IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ell7
28. máj 2008

labutienka mas IP

kvetka2
28. máj 2008

ahoj jujka 🙂
lenka, veru vínečko nezaškodí 🙂
tanitka, ja idem v piatok do helíku na kontrolu a pohovor, tak som zvedavá, kedy mi ujo mcgyver povie, že bude transfer- ale rátam okolo 4.6.2008, ak sa chrústikovia rozmrazia 😉

lenka20
28. máj 2008

tani - hej, makam ako srob, zajtra a piatok chcem mat volno takze vsetko musim zariadit dnes, budem aj dlhsie v praci...
kvetuska tak uz sa ti to blizi, mozno daju transfer na tretieho a to by sme sa mohli stretnut v heliku 😉

kvetka2
28. máj 2008

veru lenka, blíži, už sa aj teším. Potichučky, ale aspoň bude zase nejaká nádej 😉
A možno sa aj budúci týždeň stretneme, podám hlásenie v piatok, čo sme vymysleli s mcgyverom 😎

gabika24
28. máj 2008

no babule, asi viaceré dnes nestíhame 😝
tak nás posúvam vyššie a želám dobrú nôcku - teda ešte sa spať nechystám, ale už len k telke 🙂

gabika24
29. máj 2008

ahojte.
ako vidím, včera som končila, dnes začínam ja... - to sa často nestáva.
nie, že by som nemohla spať, ale idem pozrieť do práce... 🙂
želám dobré ránko a pekný deň... 😵

takyna
29. máj 2008

Ahojte kočky, držím palce našim KETačkám a stimulantkám aby to čím skôr dotiahli do tehu vlny a naskočili na tehu vláčik 😀 , ako sa mávate? nikto sa ani neozve...... 😖

tanitta
29. máj 2008

Ahojky... ja som tu trosku.. ale odbieham a pokusam sa zistit co by som zjedla ale zase vyhrali vajickove chleby 😝
ja sa citis Taky?

zuzla80
29. máj 2008

Ahojte babule, aj ja tu sem tam nakúkam. Ako sa máte tehulky 🙂

takyna
29. máj 2008

ahojte, tanit dnes mi je zle , na grcanie, točí sa mi hlava, podbruško ma bolí viac ako v iný deň dúfam, že to nie je zlý signál? 😖

takyna
29. máj 2008

zuzlík kedy začínaš? už vieš bližší termín?

mapa73
29. máj 2008

ahojte 🙂
taky určite to nieje zlý signál, ty už máš len signály tehotenstva

takyna
29. máj 2008

mapka neviem ☹ , nejako skoro nie?, mapka už papkáš proveru od včera že? 😵

tanitta
29. máj 2008

Zuzla ....ty sa pochval? zachvilku budes v klube grckajucich aj ty 😵 ...
Taky...nie nemal by byt.... ale nesmu to byt velke bolesti krce...to bolenie v zaciatkoch je viac vyrazne ... vrtenie zaludka je parada 😀 ... neboj... mimi si robi pelech 😵

takyna
29. máj 2008

tanitka mala si výtok biely ?v prvom trimesti som čítala, že je to normálne

mapa73
29. máj 2008

taky, áno včera som začala 🙂

tanitta
29. máj 2008

Taky... hej bol nie sice nejak velky ale hej... teraz skor uz priesvitny....mne zacalo vrtet zaludok par dni po hcg tiez uz....

zuzla80
29. máj 2008

Takynka veď máš tehu príznaky jak vyšité 😀 😀
Tánička, zatiaľ sa neni čím chváliť. Čakám na tu moju blbú mrchu, len sa obávam, že to slabšie červené krvácanie čo som mala okolo 13DC bola mrcha a posunie sa mi to o pár dni. Tak nevadí, zopár dni hore dole. Len ma štve, že keď o nič nejde, tak chodí načas a keď ju človek potrebuje, tak sa niekde túla 😠
Mapka tak už si v tom 😀 ?

takyna
29. máj 2008

zuzlík, také červené krvácanie v tom termíne som mala aj ja, mrcha to nebola, príde ti trošku neskôr to sú tie hormóny skús ešte to suché víno červené

mapa73
29. máj 2008

Zuzlík 🙂
Neboj, mrcha dorazí, nič nasilu. daj sa do pohody, veľakrát je to o psychike. Ja som tiež mala tú mrchu všeliakú. Aj v minulom cykle som trochu krvácala 18. deň. Potom 21.DC a 28 DC som dostala mrchu.

takyna
29. máj 2008

tanitka taký skôr priesvitný, čítala som ,že sa to vraj sliznica viac prekrvuje, tak je vlkejšia, ale je to blblý pocit furt kukučkujem či to nie je mrcha 😖

tanitta
29. máj 2008

Zuzla.. tiez si myslim ze sa poblaznili len hormony ... mas pravdu vzdy jak na potvoru je to...

veracruz
29. máj 2008

caute raketky...
taky, takze uz ti to zacina? 😀 mne bolo zle od zaciatku 5tt...
tanittka, vitaj... prajem uz len pohodove a bezproblemove tehulkovanie...

takyna
29. máj 2008

ozaj kočky vlaste u mňa je to ktorý týždeň?

tanitta
29. máj 2008

Taky rata sa to od poslednej MS.. ale toto je trosku ine....kolky dc bol et?

tanitta
29. máj 2008

Vera.. vdaka.. dufam ze fakt pojdem uz len buchat sampusku do nemocky 😀

zuzla80
29. máj 2008

Babulky ja som v kľude, keď dorazí tak dorazí. Len stále ten zákon schválnosti platí.
Taky žiadna mrcha, tá si musí nájsť mňa 😉 A myslím, že pri Kete sa počíta od poslednej mrchy. Myslím 😕
Táni tak ti super pribúdajú tie TT. Vyzerá to úžasne 🙂
Mapka a ako ti chutí Provera 😉
Verka ahojte 🙂

takyna
29. máj 2008

asi 25-deň, podla cyklu

takyna
29. máj 2008

podla kalendára v robote, 🙂 , zuzlík teba mrcha, ale potom 9-mesiacov žiadna mrcha 😉

tanitta
29. máj 2008

Zuzla... uprimne uz som pomali prestavala aj verit ze raz uvidim tie tt...u druhych to ide rychlo ale najradej by som tam uz videla uz vyssie cislo 😵 ... teraz sa tie dni tak vlecu a inokedy ubiehali jak blaznive....