkávať... a urobiť im jesť.
zatiaľ pa, potom kuknem.

tinucha
19. máj 2008

Ahojte kočky. Tak dnes koník pekne štrajkoval. Ja som dnes trochu mimo, som unavená, bez energie, len ma niekde zakopať. 😀
Lenka, škoda, že test ešte nič neukázal, ale máš pravdu, nestrácaj nádej, ešte stále nie ej nič stratené. Ináč Takyna, Lenka vy beriete utroš cez ústa? Ja ho beriem zospodu a zle mi bolo len raz, ale nie od žalúdka, len som bola brutál unavená a slabá. Ale ďalší deň to už bola OK.

Lauri, zajtra na teba budem myslieť, daj potom hneď vedieť ako si dopadla. Držím palce!
Lenka, ty ideš na krv tiež v stredu? Aj Dytka nie? Takže mi tri? Alebo ešte niekto?

takyna
19. máj 2008

berieš utroša? lebo to asi aj on spôsobuje tú nervozitu všimla som si to na sebe tiež, teraz ti ide malá do toho veku , že bude tvrdohlavo všetko riešiť, 😉

gabika24
19. máj 2008

už asi dva dni neberiem, tak sa už dá - konečne... 🙂
tinucha, aj tebe veľa šťastia, testíky sú pekné 😀

takyna
19. máj 2008

Ahoj tinuš, dnes aj mne bolo brutál zle 😝 , musíme brať utroš cez ústa lebo nám robil svrbenie , šťípanie a iné..neduhy, ale je to tiež blééé , nálada zlá s toho a tak..., závrate, zle mi je na žalúdok,
Neviem či Dytka ide testíkovať alebo ako je na tom, alebo aj Eli 😨

tinucha
19. máj 2008

Ďakujem Gabika.
Lenka, ešte ak budeš s Tanittkou v kontakte, tak ju pozdrav aj odo mňa.Že jej veľmi držím palce a že sa teším, že je mimčo OK. 😉 🙂

takyna
19. máj 2008

Lauritka zober si zajtra veľa servítkov , aby si mala kde od šťastia smokliť 😀 , a pýtaj tú fotečku, please, držím vám palčoke 😵

tinucha
19. máj 2008

Aha, Taky tak to som nevedela. No utroš 😅 cez ústa je teda riadny hnus. To viem, že má také účinky. A nemôžeš zostať doma? Ty v takom stave šoféruješ? A nemáš tam niekde v letáku spomínané, že pri jeho užívaní sa to nesmie? Či sa mi to len marí?

renusa
19. máj 2008

Ahojte 😉
konečne sa kôň dnes umúdril....keď mám čas tak necvála....

Leni, hlavne, že madam mrch sa nehlási.....oni tie dialnice sa ešte dokončujú, veď nie vždy sa to stihne v termíne 😉 ale potom to budú poriadne dialnice 😵

Taky, a budeš nasledovať Lenku 😵

takyna
19. máj 2008

musím šoférovať do roboty, ale celkom som občas ok, len dnes som to nejako horšie znášala, ale snažím sa ísť na aute menej rýchlo ako obvikle 😉 , asi by sa nemalo , lebo je to oblbovák to máš pravdu, a ty si toma Tinuš?

takyna
19. máj 2008

Renuš ahoj 🙂 , veru dnes riadne ten kôň eržal 😀

renusa
19. máj 2008

tinuš, gratulujem k čiaročkam, v stredu to už iba potvrdia 😉
a lauritke sme zvedaví zajtra na fotečku 😵
a že aj ja pozdravujem tanicku a myslím na ňu aj drobčeka 😵

takyna
19. máj 2008

idem kuknúť panelák to je asi jediné normál dnes v telke ☹

renusa
19. máj 2008

aj ja idem, lebo mužík si želal mäsko na večeru a o chvíľu príde s práce 😕

Pekný večer všetkým 😎

dior
19. máj 2008

kocky moje ja pridem a vy odchadzate, tak pekny vecer

loginka
19. máj 2008

ahojte baby, co ste absolvovali punkciu - ako vam to prebiehalo? ja idem zajtra, tak vyzvedam 😉

ell7
19. máj 2008

ahoj dior, tak ako pokracujes?

dior
19. máj 2008

dobre 😅 , vajka snad budu, OHSS snad nie 😎

dior
19. máj 2008

a ty? vidim ze mas v brusku dvojicky 😀 , kedy test?

ell7
19. máj 2008

dior test uz zajtra 😝 dufam, ze pozitivny. A tie dvojicky by som brala 😀 . Ako dlho uz stimulujes?

takyna
19. máj 2008

ahojte ste tu?????????

ell7
19. máj 2008

ano

takyna
19. máj 2008

uf, ok, takže zajtra deň D?, potom sa , ale ozvi , ale verím, že tentokrát ti to vyšlo, ako sa cítiš?

ell7
19. máj 2008

vies co citim sa asi tak, ze prsia mam bolave, citlive a zvacsene, sem tam citim podbrusko a krize, a som unavena ale to skor z utrosu. A nestiham chodit cikat 😝 . Ale inak v pohode. A ty ako?

takyna
19. máj 2008

prsia vôbec necítim, iba to brucho ma stále bolí, a cikať tiež chodím ale to ja stále, ale na žalúdok mi je po utrošovi neskutočne vždy zle 😝 , ale inak v pohode, zase keby to vyšlo tak je to nič, proti tomu šťastíčku 🙂

ell7
19. máj 2008

to mas pravdu. Tak sa drz ozvem sa zajtra. Drahy ma vyhana od PC, lebo notebook si nechal vo firme.Pa

tinucha
20. máj 2008

Ahojte.
Lauri, netrpezlivo čakám na tvoje správičky. 😉
Ja som dnes znovu testovala a čiarka je zase silnejšia. 😀 Do albumu hodím fotku až poobede, ráno som to nestihla.
Taky mňa prsia neboleli a ani teraz nebolia. 😉

veracruz
20. máj 2008

Ahojte raketky.
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
ell, drzim dns palceky 😉

fcielkafcielka
20. máj 2008

Ahojte,
tinus to je super, ze palica je silnejsia! Uz Ti to zajtra len potvrdia, jupi!
Lenik podla mna kaslat na palice, hlavna vec je, ze nemas mrchu, ja stale drzim tie palce zatate! 😉

Inak - vcera ked nesiel kon som si urobila koooopec roboty v praci... 😀